Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom elrohant reszegen autoval, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Varandos vagyok, ma fozes kozben elegge leitta magat, ami nala sosem jelent jot. Elkezdett bunkoskodni velem, beszologatott, kinevetett ha ra mertem szolni. Teljesen kifordult magabol.. En pedig kiborultam, es a szobaban sirtam, amikor o feljott,es elvitte a penztarcajat, majd ult egy ideig az autoban, es elment. Azota egyszer hivott, akkor is az volt, hogy en kikeszitem ot idegileg, es abszolut nem latja a problemam..

Azt mondta, hogy megy kocsikazni.

Mit kene tennem most?

Hivjam, vagy hagyjam, majd hazavergodik? Esetleg aggodjak, hogy valami tortent?


2018. aug. 12. 22:39
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
88%
En azt mondom, h poasan az ember a valojat mutatja...gratulalok :'D
2018. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
93%
Most meg évenete 3x aztán havonta, aztán hetente, majd lassan naponta. Én a helyedben nem engedném neki, hogy így piáljon legyen már kicsit tekintettel rátok.
2018. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira tipikus... sok boldogságot!
2018. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Mit kene tennem most?


Lelepni, hogy a gyermeked meg mentsd attól, hogy ilyen környezetben nevelkedjen.

2018. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Lassan 2oraja nincs hirem rola, 8kor ment el, 9kor beszeltunk utoljara. Erdekes ejszaka lesz ez.

Kertem, hogy ne vigye tulzasba, valahogy megis sikerult neki,pedig hetek ota ott pihent az az uveg ital a melyhutoben.

Alapvetoen o tenyleg nem ilyen, emiatt is aggodom erte.

Persze haragszom, es gyulolom, hogy kepes ilyen allapotban autoba ulni, de remenykedem, hogy nem indult el onnan, ahol megallt utoljara, a kozelben...

2018. aug. 12. 22:50
 16/43 anonim ***** válasza:
90%

Mond, hol laktok, hol vagyunk autoban es gyalogosan kiteve egy felduhodott, reszeg alaknak?


Es nehari, de alkesz. Egyedul pial, agressziv, reszegen vezet.

2018. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Évente háromszor ezt elő fogjátok adni a gyerek előtt is? Minden ünnepet tönkre fog tenni az apuka, mert ő részeg?

Tíz éves korára 30 ilyen cirkuszon át fog esni. Ez a "csak" 3.

Nyugodtan aggódhatsz, mert simán kiszúrhatják igazoltatni, és ugrik a jogsi, plusz olcsó se lesz. Ez a legjobb eset. Nem véletlenül tilos részegen vezetni.

Te azt csinálsz, amit akarsz. Èn összepakolnék és elmennék. Aztán mindketten gondolkodnánk rajta pàr napig, hogy érdemes-e visszamenni ezek után.

2018. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
61%

Állítólag a nőknek normális hapsi kell.


HAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!444

2018. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Miért véded ennyire? Ne pihenjen az ital hanem ne legyen, főleg ha agresszív! Aki magában piál az alkoholista (gondolom te nem ittál). Mindegy mi írhatunk bármit. majd ha megüt, gondolom jön a következő, hogy "amúgy nem ilyen". Jó.
2018. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Megírod majd mi lett a vége? Remélem minden rendben lesz.
2018. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!