Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom utálja a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem, már akkor sem szerette, ez viszont azóta nagyon elharapódzott...

Tavaly 24-25-26-27re beiratta magát dolgozni, csak azért, hogy ne kelljen azzal vesződnie. Persze, jó pénzt is kapott érte, de nem lennénk egyáltalán rászorulva. Idén most felvetette, ohgy 21től egészen 30ig menne dolgozni, mert milyen sok pénzt kapna. Mondtam, hogy ilyen még viccből se jusson az eszébe, valamikor el kell mennünk karácsonyozni a családomhoz (50 km-re laknak, egyedül gyakrabban járok el, de nyilván ilyenkor őt is fel szeretnék köszönteni...) Ráadásul nekem pár nappal karácsony után egy héttel van a szülinapom, amikor szintén jó lenne elmenni a családomhoz, mert ez elsősorban a nagyszüleimnek nagyon sokat jelent. De barátom már most dobálja magát, hogy ő nem megy 2x, mert minek, neki semmit nem jelent a karácsony, a saját családját is utálja... Mondtam, hogy 2x bírja ki így év végén, erre rávágta, hogy jó, de csak x órát leszünk délelőtt (??????) Több helyre is kéne menni, mert szüleim elváltak, ott vannak a nagyszüleim is külön házban... Tényleg nagy kérés az, hogy ilyenkor 2x eljöjjön velem a családomhoz? :( Egyedül menni már lerohadna a pofám, hogy elhozzam neki, amit neki vesznek... Félek, hogy így teljesen megutálja a családom. :(


2018. dec. 5. 23:08
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:

Ilyen témában sajnos nem tudok róla pozitívat mondani, minden ilyen esemény nyögve nyelős. Amikor hetekkel előre megbeszéljük, akkor is aznap alkudozik, hogy "de ugye x órára hazaérünk?" amikor amúgy semmi dolga nincs, meg irreálisan kicsi időt mond...

Szó sincs a szakításról, csak annyira reménytelennek érzem már ezt, hogy nem lehet vele békében elmenni a családomhoz... :( És nem látom, hogy mi lenne a megoldás.

2018. dec. 5. 23:44
 22/60 anonim ***** válasza:
53%
Barátnő sem valo neki,alalmatlan a társas kapcsolatokra,itt a példája miért tilos összeállni sérült családi mintás egyeddel,mert ez kijön itt legalább időben igy tudsz lépni,leginkább lelépnék a helyedbe..
2018. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
78%

Én a helyedben elmennék nélküle!!!!! Ott is aludnék, és nem keresném!


Figyelj, szerintem nem fiatalok a rokonaid.. És ha egyszer sajnos majd elveszited őket akkor magadat fogod hibáztatni hogy "miért nem mentem haza többször!!?"


Tesómek 40kmre laknak tőlünk, és ha a párja nem ér rá akkor hazajon egyedül.


50 km az nem sok... Nehogy már miatta ne menj haza mert ő nem akar és szégyelled.

Fogadd el hogy ilyen és jelentsd ki hogy ja egy hülye mer inkább dolgozik

Vagy ne fogadd el és köszönj el tőle karácsonyig


De nehogy már miatta hanyagold a családod.. Azért mer neki olyan a családja mintha azt akarna hogy akkor te is légy család nélkül...

De ha neki is ott lenne egy normális család nem hiszem el hogy nem akarna o is haza menni....


Ui. : nálunk se az ajándékrol szól..

2018. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ne szakitsz irjál még ki 20 kérdest.. H a párod akivel max együtt laktok egy lakásban de közötök nincs egymáshoz,egy pozitiv élményt nem irtál... Utálja a husvétot utája a karácsonyt utálja a szülinapodat megaláz h vedd meg amit akrsz,utálja a családodat utál téged is szerintem h együtt kell lenni,mikor volt h kettesben mentetek bárhova? Kettesben voltatok otthon romantikusaN.. Ne szakits probáld még évekig ez tákolni aztán majd mikor már elég cukor lett szorva a kakára edd is meg. :( Ilyen buta nők ülnek ilyen fosokban évekig eldobva egy minőségi párkapcsolat esélyét maguktól. :(
2018. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

Pont erre gondoltam én is, hogy mennyire bánom majd az ilyen elszalasztott alkalmakat, amikor ők már nem lesznek. Apukám is 60 év felett van már, nagyszüleim meg gondolhatjátok, ha 60 éves gyerekük van.

Arra gondoltam, hogy elmennék egy napra egyedül, ő meg eljönne értem este, meg beköszönne mindenhova gyorsan, mert így is lenne kb. 8 óra, mire odaérne.

És akkor még az ő családjáról szó se volt, de ők is kb "félnek" felhívni, hogy mikor ér rá, mert flegmán lerázza őket, hogy "majd"...

2018. dec. 5. 23:51
 26/60 A kérdező kommentje:

Írjak pozitív élményt arról, hogy milyen jó volt 5 éve, amikor meglepetésből elvitt állatkertbe, vagy mégis milyen pozitívumra gondolsz?

Együtt néha szoktunk eljárni étterembe, meg ilyesmi, de most gyűjt a hobbijára, amit teljesen megértek. Hétvégén is meglepett valamivel, amire nem is számítottam, de nagyon jól esett. Vannak pozitív dolgok is, de ha utálja a karácsonyt, abból nem sok pozitívumot lehet kihámozni.

2018. dec. 5. 23:53
 27/60 anonim ***** válasza:
43%
Irnál egy pozitiv élményt a pároddal kapcsolatban,mert itt a kapcsolatoddal van a legnagyobb baj az fix...
2018. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
52%

De nem ertem

Miért csak egyy napot leszel a családodnal??


Mi értelme így otthon lenned hogy reggeltől estig dolgozik karácsonykor?

2018. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az egyik szülőm se lesz otthon végig, meg nekem van itthon egy háziállatom is, aki nem szeret itthon egyedül lenni. Őt sem szeretném büntetni.
2018. dec. 5. 23:57
 30/60 anonim ***** válasza:
48%

e ha utálja a karácsonyt, abból nem sok pozitívumot lehet kihámozni.


Szajkozod ezt a Karácsonyt ugyan olyan nap mint többi nem egy nap kell eljátszani.. Ketten éltek együtt és alap dolgot nem tudtok megoldani nevezőre jutni megbeszélni,öt éves pozitivum,szerintem te ki akarsz lépni mert érzed h szar.. És a Karácsonyra huznád hogy boldogtalan vagy egy lelkisérült melett,én ilyennel 1 honapig se maradok aki közli h vegyek magamnak ajándékot meg menjek egyedül,ezt hivják társas magánynak. ....

2018. dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!