Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak ezt hogyan tolerálják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak ezt hogyan tolerálják?

Figyelt kérdés
26 hónapja vagyunk együtt párommal,nálam a kezdeti hév után már alábbhagyott a szex gyakorisága. Párom semmit sem változott, minden nap hiányzik neki a szex,sőt napközben is többször jár a fejében.Többször mondtam már hogy nekem ez sok,sokszor összevesztünk már ezen. Ha fáradt vagyok este akkor is érthetetlen hogy mibe fáradtam el,már nem egyszer megsértődött amikor visszautasítottam. Már nem vagyunk annyira fiatalok ezért sem értem miként lehet hogy páromnak minden egyes nap igénye van a szexre. Lassan tönkremegy kapcsolatunk ezen az ellentéten. Más férfiak hogyan reagálnak rá ha párjuk visszautasítja őket, megértően vagy sértődéssel?
2019. ápr. 30. 13:49
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
10-es szerinted a nő igénye nem számít? A férfi igénye a mérvadó és követendő? Semmi megértés és tolerancia ami egyébként egy jó kapcsolat alapja kellene legyen.
2019. ápr. 30. 14:31
 12/33 anonim ***** válasza:
17%
53 évesen is igénylem minden nap. Oké, kimaradhat egy-két nap, ebbe nem pusztulok bele, de ha rendszeresen marad el a szex indokolatlanul, akkor az már nem tolerálom, és alternatív megoldást keresek, vagy szakítok. Amúgy meg tipikus, hogy a nőknél egy idő után lejtőszerűen csökken a szex iránti igény, amit igazából sosem értettem, de a dolgok már csak így mennek.
2019. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%

,,10-es szerinted a nő igénye nem számít? A férfi igénye a mérvadó és követendő?"


Dehogynem számít,de mivel eltérő az étvágyunk én alternatív megoldásokat javasolnék.

Nem csak az amérvadó,én ezért szakítok azonnal amint a szex nem olyan mint az elején,beszélek róla 1,2-szer de utána inkább legyen vége.

2019. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
#43%: majd ha éppen fáradt leszel vagy nincs kedved, mikor a nődnek igen, remélem kihajit es meg ki is röhög, hogy nem áll fel.
2019. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Én alkalmazkodó vagyok. Úgy kezelem ezt a helyzetet ahogy a párom és én kívánjuk. Általában van heti 1-2 szex. Minőségi szex, ami őt is engem is kielégít. Ha többre vágyna többször tenném. Van olyan hét amikor nincs, de semelyikünk sem érzi rosszul magát ettől. Ez meg van beszélve. Neked a megoldás a szakítás! Mert ezzel csak elpazarlod az idődet! Aminek semmi értelme. Szeretet ide vagy oda. Ne legyél puhány nő! Nyisd ki a szádat, ne csak betömesd!

25F

2019. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Erre szoktam mondani, hogy egyikőtök sem hibás, csak így nem lehet megtalálni a közös nevezőt, mert mások az igényeitek, az étvágyatok, és hosszú távon nem fog működni a kapcsolat.
2019. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
Nyitott házasság,skkor is ha szereted
2019. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy meg tipikus, hogy a nőknél egy idő után lejtőszerűen csökken a szex iránti igény, amit igazából sosem értettem, de a dolgok már csak így mennek"


Én meg inkább sok nőt hallok panaszkodni, hogy a párjuk, férjük már nem a régi. Főleg ha idősebb a férfi.

2019. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Szakítsak amikor végre találtam valakit akivel igazán szeretjük egymást? Ez nagyon rosszul hangzik,pedig csak egy kis alkalmazkodás kellene párom részéről,ha megelégedne mondjuk heti 2-3 szex mennyiséggel akkor semmi baj nem lenne. Én nem értem miért kockáztatja a kapcsolatunkat a sértődésekkel. Mikor megmondtam hogy nem szeretném ennyiszer.
2019. ápr. 30. 15:00
 20/33 anonim ***** válasza:
15%

Küldd el nekem, ha számodra fárasztó :D

Megis mennyi idősek vagytok, hogy szerinted szexuálisan visszabb kéne vegyen? 60?

2019. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!