Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hinnétek neki ezek után vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek neki ezek után vagy nem?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vagyok együtt a párommal (~10 év), eddig semmi gond nem volt velünk. Tudtommal nem csalt meg soha. De pár hónapja a baráti társaságába bekerült egy lány... Jóban voltak, de nem gyanakodtam. Azonban egyre többet beszéltek, és csak-csak rákérdeztem a dologra. Bevallotta, hogy szereti azt a lányt, de nem tettek semmit. :( Nagyon-nagyon rosszul esett. Akkor megígérte, hogy kizárja az életéből, nem beszél vele, engem választ. Megbocsátottam.


Azóta eltelt egy kis idő, de észrevettem, hogy megint beszélnek. Kiborultam, de azt mondta, csak barátok, és úgy is igyekszik már ránézni. De nagyon jókat beszélgernek, a párom nagyon lelkes vele, humorizálnak, kedves vele, néha becézi, tisztelettel beszél vele. Igen, megnéztem, szemét vagyok.

De azt mondja, csak barátok. :( Nem akarok ennyi évet eldobni, és eddig nem is volt ilyen gondunk, sose bizalmatlankodtam. De amióta ez a lány itt van...


Ti hinnétek neki? Barátok?


2019. jún. 21. 20:21
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Ébresztő!


A pasid hót szerelmes egy másik nőbe... nem igaz, hogy nem érzed, hogy mennyire ciki, hogy így kapaszkodsz belé és abba a hitbe ringatod magad, hogy elmúlik.


Ez nem egy nátha!

2019. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező, téged már megcsalt a párod.


Euzt nevezik érzelmi megcsalásnak!


Udvarol melletted a másik nőnek, te magad olvastad, hogy miket mondd neki.


Nem csak a szex a megcsalás, ez sokkal durvább, mert itt érzelmek vannak.


Üsd be a keresőbe, hogy "érzelmi megcsalás", és olvass utána a témának.


Én ezt biztos nem tűrném, de hát az én önbecsülésem és értékrendem a helyén van.


Én olyan férfi mellett nem maradnék, aki mellettem más nővel bonyolódik szerelembe.


Nem tudom, milyen sérülések értek az életben, de a legjobb indulattal mondom, hogy nem egészséges, ahogy te ehhez viszonyulsz.


És a barárod ezzel vissza is él, bizts vagyok benne, hogy végig tattotta a hátad mög9ött a kapcsolatot a nővel, és nem csak újra felvette. Továbbá egyáltalán nem zárnám ki, h. már szexeltek is.


Mit gondosz, elmesélné? Persze, hogy azt mondja, hogy az nem történt meg.


Másrészt gondolj bele, az a másik nőt mit gondolhat rólad, hogy te ezt tűröd?


Szerintem jól szórakozik rajtad és az a véleménye, hogy veled mindent meg lehet csinálni.

2019. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a logikádat. Nem akarod, hogy 10 év kárba vesszen, de egy ilyen dolgot megbocsatasz, ezzel aláírod, hogy nem 10, de 12-13 vesszen kárba. Mert ha nem is most, ha nem is ez a lány, de ennek a kapcsolatnak meszeltek. Se bizalom, se szerelem, csak megszokás.
2019. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Rockarc ***** válasza:
100%

Hallgass a tobbiekre, ez a kapcsolat mar tonkrement. Az egy dolog, hogy mint a hajotorottek kapaszkodtok a maradek deszkakba, de ha partot ertek, mindketten mentek a sajat utatokra. Es jol erzed, a bizalmad mar romokban, a parod pedig mar pillanatnyi felindulasbol is barmikor donthet az ellenkezojerol. Eleg egy rossz mondat, csomagol es tavozik, ahol tart karokkal varjak.


Innentol minden egyes nap egy kidobott nap az eletedbol. Keress valaki mast, ezt pedig zarjatok le mihamarabb.


43F

2019. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el.Menni akar,de nem akar megbátani.De megállni nem tudja,hogy ne beszéljen a csajjal.
2019. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy miért írtad azt a mondatot, hogy nem akarsz eldobni ennyi évet.Én 12 év együttlét után jöttem ki a kapcsolatomból.Tényleg nem jó érzés, de nem bántam meg.

Nálatok nem is te leszel az aki eldönti, mi fog történni veletek, mert valóban attól függ az egész, hogy a lány és a párod meddig bírnak uralkodni magukon.Úgy, hogy bevallottan szereti a lányt én nem hinnék neki.Szerintem innentől már soha nem fogod tudni úgy nézni a párod mint eddig.

2019. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Természetesen elmúlhat egyszer a szerelme a lány iránt. De az a baj, hogy attól még nem lesz beléd szerelmes. Persze, hogy szeret, nyilván szeret, ha ilyen sok ideje veled van. Kialakítottátok a közös életeteket, de a párod ezzel a lánnyal akar lenni, viszont egyelőre nem rúgja fel a 10 évet veled.

Megígérte, hogy nem érnek egymáshoz? Csúcs! Csak azt nem értem, hogy te hogy tudsz ezek után együtt lenni vele, tudván, hogy másba szerelmes és legszívesebben letépné a csajról a ruhát, ráadásul ennyire egy hullámhosszon is vannak, ha ilyen jól elbeszélgetnek.

Én egyébként elhiszem, amit mond. Küzd önmaga ellen. Nem hinném, hogy hazudik, sőt, valószínűleg tényleg nincs (még) köztük testi kapcsolat.

Mi a terved? Türelmesen vársz, amíg a párod egyre jobban belebonyolódik ebbe a "barátságba", udvarol neki és gondosan figyeled minden lépését, nehogy véletlenül mégis egymásnak essenek? Vársz arra, hogy hátha kiszeret belőle? Mindezt azért, mert vele képzeled az életed, akkor is, ha ő már csak kényelemből és megszokásból van veled? Természetesen megteheted, de azért legyen egy "B" terved.

2019. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Nem volt még testi kapcsolat köztük. Ezt nekem is mondta, meg az üzenetekben is volt erről szó.

Nem tudom, mi a terv. Ameddig nem hagy el, addig bízom abban, hogy itt akar lenni. Nyilván okkal nem megy el. De Fáj, hogy leírta neki, hogy szeretlek :(

De azt szeretném, ha elfelejtené, ha velem maradna. Nem akarom elhinni, hogy egy alig pár hónapja ismert csaj, akivel nem élt együtt, nem ért hozzá, semmi ilyen, fontosabb legyen mint a mi 10 évünk! Ilyen nincs.

2019. jún. 22. 08:59
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Èn azt gondolom, hogy oka van annak, hogy nem jöttek mèg össze. Gondolom a lány is kapcsolatban van, ès hasonló gondokkal küzdő, mint a párod. Vagy ő mègsem èrez úgy iránta. Különben már összejöttek volna, szerintem a lánynak csak egy szavába kerülne.

Ezt a kapcsolatot már megette a fene, jobb ha belatod. Ès nem úgy kell felfogni, hogy 10 èvet kidobtál az ablakon. Volt egy kapcsolatod, ami sokáig jól működött, volt pár jó èvetek, de a vègèhez èrt. Ez mièrt lenne már kidobott idő?

Az elvesztegetett idő az elmúlt pár hónap, meg ami mèg ezután jön, ha vele maradsz, mert ez már totál èrtelmetlen, ès csak a szakítás elodázása.

2019. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

A mostani helyzetét nem tudom a lánynak. Amikor bekerült a társaságba, akkor volt valakije, elvileg hosszú kapcsolat az is. Hogy azóta szakítottak-e... Ki tudja...

Úgy érzem, összeomlik körülöttem a világ. Tudom, kapaszkodom, de muszáj. Szeretem a párom.

2019. jún. 22. 10:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!