Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak ezt hogyan tolerálják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak ezt hogyan tolerálják?

Figyelt kérdés
26 hónapja vagyunk együtt párommal,nálam a kezdeti hév után már alábbhagyott a szex gyakorisága. Párom semmit sem változott, minden nap hiányzik neki a szex,sőt napközben is többször jár a fejében.Többször mondtam már hogy nekem ez sok,sokszor összevesztünk már ezen. Ha fáradt vagyok este akkor is érthetetlen hogy mibe fáradtam el,már nem egyszer megsértődött amikor visszautasítottam. Már nem vagyunk annyira fiatalok ezért sem értem miként lehet hogy páromnak minden egyes nap igénye van a szexre. Lassan tönkremegy kapcsolatunk ezen az ellentéten. Más férfiak hogyan reagálnak rá ha párjuk visszautasítja őket, megértően vagy sértődéssel?
2019. ápr. 30. 13:49
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, persze most még szeret, de ez idővel elmúlik, ha nem kap meg. És belőled is elmúlik, ha folyamatosan nyűgnek érzed a közeledését.

Alkalmazkodni nemcsak neki kell, hanem neked is. Jelenleg egyikőtök sem teszi. Ebből könnyen szakítás lesz idővel(vagy megcsal, mert hiányzik a gyakori szex neki), mivel teljesen eltérő igényeitek vannak.

Az elején is tudtad, hogy milyen, mégis vele maradtál. Minek, ha ennyire nem kívánod?

És te is ugyanúgy kockáztatod a kapcsolatotokat, hiszen ezzel, hogy "lenyugodtál", csak azt üzened neki, hogy benned már nincs olyan erős vágy felé.

2019. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
52%
Ja, és nem várhatod el tőle, hogy az ő nemi vágya is csökkenjen azért, mert nálad ez megtörtént. Ez nem így működik. Nagyon sokat fogtok még veszekedni, ha egyikőtök sem változtat. És akkor vége. És kezdheted az ismerkedést megint, ami szintén nem tetszene neked már a jelek szerint. Ami biztos, nem megfelelő párt választottál, hanem a tökéletes ellentétedet. Olyat kellett volna keresned, aki nem ennyire szexcentrikus. Ilyen is van, és nem kevés.
2019. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsónak is igaza van,valóban páromnak a szex elsődleges,nálam meg más dolgok a jóval fontosabbak. Szomorú ha emiatt kényszerülünk majd új párt keresni,hiszen mással meg lehet egyéb dolgokban nem leszünk egymáshoz valóak.
2019. máj. 6. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!