Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam társkeresőről egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam társkeresőről egy nőt randira (vacsorázni, étterembe), és a vacsora VÉGÉN benyögte, hogy szerinte nem illünk össze. Jogosan fizettettem ki vele a számla rá eső részét?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg, ott sokat beszéltünk, volt képcsere is. Aztán megvacsoráztunk, beszélgettünk, és azt mondta, szerinte ez nem fog működni, nem lesz semmi, marajunk inkább csak barátok, blabla.

Ekkor mondtam, hogy jó, én csak a saját részem fizetem. Erre megsértődött, hogy milyen kicsinyes meg anyagias vagyok. Végül kifzette, és elrohant, azóta letiltott mindenhonnan.


2020. aug. 2. 22:06
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha beülsz egy cukrászdába, az sem több fejenként 1000 forintnál. Ha ennyit sajnálsz egy emberre, akkor igazi szarrágó vagy. De amúgy senki nem rinyál a sétálós randiért sem, ha nem - 20 fokban akarod végigcipelni a városon. Ha meg a csaj mondja, hogy üljetek be valahova, akkor kevésbé ciki megvarni, hogy kifizesse a saját fogyasztását, hiszen nem te hívtad el. De ha elhívsz valakit étterembe, aztán mikor közli, hogy nem lesz több, te sértődötten kifizetteted vele a részét, az igen is gáz. De legalább rögtön tudja, hogy jól döntött.
2020. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg lehet, felajánlotta volna, de te meg sem vártad, csak az elutasítás után rögtön az arcába vágtad, hogy akkor csak a sajátod fizeted. Mint egy óvodás.
2020. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%

Egy jólnevelt ember a következők szerint viselkedett volna ebben a helyzetben:


Aki meghív, fizet. Ez az alap eset. Tekintve, hogy ez egy randi volt, ha a randi partnernek nem tetszik a meghívó fél, akkor illik felajánlani a fizetést. Na most ez már sosem fog kiderülni mit tett volna a hölgy, mert azonnal az arcába vágtad ezt elég felháborító módon. Tehát a hölgynek illett volna felajánlani, hogy fizeti a fogyasztását. De neked semmi szín alatt nem szabadott volna azt mondanod, hogy fizessen. Mert te hívtad el, ezen nem változtat az, hogy nem lett következő találkozó. Egy úriember ennyit "be tud nyelni" gond nélkül, ha ennyire nincs pénz nem kell 1. randin vacsorázni. Merthogy a meghívás az nem a belépőjegy ára a szexhez/egyéb szívességek megtételéhez.


Egyébként ha már mindenáron fizetésre akartad bírni a hölgyet, akkor kevésbé prosztó módon is megtehetted volna. Mikor fizetésre kerül a sor pl. ezt mondod: Jelzem a pincérnek, hogy fizetnénk. Külön számlát kérek. Ez sem túl gáláns viselkedés, de ezen nem hiszem, hogy kiakadt volna a hölgy.

2020. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
100%

Jól jártál így is! Én csak úgy el tűntem volna utánna!

Na tessék! Ez őszinte válasz?

N28

2020. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
8%
csaj részéről bunko dolgo volt,remélem tanultál belőle
2020. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
86%
Aki itt fröcsög, az max a kérdező. Cseppet sem irigylem azt a csajt, akit ő elhívott kajálni. És nem, nem tudna ennyi pénzből krvat fizetni. Plusz a krvara már fel se áll a farkatok, mert az mindenkinek megvolt. De a szintetek meg pont olyan. Az egész nem ért annyit, mint amekkora sztorit kerített belőle.
2020. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy a legnagyobb bajod, hogy nem kaptál dgast a pénzedért.
2020. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
" Teletömi a hasát, zabál "- most már nagyon kíváncsi vagyok mit ,és mennyit evett az a hölgy a randin ! Mekkora volt az összeg, amit kifizettettél vele ?
2020. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%

"Társkeresőn ismerkedtem olyan nővel, aki még elmegy nyaralni a jelenlegi párjával, amit a párja fizet, de utána lapátra fogja tenni..."


Ugyanez megvan pasiban is. Kollegám még elment nyaralni a feleségével (elvégre ketten kapták a perui utat a feleség bácsikájától ajándékba). Lehet, párszor még meg is dugta, majd hazajöttek, és közölte, hogy válik.

Barátnőm férje dettó, csak ő még a közös bankszámlát is leürítette Horvátországban, volt ott minden jó. Aztán hazajöttek, és benyögte, hogy van egy nője fél éve, és válik. Barátnőm ott volt aug. végén 2 beiskolázandó (közös) gyerekkel egyedül, lenullázott bankszámlával. Rohadtul nem kell félteni a pasikat sem:((

2020. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

"most már nagyon kíváncsi vagyok mit ,és mennyit evett az a hölgy a randin ! Mekkora volt az összeg, amit kifizettettél vele"


Ezt nem fogja elmondani, mert vagy drága étterembe vitte, ami ha meghívta a nőt, a kérdező hibája, miért oda hívta; ha meg kicsi összeg, akkor fillérbszó.

2020. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!