Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam társkeresőről egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam társkeresőről egy nőt randira (vacsorázni, étterembe), és a vacsora VÉGÉN benyögte, hogy szerinte nem illünk össze. Jogosan fizettettem ki vele a számla rá eső részét?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg, ott sokat beszéltünk, volt képcsere is. Aztán megvacsoráztunk, beszélgettünk, és azt mondta, szerinte ez nem fog működni, nem lesz semmi, marajunk inkább csak barátok, blabla.

Ekkor mondtam, hogy jó, én csak a saját részem fizetem. Erre megsértődött, hogy milyen kicsinyes meg anyagias vagyok. Végül kifzette, és elrohant, azóta letiltott mindenhonnan.


2020. aug. 2. 22:06
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem hogy direkt ingyen kajára ment, ha fizetés elött mondta ezt.

Valószínűoeg azért mondta, hogy kicsinyes és anyagias vagy, mert nem tudsz helyénkezelni egy őszinte, nem tapló visszautasítást és ezért kifizettetted vele, mikor te hívtad meg.

2020. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
40%
Nő vagyok, és a kérdező oldalán állok. Nekem nem lenne pofám kifizettetni a vacsorámat, ha nem akarok folytatást. És nem a haverját hívta el sörözni, aki még a jövő héten is a haverja lesz, hanem egy nőt, akit soha többé nem lát.
2020. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
92%

Az alapvető illem úgy diktálja, hogy az fizet, aki meghívja a másikat. Te hívtad meg, neked kellett volna fizetni az egészet, kivéve, ha esetleg ragaszkodik a felezéshez.

Nekem nem érné meg egy vacsora, hogy időt töltsek olyannal, aki nem szimpatikus, valószínűleg ő se éhezett. Felteszem a randi előtt nem tudta, hogy nem leszel neki szimpatikus, de nem szeretett volna öt perc után lelépni, inkább végigülte az egészet, hátha talál valami vonzót benned. Nem így történt és ezt teljesen korrekt módon el is mondta.

Senki nem kényszerített rá, hogy étterembe vidd, nem? Az én első randim például egy bowlingpályán volt, nem is kellett tízezreket költeni.

2020. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
91%

"Leányzó a randi végén mondja, hogy nagyon köszöni a vacsorát, de ő ki szeretné fizetni a felét mert nem érzi úgy hogy összeillenek/mivel ő egy modern, független, erős nő. Valamint mivel mindkettejüknek érdeke a kapcsolat, és mindketten tettek energiát a randiba így fele felében elmegy:)"


De most ez milyen már.


"Szeretnék fizetni, mert nem fogok veled baszni."


Nekem semmi bajom azzal, ha fizetnem kell a részem, de akkor hadd fizessem MINDIG, akkor is, ha szimpi a srác, ne csak a dugás elmaradását váltsam ki vele.

2020. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fér bele egy vacsora ára, akkor vidd máshova.
2020. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
93%

Meg is értem, hogy letiltott egy ilyen kicsinyes hülye gyereket, aki gondol egyet és azt mondja, jó, akkor fizesd ki a sajátod, csak mert őszinte volt. Gondolom, az az egy alkalom nem vágott volna meg Téged sem.


Nekem azért így szarul esett volna, hogy csak így odavágja. Mert ha eleve megbeszéljük, hogy mindenki a sajátját, akkor jól van, de elsőre azért illik a meghívónak kifizetni mindkét részt. Legközelebb lehet nappal meginni egy kávét hétvégén és az senkinek se egy ér vágás...

2020. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
95%
Első randin nem szokás étterembe menni. Főleg az ilyen esetek miatt.
2020. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
22%

""Szeretnék fizetni, mert nem fogok veled baszni.""

Huhh na várj átfogalmazom használható formára.

forgatókönyv 1: (Nem jött be a pasi)"Ha nem haragszol szeretném kifizetni a fogyasztásom, mert úgy érzem nem illünk össze és így nem szeretném, hogy te fizesd ki."

forgatókönyv 2: (Bejött a pasi) "Ha nem haragszol szeretném kifizetni a fogyasztásom. Jobban érzem magam, ha én fizetem ki amit fogyasztok."

Igazából ez a kettő már bemagolható a 2 szituációra is akár szóról szóra.


"Nekem semmi bajom azzal, ha fizetnem kell a részem, de akkor hadd fizessem MINDIG..." Oké és hol van itt az ellenvetés? Csak mert én örülök, hogy leírtad ezt a gondolatot csak nem tudom mire írod, mert itt a társkeresős nem tetszik ingyen eszik dologra írtam amit másoltál és nem említettem, hogy csak ilyen esetben fizethet.

2020. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
89%
Te hívtad el, neked kellett volna kifizetni. Akárhogy is próbálod megmagyarázni nekünk, hogy miért nem. Feltetted a kérdést, meg kaptad rá a választ. Hiába várod, nem fogsz senkitől sem megerősítést kapni, hogy “jaa igen, jogosan csináltad”. Az minden első személyes talinál benne van a pakliban, hogy nem lesz kölcsönös a vonzalom.
2020. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom, nem győzöd anyagilag a sok nőt etetni, akiket meg akarsz dugni. Egyik nap ezt viszed, másik nap azt... Hátha valamelyiknek be tudod akasztani. Költséges hobbi.
2020. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!