Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom elrohant reszegen autoval, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Varandos vagyok, ma fozes kozben elegge leitta magat, ami nala sosem jelent jot. Elkezdett bunkoskodni velem, beszologatott, kinevetett ha ra mertem szolni. Teljesen kifordult magabol.. En pedig kiborultam, es a szobaban sirtam, amikor o feljott,es elvitte a penztarcajat, majd ult egy ideig az autoban, es elment. Azota egyszer hivott, akkor is az volt, hogy en kikeszitem ot idegileg, es abszolut nem latja a problemam..

Azt mondta, hogy megy kocsikazni.

Mit kene tennem most?

Hivjam, vagy hagyjam, majd hazavergodik? Esetleg aggodjak, hogy valami tortent?


2018. aug. 12. 22:39
1 2 3 4 5
 21/43 Estádio de Felchút ***** válasza:
90%
Lesz*rom a problémáitokat, meg a kiccsaládi életeteket, de ha részegen balesetet okoz, a fäszánál fogva lesz fellógatva a falu határában!
2018. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Nem ment messzire, nem veszelyeztetett senkit. Itt volt a kornyeken, es nem autokazott az allitasa ellenere,hanem megallt par utcanyira, es ott elgondolkozott.
2018. aug. 12. 23:03
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Akármi is volt az ok amiért "leitta" magát, legyen az feszültség/vita bármi...mégis, hogy gondolja hogy magát és másokat veszélyeztet azzal, hogy vezet?


Az első ilyen után elküldeném a francba...normális felnőtt ember nem csinál ilyet pláne ha otthon várja a jövőbeli gyereke. Ha el akar menni sétálni vagy tovább inni akkor azt tegye gyalog, majd csak előkerül...de ez nonszensz.

2018. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
96%
Na akkor minden rendben! Buksisimi, szeretlek, pár hónap múlva ismét itt.
2018. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
84%

Én bezártam volna az ajtót,hogy ne jöhessen be és kiraktam volna egy "Bejöhetsz ha normális vagy!" feliratú papírt.


Ebből talán tanul.

2018. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

#25


Nem tanul, tapasztalat.

2018. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
74%

Gratulálok ! A várandós párjával agresszív, bunkó, képes arra, hogy részegen autóba üljön. Én is pont úgy vagyok ezzel, mint valamelyik Kommentelő, hogy szarok rád is, a párocskadra is, az alkoholizmusára is, meg a gondjaitokra, de ha valaki élete derékba törne miatta, egy gyerek maradna árván, vagy szülők gyerek nélkül, hadd ne mondjam, mit csinálnék vele.

Te meg nagyon átlátszó vagy, miután mindenki megmondta a véleményét, rögtön azt írod, hogy megállt és elgondolkodott. Aha, persze. Pont most, pont ekkor.

Te egyébként nem tudod, hogy bizonyos helyzetekben hogyan kell viselkedni ?

Esetleg aggódjaaaaaak ?

Hányok az alkoholistáktól, főleg, akik gyereket csinálnak, közben mások életét veszélyeztetik. És az olyanok, mint te, hogy még védik itt az ilyeneket...

Nem baj , akkor semmi gond, majd hazamegy, bocsibocsi, aztán majd jössz a következő kérdéseddel.

2018. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
74%

Ha épségben hazaér, akkor miután kijózanodott kéne egy hatalmasat beszélgetnetek. Szerintem lenne miről. Normális, és főleg elégedett ember ilyet nem csinál. Főleg ha úton van a gyereke.


És komolyan adj neki ultimátumot. Mégegy ilyen, és többet nem lát téged. Vagy talán majd a gyerek mellett is ezt akarja? Ha most komoly problémái vannak, akkor mi lesz később?? Mindenképp beszéljetek!

2018. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
93%
Hány ilyen idióta nő van, akit vernek, megaláznak, és ezek az agyhalottak még akkor is az alkoholista férjüket védik! Ilyennek gyereket szülni?! Te mentálisan beteg vagy, menj el sürgősen egy pszichiáterhez!
2018. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul ítélted meg, most mutatkozik majdeg az igazi arca. Hidd el, azzal fog hazajönni, hogy ő még nem áll készen egy gyerekre, meg élni akar. Ennyi...
2018. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!