Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom elrohant reszegen autoval, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Varandos vagyok, ma fozes kozben elegge leitta magat, ami nala sosem jelent jot. Elkezdett bunkoskodni velem, beszologatott, kinevetett ha ra mertem szolni. Teljesen kifordult magabol.. En pedig kiborultam, es a szobaban sirtam, amikor o feljott,es elvitte a penztarcajat, majd ult egy ideig az autoban, es elment. Azota egyszer hivott, akkor is az volt, hogy en kikeszitem ot idegileg, es abszolut nem latja a problemam..

Azt mondta, hogy megy kocsikazni.

Mit kene tennem most?

Hivjam, vagy hagyjam, majd hazavergodik? Esetleg aggodjak, hogy valami tortent?


2018. aug. 12. 22:39
1 2 3 4 5
 41/43 Motul7100 ***** válasza:

Szegény gyere.



Ha a gyerek ténye ennyire kiakasztja, nem biztos, hogy terveznetek kéne hosszabb távon, sem a te sem a picur érdekét nézve.

2018. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Mazel tov <3 Killthisworld
2018. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Én is ráhívnám a rendőröket az ilyenre. Kapcsolják le valahol és vigyék be, legyen következménye. Ez nem kis hiba, ha évente 3-szor öl meg valakit baleset miatt, az nem "csak" évente 3-szor, mert 50 évben 1 is sok. Kötelessége mindenkinek a részegeket lekapcsoltatni, aki tud róla. Egyébként meg ha évente 3-szor tapasztalta, hogy belőle mit hoz ki az alkohol akkor innentől kezdve egyszerűen egy k. kortyot se igyon. Ha ezt nem látja e magától akkor vagy gyengeelméjű, és gyógyszerezzék be, vagy pedig a bűncselekmény kategória. Gyereketek évente 3-szor elviszi részegen kocsikázni? Nem poén.
2019. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!