Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak ezt hogyan tolerálják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak ezt hogyan tolerálják?

Figyelt kérdés
26 hónapja vagyunk együtt párommal,nálam a kezdeti hév után már alábbhagyott a szex gyakorisága. Párom semmit sem változott, minden nap hiányzik neki a szex,sőt napközben is többször jár a fejében.Többször mondtam már hogy nekem ez sok,sokszor összevesztünk már ezen. Ha fáradt vagyok este akkor is érthetetlen hogy mibe fáradtam el,már nem egyszer megsértődött amikor visszautasítottam. Már nem vagyunk annyira fiatalok ezért sem értem miként lehet hogy páromnak minden egyes nap igénye van a szexre. Lassan tönkremegy kapcsolatunk ezen az ellentéten. Más férfiak hogyan reagálnak rá ha párjuk visszautasítja őket, megértően vagy sértődéssel?
2019. ápr. 30. 13:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány évesek vagytok egyébként?
2019. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
46/nő,53/férfi vagyunk.
2019. ápr. 30. 15:21
 23/33 anonim ***** válasza:
35%
Akkor már tudom, ki vagy. Kb. negyedszer írod ki a kérdést az elmúlt 3 hónapban. Még mindig együtt nyűglődtök?
2019. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy annyira kivan téged hogy nem tud ellenállni! De azert az a 26 honap kevés hogy meg unjad a szexet mi lesz kesobb már csak évente egyszer a szülinapján?
2019. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
16%

Hát kérdező így nem lesz hosszú életű az a kapcsolat,hatalmas vita,veszekedés lesz.

Hidd el,ismerettségi körömbe ez ment állandóan,mindennap ment a cirkusz a szex végett.


,,#43%: majd ha éppen fáradt leszel vagy nincs kedved, mikor a nődnek igen, remélem kihajit es meg ki is röhög, hogy nem áll fel."


Nem nyert válaszadó,sőt volt olyan,hogy a párom hajnali 3-kor felkeltett simán felkeltem kettőt nyújtózkodtam aztán gyerünk simán szexeltünk sőt reggel is nyomtuk.

Kifogás,egészséges táplálkozás,sport, meg sok sok meditáció.

Olyan nincs,hogy nincs kedvem mert az már bajt lejelnt nálam,ott már a nőt nem kívánom és azért nem szexelek,de én akkor azonnal szakítok is.

Nem értem,hogy lehetnek fiatalok fáradtak sose értettem,pedig nem is alszunk sokat 6 órát kb.

2019. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem,hogy lehetnek fiatalok fáradtak sose értettem"


Mert nem dolgozol.


Mi pl. teljesen ellentétesen dolgozunk. Amikor ő itthon van, én dolgozom (rengeteg munkám van, sokat túlórázok), amikor ő dolgozik, én vagyok itthon. Se közös hétvége, se ünnepnap.

Örülök, ha beszélgetni tudunk néha, nemhogy mindennap szexelni. Heti 1-2 van. Bőven jó, ha az ember dolgozik. Akkor többet szexelünk, ha szabadságon vagyunk.


Valóban kompromisszum kéne nektek. Ültesd le és komolyan beszélgessetek erről. Mondd meg neki, ha erőlteti, az még rosszabb.

2019. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Látom van aki megértő, van akinek a szex az elsődleges. Én is olyan vagyok ha dolgozom, korán kelek akkor nem hiányzik a szex. Párom más, ő is dolgozik de valahogy sohasem fáradt, sem erre sem másra. Azt hiszi mindenki annyit bír mint ő. Beszéltem már vele nem sok eredménnyel.
2019. ápr. 30. 20:15
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

Vitamin hiànyotok van kèrdező,neked is.

Pàrod gondolom sportol,vitaminokat tol.

Alig leszel fàradt,napi 6 òràval elvagyok alvàsban,10 òra munka plisz edzès de este mindig 2szer is egymàsnak esünk,mèg amikor a fejem fàjt akkor is.

2019. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan utolsó, magának a fáradtságnak lehet köze vitaminhiányhoz, de a libidó az mindenkinél más. Nem rosszabb, nem jobb, csak más. Te sokszor igényled a szexet, más kevesebbszer. Magas libidójú ember fáradtan is szexel akár, mert neki ez fontos.


Ettől még nem kell leszólni senkit, meg értetlenkedni, hogy de miért fáradt valaki. Nem csak te létezel a világon, kicsit több empátiát mutathatnál :)

2019. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Nőként voltam fordított helyzetben párkapcsolatban (nem napi szinten akartam volna, de jóval gyakrabban, mint a párom). Nemcsak ez volt a baj, de ez is elég erősen belejátszott. Ez nem egy olyan dolog, hogy jaj, fogja már vissza magát a másik, mintha ez vmi betegség lenne vagy túl nagy elvárás. Nem éreztem magam jól, frusztrált voltam, nem voltam kielégülve nem éreztem úgy, hogy tetszettem volna a páromnak... nemcsak annyi az egész, hogy jajci, néha visszautasítottak, kicsit meg kellene regulázni a nunit... és hogy mindig nekem kell megértőnek lennem.


Hosszútávon úgyis az van, hogyha akinek nincs kedve annyira a szexhez, az nem egy lábtörlő, akkor a nagyobb igényű fél szenved végig a kapcsolatban... te most tiszta lelkiismerettel tudnál egy olyan kapcsolatban maradni, ahol nincs kompromisszum, és a másik végig szenved? Lehetnek más aspektusok jók a kapcsolatban, de ez a végén úgyis kudarcba fog fulladni. Én max. terápiát ajánlanék elsőnek, de lehet, hogy tényleg a szakítás a megoldás.

2019. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!