Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek mit szóltok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit szóltok ahhoz hogy teljesen elnyomjuk a pasikat?

Figyelt kérdés

Ezt értem arra hogy nem csak az élet sok területén de szexuális téren is.

Annyira ezt adagolja a média hogy azt veszem észre sok férfi ez miatt önbizalom hiánnyal küzd.

Ezt csak én látom így?



2020. jan. 14. 08:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%

#60

Akkor elnézést.

2020. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
84%

"S ekkor éreztük magunkat elemünkben. Ha hatalmas tetteket hajtottunk végbe, várakat ostromoltunk,"


Nem nevezném hatalmas tettnek az agresszívítást.

2020. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
13%

Egy nőnek manapság nincs szüksége férfire...33 vagyok. Nagyimék korában a vénlányság szégyen volt rokonok nyakán kellett élősködnie vagy rokon cselédje volt. Szüleim korában már egy nő megélt maga is. De az egyedűlálló anyuka olyan szegény szerencsétlrn volt (háta mögött). Nem nagyon volt autója ház felújítók átverték...

Ma minden 20on éves csitri 500.000 feletti autóval jár vagy tudatos környezetvédő. Tudom Pesten nem mert mennek bkvra bacit gyűjteni:) Néha egy nő levezényel egy lakás felújítást.

Ergo: régen a gyengébbik nem kicsit el volt nyomva manapság átlendűltek a ló túl oldalára.

2020. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
38%

Kedves mindenki kevesebb emancipáció több empátia.


A hozzád hasonló nőgyűlölők csak ne dobálózzanak az empátia szóval.

2020. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:

Nem gyűlölöm.

Honnan veszed?

Sztem te gyűlölöd a férfiakat.

2020. jan. 29. 12:44
 66/67 anonim ***** válasza:
88%
Ezért kéne a nemi egyenlőségre, magas fokú gondolkodásra, jobb oktatásra és kapitalizmus kritikára ösztökélni az embereket. Mivel a kritikus gondolkodás felszabadít és így több fajta berögzült igazságtalanságokkal lelehetne számolni. Tévedésbe élnek azok, akik azt mondogatják, hogy a nemi szerepek felvannak cserélve és emiatt sok a nőies pasi, csak átalakulóba vannak és többen rájönnek arra, hogy a nemi szerepek csak társadalmi konstrukciók, amik az egyén szabadságát korlátozzák.
2020. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
11%
Mert ti vagytok a gyengebbik nem.. De azert azt tegyuk hozza, hogy inkabb az atlagon feluli kinezettel rendelkezo nok nyomjak el a pasikat, mert a pasik olyanok hogy a jo pncier mindent kepesek, megalazkodni ferfi buszkeseguket elvesziteni azert hogy szexeljenek vagy megtartsanak egy jo not.. Ez mar regen rossz. Egy fullos kinezetu novel is ereztetni kell az elso percben mar hogy a ferfi az ferfi akarmennyire is kanos az ember meg vagyik ra.
2020. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!