Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom utálja a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem, már akkor sem szerette, ez viszont azóta nagyon elharapódzott...

Tavaly 24-25-26-27re beiratta magát dolgozni, csak azért, hogy ne kelljen azzal vesződnie. Persze, jó pénzt is kapott érte, de nem lennénk egyáltalán rászorulva. Idén most felvetette, ohgy 21től egészen 30ig menne dolgozni, mert milyen sok pénzt kapna. Mondtam, hogy ilyen még viccből se jusson az eszébe, valamikor el kell mennünk karácsonyozni a családomhoz (50 km-re laknak, egyedül gyakrabban járok el, de nyilván ilyenkor őt is fel szeretnék köszönteni...) Ráadásul nekem pár nappal karácsony után egy héttel van a szülinapom, amikor szintén jó lenne elmenni a családomhoz, mert ez elsősorban a nagyszüleimnek nagyon sokat jelent. De barátom már most dobálja magát, hogy ő nem megy 2x, mert minek, neki semmit nem jelent a karácsony, a saját családját is utálja... Mondtam, hogy 2x bírja ki így év végén, erre rávágta, hogy jó, de csak x órát leszünk délelőtt (??????) Több helyre is kéne menni, mert szüleim elváltak, ott vannak a nagyszüleim is külön házban... Tényleg nagy kérés az, hogy ilyenkor 2x eljöjjön velem a családomhoz? :( Egyedül menni már lerohadna a pofám, hogy elhozzam neki, amit neki vesznek... Félek, hogy így teljesen megutálja a családom. :(


2018. dec. 5. 23:08
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam, hogy ennyit sok megtenni értem, hogy karácsonykor 2 órára meg a születésnapomon 2 órára elmegyünk a családomhoz? Ráadásul ilyenkor itthon aszalódok 3 napot, ha meg akarom várni, mire ráér, hogy elmenjünk közösen... Nagy buli itthon egyedül a karácsony.

A családommal amúgy nincs rosszban, de már nekik is leesett, hogy ő ilyen. Apa is mondta már, hogy ő többet nem hívja mag sehova, mert úgyse jön el, vagy mintha a fogát húznák. :( És a szívem szakad meg, hogy ennyit nem tudok megtenni Apukámért, hogy elmenjünk hozzájuk...

2018. dec. 5. 23:34
 12/60 anonim ***** válasza:
84%

" Vagy ennyi erővel ajándékozni se kell, mert kényszer? "

Mondjuk Kérdező, vannak olyanok is, akik kifejezetten DIREKT nem ajándékoznak karácsonykor, mert nem erről szól első sorban nekik. Az elmúlt években egyre több ismerőstől hallottam.


Én is ajándékozok, és én is hazamegyek, de ettől még el tudom fogadni, hogy másnak ez csak kötelező kör.

Most már a pár óra is elég, a kérdésed leírásában már a fél nap sem volt jó megoldás.


Az miért nem? Lejön akkor délelőttre és visszamegy ha akar. Azt mondja dolgoznia kell és ennyi. Te meg szépen mész tovább a nagyszüleidhez meg a másik szülődhöz stbstb. De megoldjátok ahogy akarjátok. :D

2018. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:

Nem nagyon érdekeli, azt mondaná, menjek, ha akarok, ő meg úgyis melózik másnap...

Utál bevásárolni is, ajándékot válogatni is... Minden évben elmondom, hogy miket szeretnék, de mindig az a vége, hogy vedd meg magadnak. Néha-néha meglep, ami nagyon jól esik, de hát gondolom ezek után nem leglepő, hogy a meglepetéseket is utálja.

2018. dec. 5. 23:36
 14/60 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó vagyok: Találjatok valami kompromisszumot, ha tudtok.
2018. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
69%
Én elgondolkoznek együtt maradjak e vele karácsonyig..
2018. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:

Mi nagyon szeretünk ajándékozni, még akkor is, ha nem erről szól első sorban. Neki is amúgy inkább a karácsony a szar része, nem feltétlenül az ajándékozás.

A délelőtt az nem jön ki fél napnak, mert szerintem senki nem szereti, ha 8kor kopogtatnék hogy na akkor ajándékozzunk aztán megyünk. Ő kb. 10-12 óráig gondolná a 3 helyszínt, ami nyilván elég hülye ötlet. Az még külön szép lenne, ha csak úgy otthagyna, hogy dolgoznia kell, amikor mindig 7-19-ig jár, és csak egy valakihez menne el. :D

2018. dec. 5. 23:39
 17/60 anonim ***** válasza:
31%
Es ha netan gyerekeitek lesznek? Akkor is ezt fogja eljatszani?
2018. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:
Végül már nagyjából belenyugodott, hogy egyszer eljön értem melója után, egyszer meg szülinapomon 2 órára... Hát, nem tudom, mi lesz belőle, addig még 10x meggondolja magát majd.
2018. dec. 5. 23:40
 19/60 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem hagyd el,mert folyton csak negativat mondtál rola nincs egy pozitiv mondatod se ez a kapcsolat halott szerintem megerősitésert jöttél h szakithatsz e, mert már nem érzed jol magad ugy h kb csak lakotárs vagy és minden rossz vele.. Hagyd el,ez csak nyögve nyelés ő meg lehet észre sem veszi ha elköltözöl mert annyira se érdekled--.. :(
2018. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

Ráadásul az ő családjáról még szó sem volt, pedig ők elég közel laknak. Ők kb soha nem beszélnek, max havonta egyszer, én pedig napi kapcsolatban vagyok a szüleimmel és a nagyszüleimmel, ami neki abszolút érthetetlen.

Már rájöttünk, hogy neki nem való a gyerek, de én sem vagyok biztos benne, hogy szeretnék, de még van sok évem, ha meggondolnám magam.

2018. dec. 5. 23:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!