Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ezt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt mennyire vennétek zokon?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú csak úgy feküdne le veletek ha előtte elmentek vele egy komplett nemibetegség szűrésre? Természetesen úgy, hogy a saját részeteket ti fizetitek.

2020. szept. 18. 20:40
 81/109 anonim ***** válasza:
100%

Segítek. Az általad szidott nőgyógyász vagyok és ezek voltak az én valaszaim (mert bármilyen hihetetlen, nem csak én kommenteltem):

32,34, 50, 61,62,70,77.

2020. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 anonim ***** válasza:
100%
Ésint láthatod, egyetlen k.a szóval nem írtam, hogy ne menjenek szűrésre az emberek.
2020. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 anonim ***** válasza:
100%
Szóval csak tanulsz de lenézel egy orvost. Remélem ha oda kerül majd a sor egyik se segít rajtad.. akkor képzelem te csak magánorvoshoz jársz???
2020. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/109 A kérdező kommentje:
Írtad, hogy velem nem jönnél el szűrésre. Ezzel azokban keltettel pozitív visszajelzest, akik azt mondták, hogy egy férfira 5 forintot nem koltenének, es már a legeleje óta szemelyeskednek, hogy nagy az arcom mert ilyet merek kérni. Azokat kellett volna rádöbbentened, hogy az a normális, ha egy parkapcsolat elején mind2 fél szűri magát. Nem engem kellett volna szídnod, és így megerositeni őket ebben az idióta elképzelésükben. De ne aggódj, nem vártam többet egy sztk-s nőgyógyásztól. Igen, én minden orvosi kezelésért fizetek.
2020. szept. 19. 15:47
 85/109 anonim ***** válasza:
73%
Szanalmas egy alak vagy...igen rád még 5ft-t se érsz
2020. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 A kérdező kommentje:
Miért ne nézhetnék le egy orvost? Sok szemétláda orvos van aki csak hálapénzért vállal el műtéteket. Nemrég került egy ilyen épp börtönbe.
2020. szept. 19. 15:54
 87/109 A kérdező kommentje:
Most majdnem én is írtam egy olyat, hogy én ezt meg azt "remélek" neked, de én nem vagyok ilyen primitív mint te, hatalmas nőgyógyász legjobbika egyenesen az sztkból
2020. szept. 19. 16:00
 88/109 anonim ***** válasza:
81%
Ja akkor orvoshoz se menjél!!! Segítsd magadon,te paraszt!! Gipszeld be a lábad ,ha eltörik,mosd ki a gyomrod magad,tömbd be magadnak a fogad,és majd éleszd újra is magad....remélem egyik se fog téged ha autóbalesetet szenvedsz ,senki nem fog hozzad kimenni oszt ott maradsz. Szánalmas alak
2020. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim ***** válasza:
100%

Ne zavarjon, hogy a válaszok felében, amiben engem szidsz, nem is az én kommentemre valaszolsz:D annyira hülye vagy, hogy már fáj.


Leírtam, hogy a szűrés fontos, mert egy rakás betegségnek nincs tünete. Azt is leírtam, hogy attól, hogy valaki kulturált szexuális életet él, meg lehet beteg.

Tehát úgy gondolom, eléggé kialltam a szűrés mellett. Sőt, még azt is leirtam, hogy nem kerül 100 ezer forintba, ha valakit ez tartana vissza tőle, mert sztk-ban is megoldható.


Az pedig rajtad kívül mindenkinek leesett, hogy miért írtam, hogy miattad nem mennék el. De amúgy is világos volt a komment, csak te nem érted.


Szóval leírom még egyszer:

Én járok szűrésre, és másoknak is javaslom, hogy új partner esetén szex előtt szűressék le maguk és a párjuk.

Viszont ilyen okoskodó, tudálékos, kötekedő, lenéző, alpári és agresszív gyökérrel soha nem szeretnék semmilyen kapcsolatba kerülni, nem hogy szexelni, szóval miattad aztán biztos, hogy nem kellene szűrésre mennem. És elhiheted, a nőknek se ez a baja veled, hanem a fent felsoroltam tulajdonságok.

2020. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 A kérdező kommentje:
Az olyan nőkkel sajnos csak így tudok beszélni, akik azt állítják, hogy azba férfi akinél felmerül a nemibetegség az kuka. Ekkora blődség hallatán ideges leszek, igen. Nem én kezdtem személyeskedni, és lenézően beszélni, hanem a válaszadók. Hogy így soha nem lesz barátnőm stb. De közben ők kezdtek lenézően beszélni velem, miközben nem támogatják a párkapcsolat előtti szűrést, tehát alapból nem lehetnek valami értelmesek.
2020. szept. 19. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!