Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Részletek lsd lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Részletek lsd lent.

Figyelt kérdés

11 éve élek a párommal. Két gyerekünk van. Egy kis faluban élünk. A telefonját wcre fürdőkádba, nyaralásra mindenhova magával viszi és állandóan nyomkodja. Ha itthon van sem mi vagyunk az elsők. Csak a telefon. 3 éve romlott meg a kapcsolatunk. Akkor kezdett el itt dolgozni a faluban egy Óvónő, akivel napi 2x: munka előtt és munka után az utuk, ami 10km-es várost faluval összekötő út, összeér. Ellentétes irányban dolgoznak. Egyik a másik munkahelye mellett elmegy 2x naponta. A párom minden pénteken focizni megy. Legalább is remélem. Kb 500 méterre a nála 10-15évvel fiatalabb lánytól van a pálya. A nő természeten női szemmel szebb nálam és 10 évvel fiatalabb. Amikor megyek a városba a nagyobb gyerekért az iskolába nagyon sokszor bebámult az autóba. Illetlenül, fűrkészön, idegesítőn. Nem vagyok közösségi oldalon. Elvileg nem tudhatná ki vagyok. Nagyon sokszor megbámult. Más nem lehet ha van valakije csak ez a nő férne bele időben és térben, mert itthon alszik. Péntek kivételével nem jár el.

Egy alkalommal mivel a páromnak is elmondtam az aggodalmam, felhívott, hogy itt megy mellette biciklivel a nő. Ne csináljak problémát. Azért hívott. A nő természetesen a képembe röhögve hajtott el mellettem. A kislányommal jelenleg gyeden vagyok. Legutóbb találtam a párom telefonján rejtett képeket. Amiket a nyaraláson kapott vagy csinált dátum alapján. Amit úgy tűnt meg tudok nyitni. Közöltem a párommal, ha meglesz, meg ismer aki rajta van. Tegnap a hölgy pont akkor szállt be az autójába az Óvodánál, amikor én elmentem mellette. Mindig ezerrel hajt, de most nem előzött meg. 60 volt a sebesség, ha lassítottam sem előzött meg. Majd félreálltam a gyerekkel babráltam, utána 90nel hasított 50es helyen mikor utána mentem, nem volt köztünk autó, vagyis arra mert az a főút visz az iskolába a gyerekért.

Arra gyanakszom van köztük valami. Havi 1-2 vagy heti 1 sosem derül ki. Ami nem baj, csak mondják el és továbblépek. De évek óta szenvedek emiatt. A párom bármilyen ezzel kapcsolatban feltett kérdésre agresszívan reagál, többször megvert.

Leköpött, tárgyakat vágott hozzám. Mert szerinte igazságtalanul vádolom. Én tehetek erről.

Kérésemre a képeket nem nyitja meg. De én így nem tudok tovább menni, hogy örök kérdés lesz, kinek kellett vigyázni a képeire. A verés miatt sem kellene gondolkodni maradáson. Tudom. Hogy tudhatnám még van-e köztük valami, hogy könnyebb legyen továbblépnem. A nőhöz nem mehetek oda, kérdőre vonni, mert itt van házam és a nagyik is vannak. Valószínűleg ide kell járatnom óvodába.


Köszönök minden véleményt!



2018. nov. 6. 11:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
91%
Én csak annyit tudok mondani, hogy egy dolgot tehetsz, véget vetsz ennek a kapcsolatnak, bármi áron is, költözés, munkahelyváltás, akármi... Gondolj mindig arra, hogy élhetnél ennél sokkal méltóbb módon is.
2018. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
77%

Egyszerűen fel nem foghatom, hogy mit keresel még mellette. Ez egy agresszív, utolsó suttyó.

Ilyenkor bennem van a kétség, hogy mégis csak van abban igazság, hogy a nőknek a bunkók kellenek, és ha egy elég jól néz ki, bármit elnéznek neki.

Legalább megéri?

2018. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Mindenki válaszát-, és az idejét amit annak a megírására szán(t) köszönöm.


Szerettem volna számomra idegen, kívülálló és különböző felfogású emberek véleményét megismerni, ami öszességében hasznos volt számomra.

Én az a fajta ember vagyok, aki elsősorban magában keresi a hibát konfliktus, probléma esetén. Először a dolgok okát próbálom megtalálni, ha megvan akkor azt kiiktatni és úgy megoldani valamit. De be kell látnom ez a megoldókulcs hiába működott mindenhol, itt és most nem ér semmit. Mert nem kell hogy legyen feltétlen egy ok egy ilyen helyzetben.


Nincs mit keresni...nem kell találni.

Nincs min gondolkodni.

2018. nov. 6. 14:50
 24/32 anonim ***** válasza:
Pontosan az ilyen hozzá szolások miatt nem beszélnek a nők a családon belüli erőszakról..mert megérdemelte..meg megerdemli ha vele marad...persze..4 en vagyunk baratnok,mindegyikunket utott már a férje...
2018. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
55%
Börtönbe csukatnám. Tőled meg elvenném a gyerekeidet, mert tudnál lépni de nem lépsz, inkább megvárod amíg agyonveri valamelyiket. Kiskorú veszélyeztetése.
2018. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Ollókezű Edward ***** válasza:
75%

Én elválnék tőle, aztán verje csak a szeretőjét.

Amit pedig arról írtál, hogy keresik a gyerekek, hát persze, ő az apjuk. Annak idején én is ragaszkodtam apámhoz, most pedig már azt kívánom, bár csak elváltak volna 3 éves koromban, mikor kezdte kimutatni, hogy milyen. Sosem leszek az, aki lehetnék a rengeteg üvöltözés, veszekedés, megalázás és lelki terror miatt. Szerintem pont azért is ragaszkodtam hozzá annyira, mert semmit nem kaptam tőle lelkileg, és ilyenkor természetes, hogy a gyerek még jobban ragaszkodik. Milliószor megkérdeztem anyámtól, hogy miért nem vált el, és mindig az volt a válasz, hogy azért, mert ragaszkodtam apámhoz. Pont ez nyomorított meg minket, és emiatt nem tudok napirendre térni afelett, hogy én vagyok a felelős a szenvedéseinkért. Válj el! Nem teheted ki ennek a gyerekeidet!

2018. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
84%
Itt már nekem kb tökmindegy lenne,hogy megcsal-e vagy sem.Előbb-utóbb úgyis megfog.Megalkuvó vagy és ennyi.A ti kapcsolatotok egy rossz példa a gyerekeknek.
2018. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Ollókezű Edward ***** válasza:
69%
Abba gondolj bele, hogy semmi de semmi motivációja nincs arra, hogy megváltozzon (verés) vagy visszafogja magát (csalás). Ugyan miért is állítana magán? Semmi következménye nincs, hiszen megvert, te szültél neki kettő gyereket is, vele maradtál, szóval te mindig ott voltál, és szerinte ott is leszel mellette, bármit is fog csinálni. Valószínűleg csak akkor kapna észbe, ha tényleg lelépnél. Attól még lehetne a gyerekeket ketten nevelni, ha megvan az akarat. De mivel te mindent eltűrsz, akár az egész falut is végigkefélheti, és agyon is verhet titeket.
2018. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

A válaszolókhoz szólnék először.

Mit gondoltok az én szemszögemről?


Az nem lehet, hogy a pasit mondjuk "szekírozza" 1,5 éve a féltékenységével. Majdnem minden nap. Talán dútván, órákig. Vagy alvás időben. Annak elege van, kikészült, emiatt nincs köztük normális szexuális élet.

A nő gyanakszik mégjobban. Hogy biztos a másik miatt.

Szerintem nem vette el a gyerekei anyját.

Az meg azon is feszül, (érthető, ennyi év 2 gyerek) hogy miért nem stb.

A férfi dolgozik, fáradt és már csak a verést tartja megoldásnak hogy állítson rajta. Mert mondjuk őrületbe kergeti a teóriáival. De akkor meg, miért nem küldi el?

Miért bántja?


Ha lenne köztük a ribikével valami, azon túl, hogy minimum szerintem a csaj biztos kinézte magának...

van hova menni a családjának, nem is messze, akkor miért nem engedné el a gyerek anyját és lenne a másikkal, aki szebb, fiatalabb. Kapóra jönne neki.


Miért ragaszkodna oda évekig, ahol ő sem érzi jól magát?

Ez a nő ahhoz normálisnak, túl jószívűnek tűnik, hogy rossz kapcsolatot alakítson ki a gyerekek és az apjuk között. Nem hinném hogy eltiltaná, ellene nevelné őket.

Szerintem ezt a fószer is tudja.


Gyerekek nélkül meg évekig csak egymásra koncentrálhatnának az óvónővel, mert a gyerekeket úgyis az anya neveli.


Miért nem engedi vagy küldi el, miért veri, aztán nyalja vissza magát neki.

Biztosan többször elindultak, a másik házban aludtak, ha ott van már fele cuccuk.

Tipikus bántalmazó egyébként a leírtak alapján.


Én ezt nem értem csak. Tényleg.

Nem jönne neki jól, ha elmegy az anya?

Miért nem mondja meg őszintén a ribikét, az anya előbb utóbb így is úgyis elmegy végleg onnan.


Mondjuk, ha az óvónőnek ő is csak a szeretője akkor nem akar két szék közé esni. Havi 1-2 alkalom meg sosem derül ki. Ha nekik az elég és jó.

Nem értem.

2018. nov. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok az én szemszögemről?"


Én például azt, hogy jól megszaladt a fantáziád.

2018. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!