Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hinnétek neki ezek után vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek neki ezek után vagy nem?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vagyok együtt a párommal (~10 év), eddig semmi gond nem volt velünk. Tudtommal nem csalt meg soha. De pár hónapja a baráti társaságába bekerült egy lány... Jóban voltak, de nem gyanakodtam. Azonban egyre többet beszéltek, és csak-csak rákérdeztem a dologra. Bevallotta, hogy szereti azt a lányt, de nem tettek semmit. :( Nagyon-nagyon rosszul esett. Akkor megígérte, hogy kizárja az életéből, nem beszél vele, engem választ. Megbocsátottam.


Azóta eltelt egy kis idő, de észrevettem, hogy megint beszélnek. Kiborultam, de azt mondta, csak barátok, és úgy is igyekszik már ránézni. De nagyon jókat beszélgernek, a párom nagyon lelkes vele, humorizálnak, kedves vele, néha becézi, tisztelettel beszél vele. Igen, megnéztem, szemét vagyok.

De azt mondja, csak barátok. :( Nem akarok ennyi évet eldobni, és eddig nem is volt ilyen gondunk, sose bizalmatlankodtam. De amióta ez a lány itt van...


Ti hinnétek neki? Barátok?


2019. jún. 21. 20:21
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
2020. máj. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!