Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek mit szóltok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit szóltok ahhoz hogy teljesen elnyomjuk a pasikat?

Figyelt kérdés

Ezt értem arra hogy nem csak az élet sok területén de szexuális téren is.

Annyira ezt adagolja a média hogy azt veszem észre sok férfi ez miatt önbizalom hiánnyal küzd.

Ezt csak én látom így?



2020. jan. 14. 08:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
18%

69%-os, értelmes egyáltalán rád szót pazarolni?

"Inkább az az aggasztó, hogy egy normálisan megfogalmazott vélemény az hiszti, és nekem nincs rendben az agyam, mikor ő meg kijelenti, hogy milyen rohadt könnyű a nőknek, mindezt férfiként. :D"

Nem a normális véleményed miatt lettél hisztisnek mondva, mert normális véleményt nem írtál. Idevágtál pár dolgot, hogy csúnyagonoszférfiak és ennyi. Ignoráltál minden mást, csak ugyanazt mantrázod. Oké, hogy a te beszűkült világodban a normális vélemény minden témában egyenlő a saját kis mantrázásoddal, de másnál ez nem fér bele. Bocs.

Sőt, a normális vélemény azzal sem egyenlő, hogy privátban kezdesz válaszokat küldözgetni.


"Szomorú, de valahol nevetséges is. Milyen anyja lehet ennek és milyen nevelést kapott..."

Szerintem az anyázásod a szomorú és nevetséges. Veled ellentétben normális nevelést kaptam. Rajtam nem érződik az a frusztráció, ami neked minden mondatodból árad.


"És itt tartunk 2020ban, mintha száz éve megállt volna az idő."

Ja. Itt tartunk, hogy egyes felnőtt emberek képtelenek normálisan kommunikálni. Lásd anyázás.


" Az önként vállalt munkát meg hagyjuk... A mostani kis magukra főző egyetemista fiúk is összejönnek majd egy nővel, és onnantól kezdve az lesz az elvárás, hogy a nő etesse meg takarítson rá, mert ő a nő és ez az ő dolga."

Ha valaki önként elvállalj a házimunkát és nem tisztázza le összeköltözéskor, akkor az önként vállalt munka. Lehet itt pörögni, de így van.

Mesélj, kérlek, eddig hány egyetemistával jöttél össze, hogy így megállapítottad? Voltál egyáltalán már egyetem közelében? Mert én igen és a haveri társaságom nagy része onnét van. És tádám, egy részük kifejezetten imád sütni-főzni, de a többiek is simán összedobnak pár kaját és takarítanak.

Tudod, ha nem találsz ilyen pasit, annak oka van.


" És akkor jönnek pontozgatni a csináltam már rántottát, amikor anyukám nem ért rá, szóval ne hazudozz típusú férfiak."

Nem szeretem a rántottát. Látom, még egyszerű mondatokat sem tudsz értelmezni... :D


#46: Örülök, hogy itt Mo alsó részén nálunk ez működik. És nem úgy, ahogy leírtad.

2020. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
28%

Anélkül, hogy védeni akarnám a valóban gyalázatosan elsatnyult férfitársadalmat, hadd mondjam el, hogyan kerültek erre a szintre.

A férfi a tettek embere. Neki jellemzően valami hatalmas „sárkányra” van szüksége, amit legyőzhet. És ez a sárkány a múltban mindig is rendelkezésére állt. Hősi tettek álltak mindenki számára elérhetően, mint például országok legyőzése, más férfiak miszlikbe aprítása, küzdelem az elemekkel, a farkasokkal, útonállókkal, a szomszédokkal. Megküzdeni a termésért, hogy a család ne éhezzen… vagy új országok és ismeretlen tájak vártak felfedezésre. Egyszóval a világ egy epikus hely volt, maga a férfimennyország: csupa legyőzésre váró csoda.

S ekkor éreztük magunkat elemünkben. Ha hatalmas tetteket hajtottunk végbe, várakat ostromoltunk, hercegnők kegyeiért versenyeztünk, vagy csak sikerült egy jó évet zárni a földeken. Ez mind-mind óriási győzelem volt nem csak önmagunk, de a világ felett is. Az, hogy a feleségem által összeírt listával lemegyek a Tescoba, az, ogy elmosogatok, messze nem egyenlő azzal, hogy hazaviszem a kardfogú tigris lenyúzott bundáját. Mára legtöbb férfi nem találja a helyét a világban. Még a kocsmában sem verekedhet egy jóízűt, mert az etikett, meg a jóérzés, meg a tökömtudjamiminden tiltja az ilyen megnyilvánulásokat. A munkába temetkezik, remélve, hogy a több pénz betölti a lelkében uralkodó űrt Mások a pohár után nyúlnak, de a legegyszerűbben elérhető pótcselekvés a telefon buzerálása.

2020. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:
De szerintem ettől semmivel sem lettek kevesebbek a férfiak.
2020. jan. 15. 12:07
 54/67 anonim ***** válasza:
77%

"Úgy vélem hogy ha fele annyi energiát raktál volna a kapcsolatotok normális keretek között tartására , még mindig boldog házas lennél,de te inkább hős akartál lenni."


Nem akartam hős lenni, egyedülálló anya meg pláne nem. A kapcsolatunkon én dolgoztam, a volt férjem ezt egyébként elismerte, hogy ő volt alkalmatlan az egészre, mert otthonról is ezt a mintát hozta és nem akart felelősséget vállalni. Sosem kasztráltam, megtette ő ezt saját magával.


Látod, ezért nehéz elhinni, hogy te nő vagy. Mert a nők ezt pontosan megértik. Azt sem mondtam, hogy minden férfi ilyen, hanem általánosságban a nőknek több szerepben kell helytállni. És nem azért mert hősök akarnak lenni, hanem mert a férfi bármikor veheti a kalapját és mehet. Mert nem akar felnőni és felelősséget vállalni. Tisztelet a kivételnek. A férfiak pedig továbbra sincsenek elnyomva, a nők ezt is pontosan tudják, te miért nem?

2020. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
22%

Én pont azért lettem önállótlan, mert anyám, aki nő, nem hagyja. Még a "férfias" dolgokat is a nagyanyám tanítja, se apám, se nagyapám nincs jelen az életemben.


Nekem ez a tragédiám. Nem tudom hogy fogok a való életben helytállni, egyáltalán munkát találni, úgy, hogy spéci betegségem is van..


Nem csak rajtam múlott a sorsom...


F

2020. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
42%

Meglehetősen szánalmas, amikor egy mihaszna "férfi" nőnek hazudva magát próbálja a neten relativizálni önnön tehetetlenségének vélt okait.

A férfiak nincsenek elnyomva. Sem a szó klasszikus, történelmi, sem a te általad használt kifacsart értelmében. A társadalmi nemek keretrendszerében viszont változás zajlik, és az elveszettebbek nem tudnak lépést tartani ezzel a változással. Pedig örök igazság, hogy aki lemarad, az kimarad, fiacskám.

2020. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:

Mégis én boldog házasságban élek ,te meg ""férfi"" helyett macskákkal.

Akkor ki is a szánalmas?

Pont az ilyen megsavanyodott nők azok akik folyamatosan elnyomják v próbálják elnyomni férfiakat.

2020. jan. 16. 05:28
 58/67 A kérdező kommentje:
Szerintem még a macskád is megszökött.🙂
2020. jan. 16. 05:50
 59/67 anonim ***** válasza:
22%

#56

Őszintén, a legkisebb gondom is nagyobb annál, minthogy pár internetes profil mit gondol rólam.


Én csak leírtam az én helyzetemet, asszonyocskám.

2020. jan. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
30%

#59

Egyáltalán nem neked szólt a kommentem, csupán a kérdezőnek válaszoltam a feltett kérdésére. Gondoltam egyértelmű, hogy ha nem emelem ki külön, hogy kinek szól a mondandóm, akkor evidens, hogy az a kérdést feltevőnek van címezve... De hát tévedni emberi dolog. Érdekes, hogy ezt ennyire magadra vetted...


#Kérdező

Még ha el is hinném neked, hogy házas férfi vagy (mert nő tuti hogy nem), akkor sem venném be, hogy boldog. Max olyan, akit otthon a saját neje nyom el, aki már rég rájött, hogy anno mennyivel jobban járt volna pár macskával, mint veled :D

2020. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!