Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hinnétek neki ezek után vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek neki ezek után vagy nem?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vagyok együtt a párommal (~10 év), eddig semmi gond nem volt velünk. Tudtommal nem csalt meg soha. De pár hónapja a baráti társaságába bekerült egy lány... Jóban voltak, de nem gyanakodtam. Azonban egyre többet beszéltek, és csak-csak rákérdeztem a dologra. Bevallotta, hogy szereti azt a lányt, de nem tettek semmit. :( Nagyon-nagyon rosszul esett. Akkor megígérte, hogy kizárja az életéből, nem beszél vele, engem választ. Megbocsátottam.


Azóta eltelt egy kis idő, de észrevettem, hogy megint beszélnek. Kiborultam, de azt mondta, csak barátok, és úgy is igyekszik már ránézni. De nagyon jókat beszélgernek, a párom nagyon lelkes vele, humorizálnak, kedves vele, néha becézi, tisztelettel beszél vele. Igen, megnéztem, szemét vagyok.

De azt mondja, csak barátok. :( Nem akarok ennyi évet eldobni, és eddig nem is volt ilyen gondunk, sose bizalmatlankodtam. De amióta ez a lány itt van...


Ti hinnétek neki? Barátok?


2019. jún. 21. 20:21
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálok én is segíteni. Nem leszek a következőkre büszke, de remélem tudok segíteni, kérlek, ne ítéljetek el.


Együtt éltem valakivel, akivel eleinte tökéletes volt, de ahogy telt az idő, egyre rosszabb lett. Sokat bulizott, ivott, cigizett, részegen jött haza, a haverjai állandóan nálunk voltak, ráadásul neki a szex volt a mindene, értsd, mindig szexelni kellett, még ha nem is volt kedvem, akkor duzzogott. Egy idő után nem tisztelt, nem foglalkozott velem, nem érdekelte, mi van velem. Jött egy olyan valaki, aki ennek a szöges ellentéte volt. Az, hogy továbbra is benne maradtam egy ilyen kapcsolatban, az én hibám volt, az, hogy megcsaltam, az én hibám volt, az, hogy ő nem foglalkozott velem es csak egy biztos luknak tekintett, az meg az ő szégyene volt. Mégis őt választottam a másik helyett, mert ő volt a biztos, bebeszéltem magamnak, hogy szeretem és ő is szeret, nem mertem lépni a bizonytalanság felé. A másik tárt karokkal várt volna, de mégsem mertem lépni, inkább folyamatosan csaltam. Egy idő után már nem bírta a lelkiismeretem, nem bírtam azzal magyarázni a dolgokat, hogy azért csalom, mert ő olyan, amilyen. Nem, azért csaltam, mert én olyan voltam, amilyen. Életem eddigi legnagyobb hibája volt, hogy gyáva voltam. Ebből azt akarom kihozni, hogy a te párod sem azért van veled, mert szeret, hanem mert te vagy a biztos pont, nem mer lépni, mert mi van, ha két szék között a földre ül. Hidd el, ha nem is a másik nő miatt, de egyszer lépni fog, abban meg biztos vagyok, hogy már megcsalt. Ne várd meg, most a tökéletes az alkalom arra, hogy lelépj.

2019. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

És ha beszélnek, akkor addig nem is fog elmúlni, mi? Még akkor se, ha azon dolgozik a párom, hogy máshogy nézzen rá? Tudom, úgy tűnik, mindenbe kapaszkodom, szánalmasan érzem magam.

A legrosszabb, hogy a lány írta is, hogy akkor kimarad a társaságból... Akkor a párom is azt írta, hogy az lesz a legkönnyebb talán. De most meg feldobta a párom, hogy néha összefuthatnak ebédre vagy ilyesmi. Tudni, mi van a másikkal. :( Barátilag, persze... Nem tudom ezt már elhinni. :(


Azért is szánalmasnak érzem magam, hogy olvastam az üzeneteket. Most már olyan vörös posztó, ha meglátom, hogy facebookozik. Most is olvasnám, tudni akarom, miről beszélnek. De most figyel rá, hogy ne hagyja egyedül a gépet vagy a telefont. :((

2019. jún. 22. 13:33
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Benne maradsz és kivárod amég esetleg meg is csal? Tényleg?

Szerinted a párod nemet mondd, ha egy ebéd közben a lány hozzá ér, megpuszilja?

2019. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, olyan vagy, mint egy érzelmi koldus, a párod pár morzsát szór eléd a földre, és te kushadsz a lábánál.


Ő már megalázott téged... saját magadat tovább nem kéne megaláznod.


30 évesen el kéne eddig jutni, és ésszel felfogni, és kilépni.

2019. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem dolgozik semmin, ez csak szöveg. Ha azon dolgoznak, hogy ez elmúljon, akkor ő maga maradna ki a társaságból, ès nem hívogatná ebèdre. A párod egèszen egyszerűen nem akarja elengedni. Igenis pont a kiskapukat keresi, hátha lesz belőle valami.

Ès hidd el, ezeket nem azèrt írjuk, hogy tèged bántsunk. Csak külső szemmel mi objektíven látjuk a helyzetet, ezèrt próbáljuk felnyitni a szemed.

2019. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
81%
Azon dolgozik, hogy megoldodjon a szitu, de kozben azert randizzanak. Pofam leszakad, hogy nem verted bele a fejet valamibe, ezt megtudvan. Annyira hulyenek nez teged, hogy mar en erzem magam kinosan. Mire akarsz meg varni 30 evesen? Hogy eltengodjetek egymas mellett meg 5-10 evet, aztan azt veszed eszre hogy elszaladt melletted az elet, es egyre kevesebb a lehetoseged sajat csaladra vagy akarmi x dologra, amire vagynal?
2019. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

A párod semmiképp nem akarja elveszíteni a nőt, azért keresi a lehetőséget a folytatásra.


Tudod alapvetően szolidáris vagyok nőtársakkal, de a te esetedben eszembe jut hogy aki hagyja magát hülyére venni, az ne csodálkozzon.


Én pszichológust javaslok neked, mert elakadások, torz énkép és társfüggőség lehet a háttérben.


Az a társfüggő, akivel szinte bármit megtehet a párja, megalázhatja, bánthatja, megcsalhatja, elárulhatja, a nő akkor is szereti és vele akar kapcsolatban maradni.

2019. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tulajdonképpen randizgatnak. Tényleg nagyon dolgozik a párod azon, hogy megmentse a kapcsolatotokat. Nem hagyja egyedül a telefonját, vagyis azóta is írogatnak. Hidd el, tényleg nem bántó szándékkal írja itt senki, hogy ebből már aligha lesz jó kapcsolat. Nem azért, mert a párod esetleg nem "szeret ki" a lányból, hanem azért, mert nem fogsz tudni bízni benne. Mindig is vörös posztó lesz ha fészbukozik, akkor is, ha csak az unokatestvére ballagási képeit nézi meg.

Nagyon nincs joga azt várni tőled, hogy várd otthon és érezd természetesnek, hogy a szerelmével ebédel néha, mert szeretné tudni, hogy mi van vele. Nem várhatja, hogy hibernáld magad arra az időre, amíg ő a hősszerelmest játsza a barátnőjével.

Nem bántom őt sem, hiszen van olyan, hogy az ember beleszeret valakibe. Nem tehet róla, mert gondolom nem azándékosan keresett új kapcsolatot. De ilyenkor dönteni kell. Kitart a párja mellett, szakít a másikkal és megmenti a kapcsolatot, vagy a párja elé áll és megmondja kerek perec, hogy a másikat választja. Ez a két lehetőség van. A kiskapuk keresése csak a te érzéseiddel való durva játék. Nincs jelentősége, hogy szexeltek-e, vagy sem. Az a legkevesebb. Megcsalt téged már régen.

Szerintem ezen a ponton már nincs veszíteni valód. Ültesd le és mondd el neki mindazt, amit itt leírtál. Tök jól összeszedted hogy mi bánt. Egyértelmű és világos gondolatok. Ha nem lépsz és nem tisztázzátok a helyzetet, akkor totál kikészíted saját magadat. Nem ér annyit ez a pasas, hogy tönkremenj.

2019. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Ennél még az is jobb helyzet lenne, ha csak simán szexelt volna egy másik nővel, érzelem mentesen és azt mondja, hogy megcsalt, de nem jelentett neki semmit! DE itt már nem csak egy félre numeráról van szó, hanem már érzelmek is vannak..ez még megalázóbb, mintha 1x megcsalt volna és szánná-bánná bűneit...
2019. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog,hogy téged választott,a másik meg,hogy őt szereti.Nem fogja elengedni a csajt,hiába igérgeti.Miért maradt akkor veled?kapaszkodik ő is a 10évbe...megszokás.

Elhiszem,hogy szereted,de jobban fogsz szenvedni,ha így együtt maradtok

2019. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!