Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek mit szóltok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit szóltok ahhoz hogy teljesen elnyomjuk a pasikat?

Figyelt kérdés

Ezt értem arra hogy nem csak az élet sok területén de szexuális téren is.

Annyira ezt adagolja a média hogy azt veszem észre sok férfi ez miatt önbizalom hiánnyal küzd.

Ezt csak én látom így?



2020. jan. 14. 08:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tudom, miről van szó, nem nézek médiát.

Elmondjátok?

2020. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
60%
Személy szerint ilyet nem tapasztalok, engem sem férfi sem nő nem tud elnyomni és nem is akar. Annyiban látom az előnyét h a nőket ébresztgetik h sokkal jobb egy tudatos, magabiztos, önbecsüléssel teli társ (nekem), mint egy olyan aki köszönni sem mer nehogy elutasitsam..
2020. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:

Reklámok.

Anya te hogy győződ ezt én férfi létemre nem tudom megcsinálni....stbstb

2020. jan. 14. 09:16
 14/67 anonim ***** válasza:
96%
13: Ja? Én ilyet nem hallottam még soha.
2020. jan. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
94%
13: Megtapadtam a Postabank-reklámnál.:D:D
2020. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
58%

Túl lett tolva a pc és nem igazán akar menni egyes csoportoknak az egyenlőség. A média meg erre rárepült.

Személy szerint nem érzem magam elnyomva, viszont érezhetően sokkal több az elvárás, sokkal nagyobb a nyomás rajtam, férfin, mint egy nőn. Az az anyukás reklám jó példa.

2020. jan. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
55%

Igen. Mikor szexuális zaklatás lehet egy kézfogásból, akkor jobb ha a köszönést tényleg elejtjük.


Egy jó távcső viszont csodákra képes🤣

2020. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
89%

Nem ertek egyet.

Engem arra nevelt anyukam h onallo legyek, es ezt sose ugy akartam elerni h elnyomok masokat, megis en voltam az akit probaltak kis megjegyzesekkel elbizonytalanitani pl parkapcsolatban. Mintha azzal lennék nőies h nem tudok vmit jól vagy nem olyan jól mint egy férfi.

2020. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
33%

#16

Nyilván szemelyesen igy erzed h rajtad szemelyszerint nagyobb a nyomas mint valakin aki nem te vagy ...

De azert lepjunk mar hatra egyet, h mit is varunk el mindket nemtol. Neked ffikent hany szerepben kell megfelelned? Ketlem h kevesebben mint egy nonek. Az ilyen kerdesek sztem vitara vezetnek,de en plazt gondolom mindket nemen nagy a nyomás

2020. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
71%

Szárnyal a feminizmus az biztos.

Nem elnyomva vannak, csak bizonyos esetekben megfordultak, vagy elértéktelenedtek a szerepkörök, azaz nem nagyon van már férfi-női szerep, azok a berögződöttek, és ez kasztrálja a férfiakat, plusz a sorkatonaság, (a "háború") hiánya, a férfias szakmák kerülése (ami más esetben is gond).

Aki ennek ellenére férfi marad, és nem találja meg a nőies nőt, az inkább egyedül él, mint elnyomják.

Az is érdekes, hogy előbb nyugaton, de már keletre is, egyre több a meleg, s nem feltétlenül a sajtószabadság miatt...

2020. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!