Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam társkeresőről egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam társkeresőről egy nőt randira (vacsorázni, étterembe), és a vacsora VÉGÉN benyögte, hogy szerinte nem illünk össze. Jogosan fizettettem ki vele a számla rá eső részét?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg, ott sokat beszéltünk, volt képcsere is. Aztán megvacsoráztunk, beszélgettünk, és azt mondta, szerinte ez nem fog működni, nem lesz semmi, marajunk inkább csak barátok, blabla.

Ekkor mondtam, hogy jó, én csak a saját részem fizetem. Erre megsértődött, hogy milyen kicsinyes meg anyagias vagyok. Végül kifzette, és elrohant, azóta letiltott mindenhonnan.


2020. aug. 2. 22:06
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
13%

"Hátha valamelyiknek be tudod akasztani. Költséges hobbi."

Lehet valaki barátnőt akar, és nem csak dugni mert 2-3 vacsi árából elmehetne k.r.zni, és ha még azt a 2-3 órát is nézzük amivel egy-egy út és vacsi jár lehet még kevesebb "randi" kell ahhoz:)

De a kérdezővel ellentétben, legalább te megtaláltad a legköltségkímélőbb hobbit. Itt fröcsögni.

Kérdés, hogy téged az zavar, hogy mást legalább elhívnak kajálni, vagy az hogy másnak szex is lehet belőle?

2020. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez igaz, a pitianersegben rekordot sikerult felallitanod.
2020. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%

Én csak arra lennék kíváncsi, mit csináltál volna fordított helyzetben. Elhívod a lányt, de neked MÉGSE jön be. Akkor is azt mondod, bocs, fizesd már ki, mert itt nem lesz dugás,a semmiért meg én nem fizetek?

A többit már leírták előttem. Ha viszonzást vársz, akkor hívd el sétálni, vagy egy olcsóbb helyre, de előre közöld, hogy mindenki fizeti a saját részét. Mondjuk így valószínűleg még jobban csökkented a lehetséges dugások számát, de legalább marad pénzed k.rvázni😂

2020. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!


Megtennél annyit, hogy a társkereső profilodra leírod a sztorit? Csak hogy a valódi énedről is legyen információja a nőknek.

2020. aug. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó, szerinted azok a nők leírják azokat a sztorikat, amikor görény módon kiforgatják a férfit a vagyonából?

Társkeresőn ismerkedtem olyan nővel, aki még elmegy nyaralni a jelenlegi párjával, amit a párja fizet, de utána lapátra fogja tenni...

És nem kevés ilyen rbanc van, csak hogy tudd.

Férfiaknak qrvára elege van már ezekből.

2020. aug. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen kicsinyes, szarrágó emberektől mentsen meg az Isten.

1. Miért gondolod azt, hogy ha te fizetsz valamit egy nőnek, mert meghívtad, akkor az minimum köteles veled dugni?

2. Ha ennyire sajnálod a pénzt, minek viszed étterembe a csajt első randin?


A meghívó fél fizet. Ha te hívtad te fizetsz. Akkor is, ha nem lesz belőle kapcsolat és nem ad cserébe szexet.


Én minden randin felajánlom, hogy fizetem a részem, a kapcsolatban pedig alap a felezés. De igen sokat elárul egy pasiról, ha már első randin sajnál az embertől pár száz forintot. Pár száz forintos rabdinál drágábban meg sosem vártam el. Ha olyan hülye, hogy drága étterembe hív, az az ő baja. Mindenki olyan randit szervezzen, ami akkor is belefér neki anyagilag, ha nem lesz folytatás.

2020. aug. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem gáz ez az egész szitu.

Eleve első randin, úgy, hogy nem is láttad még, miért vitted étterembe? Ott annyi cikis dolog tud történni:

- ugye a ki fizet kérdés

- milyen diétán van a csaj, tud-e olyat választani, ami neki tetszik

- ne egyen túl drágát, ne egyen túl olcsót sem

- ugye akkor etikett, meg szépen enni, teleszájjal nem beszélni, de közben ismerjétek meg egymást

- ha nem szimpi valami, nem tudsz lelépni, mert ugye ott az étel stb..


Na, nem voltunk ott, nem tudjuk, pontosan hogyan történt. De gondolj abba bele, hogy annyira nem voltál neki szimpi, hogy el kellett mondania a vacsorán. Nem otthon gondolta végig, hogy mi volt furi, hogy adjon-e még egy esélyt, vagy ez nem fog működni, hanem ez ott és akkor egyértelmű volt. Plusz lehet olyan a stílusod, nem azzal volt a gond, hogy megkérted, hogy fizesse ki a részét nem azzal volt baj, hanem magával a stílussal.


Meg ez az első randin kifizetem a vacsit, hogy legyen szex dolog. Könyörgöm, a nők nem olcsó kurvák, hogy egy 2-5k-s vacsiból megvan az esti kényeztetés...


Amúgy komolyan, Te választottál programot, Te döntötted el, hogy neked ez belefér, hogy Te étterembe szeretnéd vinni a nőt. Legközelebb, ha nem akarod kifizetni, akkor vidd sétálni, fogaskerekűzni, üljetek ki a parkba, szabadstrand vagy ugyan pénzbe kerül, de kevesebb: fagyi, kávé, süti stb... én, ha valakit elhívok valahová, akkor tisztázom az anyagi kérdéseket is előre, pl ha elhívom nyaralani, akkor oda nem meghívom, hanem elhívom, és fixáljuk, hogy ki mit fizet stb. Ha pedig nem beszéljük meg előre és meghívom enni, nő létemre is nem egyszer fizettem már ki a másik részét is, úgy, hogy amúgy diák vagyok, és francos 50k-t keresek egy hónapban, amiből 20-t le kell adnom a szüleimnek...

2020. aug. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
93%

Én nőként automatikusan felajánlom, hogy fizetem a program felét, ha az illető nem jött be. Teszem hozzá, soha nem fogadták el.

Viszont ha te hívtad meg, akkor elég tuskó dolog ezt követelni. Felvetni megint más, esetleg rákérdezni, ha amúgy meg vagy szorulva (bár akkor minek viszed drága helyre... Én minden alkalommal olyan helyen voltam randizni, ahol nagyon max 2000 Ft volt a fogyasztásom, de inkább 1000 Ft alatt). De normálisan előadva szerintem nem sokan sértődnének meg ezen. Ha meg bunkó vagy, akkor valószínűleg már a randi alatt is ezzel volt problémája.

2020. aug. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

"csak mert őszinte volt"


Én is őszinte voltam. Nem vagyok hajlandó kifizetni egy vadidegennek a zabálását, ha soha többet még csak nem is találkozunk.

Ha felajánlja, hogy fizeti a sajátját (mert úgy illett volna, pláne ha nem akart folytatást), talán kifizetem az egészet, de így jusztse!

Tahónak gonodl? Lehet, de én is őt, nem hat meg az itteni (nők) vergődése sem, akiknek semmi sem drága kibicként.


És hiába mondják itt az oksotojás nők, hogy első randin csak sétáljunk, akkor meg az lenne a baj, hogy mekkora csóró lúzer, itt bolyongunk kint, minthogy beülnénk egy étterembe/cukrászdába.

2020. aug. 3. 08:35
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
Egy Frei-be elviszed, ott egy kávé meg egy süti együtt van 1500 körül.
2020. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!