Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ezt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt mennyire vennétek zokon?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú csak úgy feküdne le veletek ha előtte elmentek vele egy komplett nemibetegség szűrésre? Természetesen úgy, hogy a saját részeteket ti fizetitek.

2020. szept. 18. 20:40
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/109 A kérdező kommentje:
Meg azt is írták, hogy miért vergődnének szűréssel, ha ők ranézésre is meg tudják mondani, ha valaki nemibeteg. Nem inkább ezekbe az emberekbe kellett volna beleállnod? Egyébként meg kit érdekel, hogy velem te eljönnél - e szűrésre? Te is miért kezdtél személyeskedni? Senki nem volt erre kíváncsi.
2020. szept. 19. 16:46
 92/109 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy azokat is lehurrogtad, akik 3-6 hónapja voltak szűrésen, hogy mégis mit képzelnek stb. És ha megcsinálja veled a szűrést, egészséges párkapcsolata lesz.

Nem, nem lesz az veled. Egyrészről, ha minden vitában így viselkedsz, az egyáltalán nem építő. Másrészről tisztában kell lenni, hogy senkit nem ugráltathatsz, ha valakinek van egy 3 hónapos negatív lelete és nem szexelt azóta (nem tűhasználó), akkor minek kellene erőltetni a dolgot. El kellene fogadni és megbízni benne. Ha ez a nulladik lépés nem megy, akkor miről is beszélünk?

És mi van akkor, ha te mrgcsalod őt? Ja, persze, ilyen nem történhet.. de ha mégis? Akkor leszüretted azt is, akivel megcsaltad vagy oda a bizalom és lazán megfertőzöd a barátnőd?

Az a baj, hogy rettenetesen ellenséges vagy. Nem tudom, hogy csak azért mert most tanultad a suliban és félsz vagy a 3 éves kapcsolatodban olyan sebeket szereztél, hogy nem tudsz tiszta fejjel gondolkodni. De fogadd el, hogy nemcsak neked lehet igazad. A másik ember is érez, nem minden nő buta és általánosságban nem bántunk senkit. Ha valamiben nem értesz egyet, próbálj mellette érvelni, és próbáld megérteni a másik álláspontját is. Legfőképpen azokra gondolok, akik mondták, hogy van negatív leletük és rögtön lehurrogtad őket..

Amúgy mi történik, ha rólad kiderül, hogy van valamid? Pl HPV-d? Nagyon sok pasi hordozza és leginkább nőkre veszélyes. Akkor önként lemondasz arról, hogy valaha nővel legyél? Hmm..? Látod, nem minden fekete vagy fehér..

2020. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/109 A kérdező kommentje:
Azokat hol hurrogtam le akik nemrég voltak szűrésen? Alapból nem küldenék el egy olyan nőt, aki nem venné zokon ha megkérném, hogy csináltassunk szűrést. Ha azt mondaná, hogy neki már van mondjuk az összes HPV-re, és még pár nemibetegségre, de erre és erre nincs, de szívesen megcsináltatná, akkor hinnék neki. Nyilván nem csalnám meg, ha ez ennyit számít nekem, és akár 100 ezreket is fizetnék csak miatta. Én is kifizetem a szűrést árát, mintha ezt elfekejtettétek volna, és én is csak miatta fizetném ki, hogy ő is meggyőződjön az én tisztaságomról. Ha róla kiderül valami, akkor a következő parteremnél is ugyanúgy kifizetném a saját szúrésemet. Egyébként igen, ha lenne olyan HPV-m ami veszélyes egy nőre, akkor csak olyannal lennék együtt akinek szintén megvannak ez a HPV-k, vagy prostiznék a hátralévő életembe. De szerencsére ilyen baj nincs.
2020. szept. 19. 17:07
 94/109 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező annnyira ostoba,mikrobiológiát tanul,elvileg,de nem tudja hogy Sztk-s orvosok rendelnek mellette magánba is 😂😂. Lehet te is egy Sztk-orvosnak fizetsz magánba 😂😂 megérdemled.

Kérdező ha eltörik a lábad hova mész begipszeltetni magánba? Mert sürgősségi nincs magán orvos

2020. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/109 A kérdező kommentje:
én be tudom magamnak gipszelni, hisz ehhez is értek, ellentétben veled
2020. szept. 19. 17:13
 96/109 anonim ***** válasza:
73%
Biztos valami beteg állat lehetsz. Ki is mosod a gyomrod ? Újraéleszted is magad?? Kérlek mesélj még... vedd már fel videóra kiváncsi vagyok!! Érdekes hogy nincs a neved előtt egy dr. ha ennyire okos vagy!!
2020. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/109 anonim ***** válasza:
84%
Engem a kérdés nem érdekel, csak a kérdező vergődését jöttem nézni, mert nagyon vicces.
2020. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/109 Cäsper válasza:
77%
Még az állítólagos iskoládat se sikerült elvégezned de már egy pöffeszkedő kis fasz vagy aki mindenhez IS ért. Gratulálok te majdnem mikrobiológusok mikrobiológusa. :D
2020. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/109 A kérdező kommentje:
Ajaj megérkezett a nagy megmondó 🤭 köszönjük az észrevételét! 😍
2020. szept. 20. 07:06
 100/109 anonim ***** válasza:
100%
Netán a fogad is betömöd magadnak?? Vagy majd újraéleszted magad?
2020. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!