Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hinnétek neki ezek után vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek neki ezek után vagy nem?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vagyok együtt a párommal (~10 év), eddig semmi gond nem volt velünk. Tudtommal nem csalt meg soha. De pár hónapja a baráti társaságába bekerült egy lány... Jóban voltak, de nem gyanakodtam. Azonban egyre többet beszéltek, és csak-csak rákérdeztem a dologra. Bevallotta, hogy szereti azt a lányt, de nem tettek semmit. :( Nagyon-nagyon rosszul esett. Akkor megígérte, hogy kizárja az életéből, nem beszél vele, engem választ. Megbocsátottam.


Azóta eltelt egy kis idő, de észrevettem, hogy megint beszélnek. Kiborultam, de azt mondta, csak barátok, és úgy is igyekszik már ránézni. De nagyon jókat beszélgernek, a párom nagyon lelkes vele, humorizálnak, kedves vele, néha becézi, tisztelettel beszél vele. Igen, megnéztem, szemét vagyok.

De azt mondja, csak barátok. :( Nem akarok ennyi évet eldobni, és eddig nem is volt ilyen gondunk, sose bizalmatlankodtam. De amióta ez a lány itt van...


Ti hinnétek neki? Barátok?


2019. jún. 21. 20:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynincs ilyen, kérdező. Ennél sokkal cifrább történetek is vannak.


Értsd meg, hogy nem szeret már téged a párod. Valamiért eltávolodtatok egymástól, és ez lett a vége.

2019. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
81%

Biztos lehetsz benne, hogy most is megvan mèg a kapcsolata a lánynak, ès ezèrt próbálják tartani a távolságot egymástól. Elhiheted, hogyha szingli lenne, ès viszonozná a párod èrzèseit, már Rihanna is a karjaiba..

Azèrt van veled, mert az a kapcsolat (egyenlőre" tiltott gyümölcs, megszokás, veled felèpített biztonság. Ennyi. De a szerelem, szenvedèly, izgalom már másfelè hívja.

Attól mèg, hogy esetleg ezzel a csajjal nem lesz semmi, tèged már akkor sem fog úgy szeretni. Akkor majd jön más. Ezt tapasztalatból mondom.

2019. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, gondolom nem vagytok házasok, nincs gyerek stb. Javíts ki, ha tévedek. Komolyan gondolod, hogy egyszer majd jó szívvel, boldogan hozzámennél valakihez, aki valaki másnak mondja, hogy szereti?
2019. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

30 évesek vagyunk a párommal, a lány fiatalabb... 27 vagy 28, azt hiszem. Gyerek még nincs.

Gyanítom, hogy viszonozza. Az írásából. Ha szó szerint nem is írta le, de egyértelmű. Plusz az nem jelenti azt, hogy személyesen nem mondta már.

Egyszerűen feldühít, hogy úgy jön haza, hogy másnak mondja, hogy szereti, és próbál vele beszélni, még akkor is, ha megígérte, hogy nem. Miért nem tudja magát tartani ehhez? Miért kell engem átverni? Miért nem érek annyit, hogy megtegye ezt? Ennyit számitana az újdonság?

Bocsássatok meg, de nem tudom kivel megbeszélni.

2019. jún. 22. 11:52
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

De miért kapaszkodsz ebbe áruld el. :/

A párod nem boldog, te se leszel. Nincs hova menned vagy mi a baj?

2019. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Mert azzal, hogy velem maradt, engem választott.

Csak fáj, hogy mellettem még itt tartja a lányt ígerete ellenére. Lehet hogy talonban tartja csak? Csak az egóját fényezi vele?

2019. jún. 22. 12:34
 27/41 anonim ***** válasza:
84%
Nem kérdező, te egyáltalán nem nyertél. Azt a nőt szereti és tenglődik melletted, hogy vagy képes így áltatni magad? Ha a lány is szereti ez nem sokáig marad már így. Hogy tudsz úgy élni vele, hogy lefekvés előtt a párod már nem rád gondol?
2019. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
86%

Örök hiba, amit minden megcsalt elkövet/elhisz: velem maradt, tehat engem valasztott, engem szeret. Nem. Csak amelle, hogy egy arcodba hazudo fereg, öeg gyava fereg is, aki nem mer valtoztatni az eletet, helyette inkabb gyötri a masikat meg gyötri magat is, addig a pontig, amig nem szakit vele a masik vagy pedig nem jon az eletebe egy ujabb nagyobb szerelem, akiert mar ki mer lepni a komfortzonajabol.

Parod jelenleg win-win szituacioban van. Nagy könnyes vallomast tett, ami miatt azt hiszed, o jaj de sajnalja, es jaj micsoda aldozatot hoz erted, hogy a kapcsolatotokat valasztja, mikozben zavartalanul folytathatja a kapcsolat felderiteset az uj igazijaval, es ha esetleg megse jon be, akkor ott a biztos pont, allandosag, biztonsag, punci, ami mellett varhatja ismet a kovetkezo igazit, ha meg bejon, akkor mar a biztosba lephet at a kihult langyossagbol toletek.

2019. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Oka van, hogy nem lépett még mellőled. De ahogy a lány csettint, menni fog. De az is valószínű, hogy ahogy megtörténik köztük a szex, elmúlik a nagy "szerelem" is és akkor még mindig ott leszel te. Gáz ez mindenhogy.
2019. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Tèvedèsben vagy. Nem tèged választott, csak veled maradt, mert nem volt más választása, a másiknál nem volt nyitva az ajtó. Azzal, hogy most is beszèlget vele, szerelmet vall neki, folyamatos kontaktban vannak, azt hivatott előirányozni, hogy hátha csak lesz valami. Ha tènyleg tèged választott volna, akkor azt a fejezetet teljesen lezárta volna, de nem így lett. Így nem őt, hanem pont hogy tèged tart talonban. Mert egy gerinctelen patkány, egyedül maradni persze nem akar, addig is van fix punci, meg nem az üres lakásba megy haza.

Remènykedhetsz másban, de csak magadat ámítod, inkább nyisd ki a szemed, ès vedd èszre miben èlsz!

2019. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!