Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom utálja a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem, már akkor sem szerette, ez viszont azóta nagyon elharapódzott...

Tavaly 24-25-26-27re beiratta magát dolgozni, csak azért, hogy ne kelljen azzal vesződnie. Persze, jó pénzt is kapott érte, de nem lennénk egyáltalán rászorulva. Idén most felvetette, ohgy 21től egészen 30ig menne dolgozni, mert milyen sok pénzt kapna. Mondtam, hogy ilyen még viccből se jusson az eszébe, valamikor el kell mennünk karácsonyozni a családomhoz (50 km-re laknak, egyedül gyakrabban járok el, de nyilván ilyenkor őt is fel szeretnék köszönteni...) Ráadásul nekem pár nappal karácsony után egy héttel van a szülinapom, amikor szintén jó lenne elmenni a családomhoz, mert ez elsősorban a nagyszüleimnek nagyon sokat jelent. De barátom már most dobálja magát, hogy ő nem megy 2x, mert minek, neki semmit nem jelent a karácsony, a saját családját is utálja... Mondtam, hogy 2x bírja ki így év végén, erre rávágta, hogy jó, de csak x órát leszünk délelőtt (??????) Több helyre is kéne menni, mert szüleim elváltak, ott vannak a nagyszüleim is külön házban... Tényleg nagy kérés az, hogy ilyenkor 2x eljöjjön velem a családomhoz? :( Egyedül menni már lerohadna a pofám, hogy elhozzam neki, amit neki vesznek... Félek, hogy így teljesen megutálja a családom. :(


2018. dec. 5. 23:08
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon buta vagy sajnos megérdemled a pasidat... Jobbat ugyse találsz ö illik hozzád a szerető társ nem azok értelmes nöket keresnek...

36N

2018. dec. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ezt a "nem szereti a meglepetést" dolgot sem értem. Tehát kap pl. egy könyvet vagy egy üveg krémlikőrt előre bejelentés nélkül, és akkor lelki trauma éri?
2018. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

50-es írta:


" hogy mennyi idejétmúlt, kényszerből csinált családi hacacárén vesz részt valaki"


Ahol a család működik, ott ez nem "kényszerből csinált" dolog. Ha nálatok nem működik, akkor persze, hogy annak látod (ezt most teljesen függetlenül írtam a Kérdező dolgaitól.)

2018. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:

50-es, az "elvárások" akkor utalnak beteg lelkivilágra, ha családon belül utálják egymást, és MÉGIS, ennek ellenére is KELL a pofavizit.

De a lány családjában ugye nincs szó arról, hogy ők utálnák egymást.

2018. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
27%

Ezert nem kell az utálom a családom az embereket mindenkit és mindent az egesz világot a kedvességet szeretetet hirbol se ismerem mivel nem láttam rá példát típusú lelki nyomorékokkal mentális sérültekkel összeállni.

36N

2018. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én voltam aki azt írta, hogy elviszem a barátomnak az ajándékot. De már ne is haragudj, ez miért utalna arra, hogy rossz a családomban a viszony? Miért kell azt gondolni, hogy mivel te sűrűn hazalátogatsz és a nagyszüleid is adnak ajándékot a barátodnak, azért szerinted mindenki más akik ritkábban futnak össze a családjukkal, rosszabb viszonyban vannak? Képzeld a barátom a saját családjánál lesz, azért nem jön hozzánk, de nyilván ha dolgoznia kellene (amit nem ő dönt el) akkor is megérteném.

Ne haragudj, de te a másik véglet vagy. Igen a barátod nem szereti a karácsonyt, és igen elég gáz, hogy direkt dolgozni akar akkor, de mit tudsz vele tenni? Te viszont úgy látom túlságosan is nagy hangsúlyt fektetsz a karácsonyra.

Ha ennyire nem bírod elviselni a barátod így, akkor hagyd el. Vagy változz meg TE, és fogadd el így. Pofonegyszerű.


Ennyi idő alatt, nem hiszem, hogy most kezdett el idegesíteni, hogy ilyen.

2018. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:

Kedves 56-os, ezt szántam a kommentedre válasznak:

"Szerintem se kell mindig a családhoz menni? Az a félévente pár alkalom lenne a mindig? Ha nem dolgozik egyikőtök se, akkor igazán el lehet menni a három napból az egyiken a másik családjához is, vagy neki nem égő telefonba megköszönni, ha kap valamit? Nekem lesülne a bőr a képemről ha barátom szüleit úgy kéne felhívnom… Nyilván csak a szüleim és a nagyszüleim vesznek neki, nem az egész miskulancia. És azért KELL KELL KELL mert én szeretném, neki pedig alkalmazkodnia kéne egy minimálisan szerintem, mert amikor velem összejött, tudta, hogy milyen a családom."

Nem látom, hogy ebben bárhol azt írtam volna, hogy rossz a családodban a helyzet, nem tudom, ezt honnan vetted.

Ha az túl nagy hangsúly, hogy az egyik nap, amikor éppen nem dolgozik elmenjünk egy délutánra a családomhoz, akkor legyen.

49-re nem tudok érdemben reagálni, mint írtam, 7-19-ig dolgozik, így relatív szentESTE nem leszek egyedül, gondolom ajándékozunk is ketten.

"Szakits meg a kapcsolatot a családoddal h imponálj az álom pasidnak.. :Ostoba p..14 csa.."

Ez azért sokat elárul az értelmi szintedről. :D

Valakinek tényleg nem normális, hogy pár havonta összefutnak a szüleikkel a párjukkal együtt? Nem tudom, ezt nem tudom elképzelni se...

Kedves 36/N, köszönöm, szerintem elég értelmes nő vagyok, de mivel nem ismersz, így nem gondolnám, hogy ítélkezned kéne.

"Jobbat úgyse találsz"... :D Remélem az ilyen rosszindulatú tyúkok találnak "jobbat". :D

A nem szereti a meglepetést én se tudom mit takar igazán, de mindig kiemeli. De ha nem szeretem a tökfőzeléket és látok eggyet, azért nem lesz lelki traumám... Igazából tényleg nem tudom mit takar.

2018. dec. 7. 22:52
 58/60 anonim ***** válasza:
Szerintem szakits vele,mert ennek semmi értelme h itt áztatod a párodat és azt akarod h szidjuk v nem tudom mit akarsz gyanitom h magad se tudod mit akarsz,de h boldog nem vagy vele az fix,körözünk a kapcsolat teteme felett. :(
2018. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:
Az az alázás, hogy felvázoltam a helyzetet? Nem írtam rá egy rossz szót sem...
2018. dec. 8. 00:14
 60/60 anonim ***** válasza:

Nem írtam rá egy rossz szót sem...

Bemásoljam mindet amit itt leirtál rola,oldalakon át litániákba,csak negativat irtál. Tudjuk ő a legszeretőbb társ imád együtt lenni veled a tenyerén hordoz de még ajándékot se ad és utálja ha szeretből adsz neki..... De ha neked ez kell hosszútávra,egy érzelmileg sérült pasas aki csak rosszabb lesz és oda jutsz h te se mehetsz majd a családodhoz fél évente se mert megtiltja mert ő képtelen a szociális kapcsolatokra,és előbb utobb behúz ez és te is sérült leszel mint ő.. Ne hallgas a többségre. Maradj vele,menj hozzá,szülj neki kettőt,majd a gyerekeidet is kb hasonloan fogja kezelni mint a többi kapcsolatát sehogy. Az baj h te magadnak hazudsz és nem akarsz változtatni csak kisirni itt magadból a sok szart a következő gyülemig amig ellep már és bele is fulladsz. Én meg éltem ilyennel és saját káromon jöttem rá hogy menekülni kell ettől a tipústól az első ilyen megnyilvánulásánál nem megvárni a rosszabbakat..

58N

2018. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!