Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek mit szóltok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit szóltok ahhoz hogy teljesen elnyomjuk a pasikat?

Figyelt kérdés

Ezt értem arra hogy nem csak az élet sok területén de szexuális téren is.

Annyira ezt adagolja a média hogy azt veszem észre sok férfi ez miatt önbizalom hiánnyal küzd.

Ezt csak én látom így?



2020. jan. 14. 08:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
41%

#19: Itt nem csak arról van szó, hogy személyesen nyilván mit érzek és személyesen nyilván mennyire vagyok elfogult. Tőlem függetlenül, tárgyilagosan szemlélve tényleg nagyobb egy férfin a nyomás és több az elvárás. Erre tök jó példa, ha egy férfiakból és nőkből álló társaságban feljön a téma. A nők pár sablondolgot mondanak és ennyi. A férfiak pedig elkezdenek olyan dolgokról beszélni, amikre a nők nem is gondolnak, sorban hozzák a példákat, amíg a nők csak párat tudnak összeszedni.


Eleve ott már gond van, hogy szerinted hány szerepnek KELL megfelelni. Férfiként soknak, nőként nem. Nőként akármit csinálsz, jelenleg egy szuperhíró leszel. Ha megfelelsz a klasszikus társadalmi elvárásoknak, akkor otthonos, gondoskodó vagy és nagyon jó anya. Ha a karriered építed, akkor modern és független nő. Ha akármivel kapcsolatban lázadsz, akkor is elismernek. Lényegében arról van szó, hogy egy nő feltölthet arról egy képet, hogy szőrős a hónalja vagy a lába és ezzel ő már egy szabadságharcos szintjén van kezelve.

Férfiaknál ilyen nincs. Ha alapvető férfias tulajdonságok nincsenek meg bennük és a berögzült férfi elvárásoknak vagy aktuális trendnek nem felelnek meg, akkor ők nem férfiak.

Nőként ott van egy óriási lehetőség dönteni, hogy minek akarsz megfelelni. Férfiként kb. van 2 út és ennyi.

2020. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom értelmét az elnyomásnak, sem férfi sem női oldalról.
2020. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:

Nagyon jól látod utolsó.

És ami még fura hogy mi nők is kettős mércével merünk.

Mert még mi lázadók stb vagyunk addig ugyanazért trehánynak tartjuk a férfiakat.

2020. jan. 14. 09:55
 24/67 anonim ***** válasza:
36%

"Erős független nő vagyok, nincs szükségem férfira"


Minek foglalkozzunk akkor veletek? Ha kell valami van szátok, majd szóltok.

2020. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
65%
A férfiak ingyen rabszolgát tartanak otthon, akit anyának, feleségnek, barátnőnek csúfolnak. Nagy elnyomatás nekik ülni a gép előtt, aztán várni, hogy kiszolgálják. Ami nem tetszik nekik és nem bírják feldolgozni, ezért próbálják a feminizmusra kenni, az az, hogy sok nő már nem hajlandó körülöttük ugrálni, aztán munka mellett még a háztartást is egyedül ellátni, egyedül bevásárolni, főzni, takarítani, gyerekért rohangálni stb. A saját kis kényelmüket féltik a férfiak. Közben egyre többet hallani, hogy harmincas, negyvenes nők hullanak, mint a legyek agyvérzésben, infarktusban, rákban, egyéb autoimmun betegségekben. Erősödő munkahelyi nyomás, stressz, plusz második, harmadik műszak otthon, ez az oka. És akkor csodálkoznak, hogy sok nő már erre nem hajlandó.
2020. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
0%
Én egyáltálán nem küzdök önbizalomhiánnyal sőt! Én nyomom el s csajokat... nézet kérdés
2020. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
59%
Nyugodtan lehet lepontozni, attól még ez a kinjuk a férfiaknak :) remélem, senkit se találnak hozzá
2020. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
31%
#27: Valószínűleg a túltolt frusztrációd pontozták le. Érthető okok miatt.
2020. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
71%
És gondolom, rád is anyu vagy az asszony főz :D
2020. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
74%
Az az érthető ok, hogy féltitek a kényelmetek és rajtatok kívül másnak nem lehet igaza. Nem is értem, ennyi tökéletes férfi miért itt rinyál és miért nincs mindnek nője.
2020. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!