Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Részletek lsd lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Részletek lsd lent.

Figyelt kérdés

11 éve élek a párommal. Két gyerekünk van. Egy kis faluban élünk. A telefonját wcre fürdőkádba, nyaralásra mindenhova magával viszi és állandóan nyomkodja. Ha itthon van sem mi vagyunk az elsők. Csak a telefon. 3 éve romlott meg a kapcsolatunk. Akkor kezdett el itt dolgozni a faluban egy Óvónő, akivel napi 2x: munka előtt és munka után az utuk, ami 10km-es várost faluval összekötő út, összeér. Ellentétes irányban dolgoznak. Egyik a másik munkahelye mellett elmegy 2x naponta. A párom minden pénteken focizni megy. Legalább is remélem. Kb 500 méterre a nála 10-15évvel fiatalabb lánytól van a pálya. A nő természeten női szemmel szebb nálam és 10 évvel fiatalabb. Amikor megyek a városba a nagyobb gyerekért az iskolába nagyon sokszor bebámult az autóba. Illetlenül, fűrkészön, idegesítőn. Nem vagyok közösségi oldalon. Elvileg nem tudhatná ki vagyok. Nagyon sokszor megbámult. Más nem lehet ha van valakije csak ez a nő férne bele időben és térben, mert itthon alszik. Péntek kivételével nem jár el.

Egy alkalommal mivel a páromnak is elmondtam az aggodalmam, felhívott, hogy itt megy mellette biciklivel a nő. Ne csináljak problémát. Azért hívott. A nő természetesen a képembe röhögve hajtott el mellettem. A kislányommal jelenleg gyeden vagyok. Legutóbb találtam a párom telefonján rejtett képeket. Amiket a nyaraláson kapott vagy csinált dátum alapján. Amit úgy tűnt meg tudok nyitni. Közöltem a párommal, ha meglesz, meg ismer aki rajta van. Tegnap a hölgy pont akkor szállt be az autójába az Óvodánál, amikor én elmentem mellette. Mindig ezerrel hajt, de most nem előzött meg. 60 volt a sebesség, ha lassítottam sem előzött meg. Majd félreálltam a gyerekkel babráltam, utána 90nel hasított 50es helyen mikor utána mentem, nem volt köztünk autó, vagyis arra mert az a főút visz az iskolába a gyerekért.

Arra gyanakszom van köztük valami. Havi 1-2 vagy heti 1 sosem derül ki. Ami nem baj, csak mondják el és továbblépek. De évek óta szenvedek emiatt. A párom bármilyen ezzel kapcsolatban feltett kérdésre agresszívan reagál, többször megvert.

Leköpött, tárgyakat vágott hozzám. Mert szerinte igazságtalanul vádolom. Én tehetek erről.

Kérésemre a képeket nem nyitja meg. De én így nem tudok tovább menni, hogy örök kérdés lesz, kinek kellett vigyázni a képeire. A verés miatt sem kellene gondolkodni maradáson. Tudom. Hogy tudhatnám még van-e köztük valami, hogy könnyebb legyen továbblépnem. A nőhöz nem mehetek oda, kérdőre vonni, mert itt van házam és a nagyik is vannak. Valószínűleg ide kell járatnom óvodába.


Köszönök minden véleményt!



2018. nov. 6. 11:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
2018. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Én nem voltam hűtlen. Soha.


Lehettem volna, nyílván ennyi év alatt mindenki kap ajánlatot, az pedig, hogy él-e vele az egy teljesen más dolog. Sosem tiltanám el a gyerekektől, amíg normálisan áll hozzájuk, és szeretik egymást. A kapcsolat alatt sem "gyűjtöttem be" a pénzét, sosem kérdeztem meg mennyit keres.

Annyit tettünk be a közösbe amit szerettünk volna. Így is jól éltünk.

Kapott szabad teret. Egymást is ajándékoztuk.

Fél sem tételeztem semmi rosszat, de ő sem.

Nincs lekódolva a telefonom. Nem ismerkedem, nincs fb-on sem.

A telefonszámom az ő nevén van, mert így szerette volna. Ezzel sincs gondom évek óta. Bármikor megnézheti kit hívtam. Nincs ezzel bajom, sem takargatni valóm.


Nem volt célom kidobni a házából, pedig távoltartási végzéssel akár még is tehettem volna és a gyerekek felnőtt koráig élhettünk volna ott vígan.

Nem kellett volna házat sem vennem.


Amit belinkeltél teljesen más. 73-as a csóka, az "enyém" 77-es és a linkelt pasi próbálta helyrehozni a kapcsolatát, szerette a nőt, a nő csalta meg, az kidobta, lehúzza anyagilag. Eldobta mint egy elégett szál gyufát.

Nem hinném, hogy aki gyerekekkel ajándékozott meg és egyszer szerettem tönkre kell tenni az életét csak azért mert szerelmes lettem.

Ha az apjukkal így bánik a gyerekeit sem tiszteli.

Nem tűnik olyannak a férfi aki magától eleve nem adna elég pénzt a gyerekeknek.

Milyen jogon dobta ki a házból is?!?!


Közöm nincs ehhez a nőhöz hála az égnek.

... sosem leszek ilyen.

Ha összekötnél vele Tiszába ugranék, ahol a legnagyobb a sodrás.

Én jól úszom.


A gyerekeknek látnia kellett, hogy anyuka mit csinált. Nem hülyék. Előbb utóbb lesik nekik a szitu, és anyuka esik szépen arcra.


Semmi garancia nincs arra, hogy az új jobb lesz neki. Meg az új pasija teljesen meg fog benne bízni, mikor őt is úgy gyűjtötte be, hogy foglalt volt.


Gratulálok neki.

Semmi közöm ehhez a nőhöz.


Nyomokban sem tartalmaz belőlem semmit.

2018. nov. 9. 09:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!