Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom elrohant reszegen autoval, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Varandos vagyok, ma fozes kozben elegge leitta magat, ami nala sosem jelent jot. Elkezdett bunkoskodni velem, beszologatott, kinevetett ha ra mertem szolni. Teljesen kifordult magabol.. En pedig kiborultam, es a szobaban sirtam, amikor o feljott,es elvitte a penztarcajat, majd ult egy ideig az autoban, es elment. Azota egyszer hivott, akkor is az volt, hogy en kikeszitem ot idegileg, es abszolut nem latja a problemam..

Azt mondta, hogy megy kocsikazni.

Mit kene tennem most?

Hivjam, vagy hagyjam, majd hazavergodik? Esetleg aggodjak, hogy valami tortent?


2018. aug. 12. 22:39
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
84%
Ez annyira roh@dtul szomorú...
2018. aug. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz.Ha még el lehet vetetni a gyereket jobban járnál,ha nem akkor megszívtad!
2018. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy lakótársam, aki évente csak párszor ivott, de akkor nagyon, olyankor nem tudta, hol a határ. Egyszer gondolt egyet és autóba ült részegen, elvezetett Pécsre. Ott folytatták a bulit, majd vissza Budapestre. Ő visszaért, a barátnője mellette nem...

Gratulálok neked, te észlény, hogy együtt vagy egy ilyen selejttel. "22 eves vagyok, o 25. Tervezett baba, nagyon orulunk neki.." haha, akkor sok boldogságot, még meg sem született, de már most nyomorult élete van.

2018. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
81%

Részeg ember mindig igazat mond.

Kikészíted. Elege van belőled. Azért ment el, mert rájött, hogy hiba volt veled gyereket vállalni, ti ketten nem lesztek együtt sokáig.

2018. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
94%
Én feljelenteném. Halál komolyan. Apám egy hasonló sz...házi retek miatt veszítette el a lábait, aki részegen kocsiba ül, az a szememben nem ember. R00hadjon meg a sitten, soha többé nem állnék vele szóba, az biztos.
2018. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Ráhívnám a rendőröket, mert mások életét veszélyezteti. Utálom a hisztis/alkoholista hülyegyerekeket, pláne ha más hal meg miattuk (helyettük).
2018. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Remélem előbb csavarodik fel az oszlopra, mint hogy elüssön egy védtelen embert.

Nekem egy ilyesmi hulladék törte totálkárosra az autómat, és ha nem rántom el a kormányt, akkor személyi sérülés is történt volna. Megfogadtam, hogy ha ne adj' Isten lesz még egyszer ilyen, akkor mielőtt rendőrt hívok, átrúgom a szélvédőn és megmondom, hogy kizuhant rajta.


Mellesleg gratulálok a párválasztáshoz és ahhoz, hogy tönkreteszitek majd egy kisgyerek életét!

2018. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Nem alkesz, ami j ópont.


Az, hogy mattrészegen üvöltözik és utána elrohan, rossz pont.

Az, hogy a konfliktusait is vszeg így kezeli és a gyerekkel is kiabálni fog, szintén rossz pont.


Őszintén, kell ez neked?

2018. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

De én amint beül az autóba kihívnám a rendőröket.


Az, ha ő felcsavarodik egy fára, pont leszarom, ha ennyi esze van, de ha mást öl meg... márpedig a piásan vezetők nagyrésze mással végez, ő maga valahogy mindig megússza.

2018. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Az jó jel, hogy nem alkesz. Az viszont nagyon rossz, hogy tudja-ismeri a problémát, látja, hogy ilyenkor ön és közveszélyes, mégsem változik meg, még a saját leendő gyermekéért sem 🤔


Észre kéne vennie magát végre!

2018. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!