Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Részletek lsd lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Részletek lsd lent.

Figyelt kérdés

11 éve élek a párommal. Két gyerekünk van. Egy kis faluban élünk. A telefonját wcre fürdőkádba, nyaralásra mindenhova magával viszi és állandóan nyomkodja. Ha itthon van sem mi vagyunk az elsők. Csak a telefon. 3 éve romlott meg a kapcsolatunk. Akkor kezdett el itt dolgozni a faluban egy Óvónő, akivel napi 2x: munka előtt és munka után az utuk, ami 10km-es várost faluval összekötő út, összeér. Ellentétes irányban dolgoznak. Egyik a másik munkahelye mellett elmegy 2x naponta. A párom minden pénteken focizni megy. Legalább is remélem. Kb 500 méterre a nála 10-15évvel fiatalabb lánytól van a pálya. A nő természeten női szemmel szebb nálam és 10 évvel fiatalabb. Amikor megyek a városba a nagyobb gyerekért az iskolába nagyon sokszor bebámult az autóba. Illetlenül, fűrkészön, idegesítőn. Nem vagyok közösségi oldalon. Elvileg nem tudhatná ki vagyok. Nagyon sokszor megbámult. Más nem lehet ha van valakije csak ez a nő férne bele időben és térben, mert itthon alszik. Péntek kivételével nem jár el.

Egy alkalommal mivel a páromnak is elmondtam az aggodalmam, felhívott, hogy itt megy mellette biciklivel a nő. Ne csináljak problémát. Azért hívott. A nő természetesen a képembe röhögve hajtott el mellettem. A kislányommal jelenleg gyeden vagyok. Legutóbb találtam a párom telefonján rejtett képeket. Amiket a nyaraláson kapott vagy csinált dátum alapján. Amit úgy tűnt meg tudok nyitni. Közöltem a párommal, ha meglesz, meg ismer aki rajta van. Tegnap a hölgy pont akkor szállt be az autójába az Óvodánál, amikor én elmentem mellette. Mindig ezerrel hajt, de most nem előzött meg. 60 volt a sebesség, ha lassítottam sem előzött meg. Majd félreálltam a gyerekkel babráltam, utána 90nel hasított 50es helyen mikor utána mentem, nem volt köztünk autó, vagyis arra mert az a főút visz az iskolába a gyerekért.

Arra gyanakszom van köztük valami. Havi 1-2 vagy heti 1 sosem derül ki. Ami nem baj, csak mondják el és továbblépek. De évek óta szenvedek emiatt. A párom bármilyen ezzel kapcsolatban feltett kérdésre agresszívan reagál, többször megvert.

Leköpött, tárgyakat vágott hozzám. Mert szerinte igazságtalanul vádolom. Én tehetek erről.

Kérésemre a képeket nem nyitja meg. De én így nem tudok tovább menni, hogy örök kérdés lesz, kinek kellett vigyázni a képeire. A verés miatt sem kellene gondolkodni maradáson. Tudom. Hogy tudhatnám még van-e köztük valami, hogy könnyebb legyen továbblépnem. A nőhöz nem mehetek oda, kérdőre vonni, mert itt van házam és a nagyik is vannak. Valószínűleg ide kell járatnom óvodába.


Köszönök minden véleményt!



2018. nov. 6. 11:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
70%

"mert neked se munkád, se semmid, nincs hova menned"


"Egy végtelenül buta, önállótlan liba vagy"


Ne haragudj, de te vagy ostoba, ha ténynek próbálod beállítani a saját agyad szüleményét, a saját rosszindulatú feltételezésedet.


(Nem mellesleg le is írta a kérdező hogy "itt van a házam ...", csak ez vagy nem fért össze a prekoncepcióddal, vagy simán csak nem megy az értő szövegolvasás.


"mert neked se munkád, se semmid ..."


Leírta, hogy gyeden van a kislányukkal.


Tudod, hogy kinek jár a GYED? Ha nem, nézz utána, mielőtt alaptalanul ítélkezel.


Arra legalább jó volt, hogy levezesd a saját frusztrációdat?

2018. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
57%
Én csak azt nem értem, hogy ha 3 éve megromlott a viszonyotok, minek szultel neki gyereket, aki most 2 éves. Ennyire viszketett a lábad köze? Pedig nem tűnsz buta nőnek.
2018. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező! Nincs olyan, hogy te váltod ki au agressziót. Nem ütjük és köpjük le a másikat. Akkor sem, ha felbosszant.

Édesmindegy, hogy megcsal vagy sem. Ettől a baromtól el kell válnod. A gyerekek majd megszokják.

2018. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
15%

Egy kapcsolat nem fehér és fekete, nem jó vagy rossz, hogy ja ma volt egy veszekedés akkor válok.

Néha az érzelmek irányítanak, a kötödés, a ragaszkodás és a 11 év nem kevés idő.

Teljesen megértem, hogy helyre akarta hozni a kapcsolatát.


Most nem feltétlenül azzal foglalkoznék, hogy mi van a férjed és az óvónő között. A kapcsolatotok nem jó és a férjed nem is akarja helyre hozni, függetlenül attól hogy van-e viszonya vagy sem.

Gondolom neki így kényelmes, van otthon tiszta ruha, kaja, család, aztán más nem nagyon érdekli.


Próbáljatok kilépni kicsit ebből a megszokott életből, legyetek kettesben ha meglehet oldani, csináljatok programokat. Ha a férjed nem hajlandó semmire, akkor neked kell lépned, nem hiszem hogy így akarod leélni az életed. Próbáljátok meg külön, minél előbb menjél vissza dolgozni tud segíteni a környezetváltozás. Lehet hogy a férjed rá jön hogy ő volt a hülye és elb*szta a dolgokat..

2018. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
96%
Borzalmas ne haragudj! Süt, hogy a férjed nem szeret téged. Ne élj ilyen életet, senki nem fog helyetted változtatni..ráadásul saját ingatlanod van, ne tétovázz. Minden további elvesztegetett idő, a Te életedet rövidíti meg, mert ez nem élet...
2018. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
93%
Az nem elég ok a továbblépésre, hogy mit okoz a gyerekeidben, hogy az apjuk veri az anyjukat?
2018. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
62%

Ó, hát igazad van, egy igazi önálló, határozott szüfrazsett vagy, aki bármire képes egyedül is.

Épp csak hagyod magad ütni, verni, megalázni, pitizel egy ilyen fax után, hogy biztos ez is a te hibád, és évek óta azt próbálod kisakkozni, hogy kivel csal meg. Legfeljebb odamész balhézni, és lejáratot magad a faluban még jobban. De úgyse fogod kidobni a drága férjed.

Magyarul csak csinálod a fesztivált, de valójában ezt élvezed.

Amíg nem változtatsz, nem fáj eléggé.

A munka miatt bocsika, nem tudhattam, hogy csak egy sima kapcsolatfüggő vagy. Tényleg sorry.

Ebben az esetben viszont megnyugodhatsz: tényleg te tehetsz arról, hogy megvert többször is. Minden lehetőséged adott, hogy elhagyd, de nem teszed. Innentől kezdve te vagy a hibás, ha hagyod magad ütni.

Ez most úgy is nagy divat, csak most bdsm-nek szokták hívni.

2018. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
50%

11 év és kettő gyerek után váltam el a feleségemtől. Persze rengetegszer átrágtam a témát, a gyerekek miatt. Nem akartam hogy úgy nőljenek fel hogy majd csak hétvégente láthatnak. Nem az a fajta vagyok aki csak megcsinálni a tudja a gyereket, emiatt sokat őrlődtem hogy lépjek e, vagy sem... Szerettem volna ha a nevelésbe napi szinten beleszólhatok, jelen vagyok. De végül amellett döntöttem hogy elválok. Miért? Mert a megromlott kapcsolat kifordított való önmagamból. Persze nyilván tudatosult is egy idő után hogy amit az exem művel az nem normális, és hogy nem akarok egy ilyen emberrel tovább együtt élni. Nem olyan értékeket közvetít, nem úgy viselkedik mint ami szerintem egy normális felnőtt nőnél elvárható. Ha beleragadok abba a kapcsolatba akkor esélyem sem lesz soha hogy boldog legyek. Persze tudtam hogy ha lépek akkor én sokáig egyedül maradok, és úgy is lett azóta is egyedül élek. Szóval nem másik személy miatt léptem ki mint sokan. De egy percig nem bántam meg utólag sem. Egyszerűen átgondoltam mit ad nekem az a kapcsolat, és mi van a mérleg másik oldalán. Ezek után már világos volt mit kell tennem. Ez kicsit önzően hangzik elsőre a gyerekek miatt, és azt is gondoltam hogy az! Utólag látom hogy nem az. Amint csak tudok találkozom a gyerekeimmel, jó a kapcsolatunk. Lehetek úgy is apa ha nem élünk napi szinten együtt.

Szóval a párod is lehet apa attól hogy különváltok, persze ha akar az lenni. Ez nem azt fogja jelenteni hogy elveszed tőle a gyerekeit. Olyan sűrűn találkozhatnak ahogy csak meg tudjátok oldani, és szeretnék a gyerekek, meg ti. Ez ne tartson vissza, ne maradj benne egy ilyen kapcsolatban emiatt. Először valóban elképzelhetetlen hogy milyen lesz úgy élni, de hidd el, nem roszabb, sőtt! Százszor nyugodtabb vagyok, a gyerekek sincsenek stresszelve, mert hidd el, bármilyen kicsi is a gyerek észreveszi ha gond van otthon. Őt is stresszeli, nyomasztja, valamint mutatsz, átadsz neki egy rossz példát! Azt kell látnia hogy az a normális ha a szülők olyannal vannak akivel boldogok. Gondolom nem azt akarod hogy mikor felnőlnek normális legyen számukra egy kapcsolatban az agresszió, a bántalmazás, a megcsalás. Ugye nem?

2018. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

#12

Nem viszketett. 5 éve már egyszer nagyon csúnyán megvert. Ügyeletre kerültem. Akkor még nem volt meg a házam. És anyagilag édanyámnak is támaszt kellett adnom, mert olyan nehéz helyzetbe került,emellett agyvérzést kapott és cukorbeteg lett. A kisfiú kicsi volt, nem tudtam volna kire bízni mikor dolgozom. Mert nem 8-16ig dolgoztam. Dolgozni márpedig kell. Lefelé váltani anyagilag nem szerettem volna. Akkor ezért maradtam. Megbocsátottam neki. Utána két évig nem ért hozzám egy ujjal sem. Emiatt elhittem, hogy soha többé nem is fog.

Szeretett volna még egy gyereket. Sokat bizonygotott, tett ezért és azt hittem tényleg nem lesz baj. Ezért bevállaltam a kicsit. A terhesség alatt már kezdett eltávolodni, de gondoltam ez normális mert nem mindenkinek vonzó a terhes nő. Aztán a kicsi fél éves kora körül jöttek az újabb veszekédések. Kézrángatások, ordibálások, majd egyre erősödtek. Ez mind a féltékenységemre volt a válaszreakció. Előtte soha nem voltam féltékeny. Lefogytam, nem hinném hogy a kinézet lett a baj. Focista. A bírót felemelte fülénél fogva, mert igazságtalannak vélte. Kizárták egy időre. Egy gyereket fejénél fogva felemelt mert megrugta direkt a miénket.

2018. nov. 6. 13:40
 20/32 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem is ezzel a nővel, vagy ha nem is csal meg (még), valamit akkor is titkol, különben nem lógna folyton a telefonján, és nem védelmezné ennyire a tartalmát. Aki így bánik veled annak ellenère, hogy kèt gyereket szültél neki, azért nem kár, hidd el. Van hova menned, nem függsz tőle anyagilag, a gyerekeknek is jobb lesz (bár csak idővel), ha nem konfliktusokkal, veszekedésekkel és adott esetben verésekkel terhes gyerekkoruk lesz, mert ma téged bánt, holnap lehet már őket is.
2018. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!