Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ezt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt mennyire vennétek zokon?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú csak úgy feküdne le veletek ha előtte elmentek vele egy komplett nemibetegség szűrésre? Természetesen úgy, hogy a saját részeteket ti fizetitek.

2020. szept. 18. 20:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 A kérdező kommentje:

"Hogyha már kapcsolat alakulna ki az illetővel akkor elmennék, de csak ha ő is mutat leletet"


Ilyen alacsony IQ-van miért engedik használni az oldalt? 🤣 Nem sikerült megértened, hogy ketten mennénk el, egyidőben, ugyanoda? És mindketten kifizetnénk a szűrés árát? Szerintem eléggé világosan fogalmaztam

2020. szept. 19. 03:14
 42/109 anonim ***** válasza:
86%
Én csak azt nem értem, ha valaki kérdezi mások véleményét, akkor minek áll bele mindenkibe akié nem egyezik a véleménye a sajátjával. A válaszaid alapján kétlem, hogy egyhamar az intimitásra kerülne sorod.
2020. szept. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 A kérdező kommentje:
Miattam ne aggódj, volt már egy 3 éves kapcsolatom 😃 szerinted ha engem annyira frusztrálna, hogy nincs intim kapcsolatom, akkor nem tudnék sort keríteni egyre? Bármelyik férfi tud, csak az a kérdés, hogy szeretne e
2020. szept. 19. 06:38
 44/109 anonim ***** válasza:
88%
Kamugép:)) meg hogy 3 éves kapcsolat....akkor nem írkálnál.
2020. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 anonim ***** válasza:
73%
Nem fizetek semmit se egy idióta férfinak se.. ha nem bizik bennem mi értelme?? Bocsi nincs felesleges 50ezer ft. Nem költök soha többet egy disznó férfira sem!! Minek ha megdug utána meg lelép szó nélkül!! Hát nem pocsékolok pénzt. Max ha 2év után is együtt vagyunk akkor igen
2020. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/109 A kérdező kommentje:
Jaj ne, most nagyon szomorú lettem, hogy nem hitted el 🤣
2020. szept. 19. 11:32
 47/109 A kérdező kommentje:
Irigylésre méltó ez a kifinomult latasmód l, utolsó!
2020. szept. 19. 11:38
 48/109 A kérdező kommentje:
Ölni is képes lennék egy ilyen nőért!
2020. szept. 19. 11:43
 49/109 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az értelmes nők mind gondolkodás nélkül belemennének a szűrésbe (egy nőgyógyász pl). Csak a semmirekellő, buta nőknek jelentene ez problémát. Jól sejtettem.
2020. szept. 19. 12:01
 50/109 anonim ***** válasza:
88%
A nőgyógyász vagyok. Attól, hogy én ezt megtenném/megtettem a páromért, nem jelenti, hogy miattad is megtenném. Az írásod alapján iszonyatosan unszimpatikus vagy. Öntelt, okoskodó, lekezelő. Arról is megvan a véleményem, hogy a lánnyal fizettetnéd a részét, holott te akarod, hogy elmenjen.
2020. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!