Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek mit szóltok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit szóltok ahhoz hogy teljesen elnyomjuk a pasikat?

Figyelt kérdés

Ezt értem arra hogy nem csak az élet sok területén de szexuális téren is.

Annyira ezt adagolja a média hogy azt veszem észre sok férfi ez miatt önbizalom hiánnyal küzd.

Ezt csak én látom így?



2020. jan. 14. 08:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
32%

#29: Nem. Magamnak szoktam kaját csinálni. Nem nagy cucc, főleg, hogy elég finnyás vagyok. A csirkemell + rizs kombó a kedvencem.


#30: Eddig szinte mindenki normálisan írt, egyedül te álltál neki hisztizni.


Ui.: Kezeltesd magad. Kaptam tőled már pár privátot. Érthető, ha menekülnek előled a férfiak.

2020. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
68%
Aki rinyál, hogy el van nyomva, annak igazából fogalma sincs, hogy milyen elnyomásban élni. Elkényeztetett, hisztis, gyenge nudlik, egyszer érjen tényleges trauma az életben, azt se tudjátok már, merre fussatok..
2020. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
61%
Azért kaptál biztos privátot, mert ugyanazokat a hülyeségeket hajtod. Én is kapok ugyanazoktol a férfiaktól. Mind itt rinyál folyton és utálja a nőket. Attól hogy tudsz főzni, még nem jelenti, hogy kapcsolatban nem a nőtől várnád. Csak úgy mellékesen.
2020. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
41%
Ja, és a normális válasz nem hiszti :)
2020. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól van önbizalma valakinek, hogy a "fajtájára" hogyan tekintenek jelentéktelen emberek. A valamire való nők és férfiak szeretik az egyenrangúságot, a többit pedig le kell szarni. Engem millió ponton lenéztek (a szakmábna is kisebbséget képviselek, a származásom miatt is kisebbség vagyok, mindenféle él az emberek fejében a "magamfajtákról" azokon a helyeken, ahol megfordultam és ahol ennek ellenére jól éreztem magam). Emberek vagyunk. Aki nem így látja, annak a qrva anyját. Akinek meg a qrva anyját, annak meg nem számít annyira a véleménye, hogy csorbát ejtsen abban az önbizalomban, ami abból épít, hogy kik szeretnek, hogy hány embernek okoztam kellemes csalódást, hogy hányszor bizonyítottam be az értékem és az alkalmasságom számtalan területen. Ezeken egy szar reklám (amit nem is nézek), mert időpazarlás, nem változtat.
2020. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
35%

#33: Azért kaptam privátot, mert valami érezhetően nincs rendben a fejedben. Nézd már meg a válaszaid. És küldtél egy újabb privátot... Szerinted arról szól az oldal, hogy mindenkinek privátban elküldd a megkeseredett szövegeid?

És nem, mivel tudok főzni, nem várom el a nőtől, hogy főzzön rám. Felesben csináljuk, plusz elmegyünk kajálni.

De, mivel csak idevágtál egy kis férfigyűlöletet, ezért hiszti volt. Ugyanúgy hiszti az is, amikor férfiak vágnak ide nőgyűlöletet. Te ugyanaz a szint vagy.

2020. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
72%

Pedig igaza van a 69%-osnak.

A férfiak féltik a kényelmüket.

A nők rájöttek, hogy nem éri meg pasit tartani, ezért is egyre több a szingli :)

2020. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
24%

#37: Milyen kényelemről beszéltek? Az összes egyetemista csoporttársam lakott hosszabb-rövidebb ideig egyedül. Mind mostak, főztek, takarítottak. A 21. században már felesleges ezeket akkora extrém dolognak beállítanotok. És az is vicces, hogy az önként vállalt házimunkát úgy állítjátok be, mintha a férfiaktól alapelvárás lenne.

Nem akartok férfiakat kiszolgálni? Ne tegyétek. Találtok így is férfit? Igen. Akkor miről beszélünk?

És ja, biztos azért több a szingli, mert a nők nem akarnak a férfiakra főzni.

2020. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:

Azért amit a 37# ir hogy "tartani".

Ez az ami aggasztó és egyre több nő (nem mind)

Igy gondol a férfiakra.

Ez nem elnyomás társadalmi szinten?

2020. jan. 14. 12:40
 40/67 A kérdező kommentje:
Up🙂
2020. jan. 14. 17:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!