Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam társkeresőről egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam társkeresőről egy nőt randira (vacsorázni, étterembe), és a vacsora VÉGÉN benyögte, hogy szerinte nem illünk össze. Jogosan fizettettem ki vele a számla rá eső részét?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg, ott sokat beszéltünk, volt képcsere is. Aztán megvacsoráztunk, beszélgettünk, és azt mondta, szerinte ez nem fog működni, nem lesz semmi, marajunk inkább csak barátok, blabla.

Ekkor mondtam, hogy jó, én csak a saját részem fizetem. Erre megsértődött, hogy milyen kicsinyes meg anyagias vagyok. Végül kifzette, és elrohant, azóta letiltott mindenhonnan.


2020. aug. 2. 22:06
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: Jogosan fizettettem ki vele a számla rá eső részét?

A közösség 90%-a : Nem.

Kérdező: De.


:D :D :D :D

2020. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
13%

Igazad volt nőkènt írom hiszen egy rövidke órás beszèlgetès után nem mond ilyet az ember vagyis nem egyből már csak böffentenie kellett volna ès úgy benyögni hogy figyi a sült oldalas mèg a fogam közè szorult de nem fog ez a dolog menni 😃 ,mivel ha zavarba van a másik nem is úgy viselkedik abban a fèl vagy egy órában szerintem nem első eset volt a csajnál, tele töltötte magát ès pá pá🙂 ehez van szokva hogy neki nunija van akkor fizess! vègre valaki móresre tanította hogy ez nem így működik 100% ban igazad volt !!


Ha ilyen fèrfiak lennètek többen nyers egyenes talán nem lenne ennyi hülye pics@@ hogy azt gondolják anyukámtól apukámtól örököltem a szèpsèget vihogok egy nagyott megdobom a hajam jobbra ès a fèrfi a lábaim előtt hever ,aki azt írta hogy sóher stb stb azoknak csak annyit hogy ti kreáltátok a ribiket akiket ennyire szidtok mert elszállt velük a ló sem szègyen èrzetük sem gátlásaik nincsennek .

Mivel ők úgy vannak vele ha mar befektetnek mű szempillára ès Mickey egèr szemöldökre stb akkor nekik igenis jár az ingyen ,hát nem egyáltalán nem ! 😎😎

Kèrdező jogos volt 🙋‍♀️ 🙂🙃😊

2020. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
84%
Nőként írja az utolsó, persze. Őszinteség nuku. XD
2020. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
84%

52-es. Te beteg vagy! Süt belőled a sikertelenek fàjó irigysége. Honnan veszed hogy az a nő ilyen plàza cicuska volt? Jól kifröcsögted az epés mérged, gratulàlok.

50+N

2020. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%
De ha plázacica is: a kérdező választotta.
2020. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem jogosan. 😁
2020. aug. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
27%
A lényeg hogy az égvilágon semmit se számít hogy megsertodik e letilt e bárhonnan. Az ilyen pióca nőkre jobb bánásmódot én se tudok.
2021. máj. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!