Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek mit szóltok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit szóltok ahhoz hogy teljesen elnyomjuk a pasikat?

Figyelt kérdés

Ezt értem arra hogy nem csak az élet sok területén de szexuális téren is.

Annyira ezt adagolja a média hogy azt veszem észre sok férfi ez miatt önbizalom hiánnyal küzd.

Ezt csak én látom így?



2020. jan. 14. 08:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
66%
Inkább az az aggasztó, hogy egy normálisan megfogalmazott vélemény az hiszti, és nekem nincs rendben az agyam, mikor ő meg kijelenti, hogy milyen rohadt könnyű a nőknek, mindezt férfiként. :D Szomorú, de valahol nevetséges is. Milyen anyja lehet ennek és milyen nevelést kapott... És itt tartunk 2020ban, mintha száz éve megállt volna az idő.
2020. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
34%
2020. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
60%
Az önként vállalt munkát meg hagyjuk... A mostani kis magukra főző egyetemista fiúk is összejönnek majd egy nővel, és onnantól kezdve az lesz az elvárás, hogy a nő etesse meg takarítson rá, mert ő a nő és ez az ő dolga.
2020. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
76%

Először is: kérdező, te nem vagy nő. Felesleges hazudozni.

Azon kívül, nekünk nőknek milyen kevés szerepnek kell megfelelnünk? Lássuk. Egyedülálló anya vagyok. A volt férjem egy idő után képtelen volt akár apaként vagy férjként, de még férfiként is funkcionálni. Csak gépezett a kisszobában és kijött vacsorázni. (Nem volt alfa macsó álom pasi, mielőtt ezzel jöttök.)

Szóval vagyok anya, és egyedül viszem a háztartást. Én intézek mindent, lakáseladást, költözést, felújítást egyedül szerveztem le. Dolgozom, rohanok a gyerekért. A munkámban is helytállok. Pedagógus vagyok, igyekszem példa értékű életet élni, szeretem a gyerekeket, itthon sincs vége a munkának sokszor, órákat tervezek, műsort készítek, dekorációkon ötletelek. Meghallgatom a panaszaikat, közben cipelem magamon az ő fájdalmaikat is. Tanfolyamokra járok, képezem magam, több nyelven beszélek, több diplomám van. Közben vannak hobbijaim, barátaim, magán munkám másodállásban. És még mindig nem hanyagolom el a gyerekemet. Ha lesz még valakim az életben akkor partner is lehetek ismét. Nem én hanyagoltam el a volt férjemet, fordítva történt. Nekem igényem van az intimitásra.


Ezzel szemben ő egyedül él most, munka után gépezik, a gyerektartás vagy fizeti vagy nem, ahogy van munkája. Ha ő vigyáz a gyerekre, akkor a gyerek napokig ugyanabban a pizsamában van egész nap a lakásban is, és vég nélkül zabálja a csokit. A haja nincs megfésülve, a fogmosás elfelejtve.


Ha egy férfi nem tölti be a szerepköreit, akkor arra csak legyintenek. Ha én tenném, világ legrosszabb nője lennék. Jó volna megismerkedni egy valódi férfivel, akivel normális, kiegyensúlyozott és egyenlő kapcsolatban lehetnénk. Olyannal, aki nem képzeli be azt hogy el van nyomva és ő sem nyom el engem. Ez az önsajnáltatás roppant káros a férfiakra nézve.

2020. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
73%
És akkor jönnek pontozgatni a csináltam már rántottát, amikor anyukám nem ért rá, szóval ne hazudozz típusú férfiak.
2020. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
69%

#21

Te összekevered a magyar valosagot meg a mashol megvalosult kvazi egyenloseget. Ugyanmar komolyan azt gondolod hogy itt Mon ha nem felelsz meg az elvarasoknak es nem dolgozol es nevelsz gyereket vagy teljes haztartasbeli vagy nonek neveznek? Nem neveznek nonek ha nem akarsz gyereket, ha azonos nemuvel elsz, ha a karriered reszesited elonyben, ha nem szeretesz fozni,szoknyaban lenni, ha politizalsz, ha tulkepzett vagy ha egy kicsit is feminista vagy. Megneznem azt is h hanyan csinalnanak Mon egy magyar nobol social media herot ha kitenne a borotvalatlan labat a vilaghalora.

2020. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell elnyomni őket. Majd mindenki olyan társat, olyan párt talál magamellé , aki nem nyomja el. Ha eljön az idő, úgyis megérkezik az életébe, a sorsába.
2020. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:

44#

Gondolod mert neked több diplomád van ezért már megtudod állapítani hogy nem nő vagyok.gratula.

Tévedsz.

Kicsit nagy kepűnek tartalak annak ellenére hogy sok dolgot megoldasz vagy pont azért.

Hidd el nagyon sok ilyen ferfi is van mint amilyen nő vagy te.

És hiszem azt hogy az ilyen nők miatt utálnak altalanositva bennünket a férfiak.

Pont ez ellen kellene tenni mert ez senkinek sem jó.

Neked se.

Úgy vélem hogy ha fele annyi energiát raktál volna a kapcsolatotok normális keretek között tartására , még mindig boldog házas lennél,de te inkább hős akartál lenni.

Ez pontosan jo példa arra amiről beszélek mi kasztraljuk a férfi társadalmat idézőjelben.

2020. jan. 15. 07:05
 49/67 anonim ***** válasza:
71%

“Azért amit a 37# ir hogy "tartani".

Ez az ami aggasztó és egyre több nő (nem mind)

Igy gondol a férfiakra.

Ez nem elnyomás társadalmi szinten?”


Mert a férfiak hogyan gondolnak a nőkre? Kb mint egy tárgyra. Pl a “nekem miért nem jut nő?” kérdéseknél. Mintha kiosztható tárgyak lennénk. Ez nem elnyomás? Vagy csak akkor az, ha nők csinálják?

2020. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:

Úgy vélem hogy a szélsőséges vélemények miatt szokasunká valt általánosítani.

Pedig szerintem általában sem a férfiak sem a nők nem használják ki a másikat.

Általában.

2020. jan. 15. 09:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!