Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ezt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt mennyire vennétek zokon?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú csak úgy feküdne le veletek ha előtte elmentek vele egy komplett nemibetegség szűrésre? Természetesen úgy, hogy a saját részeteket ti fizetitek.

2020. szept. 18. 20:40
 51/109 anonim ***** válasza:
63%
Ha komolyan gondolod 4év után belemegyek!! Nem fizetek egy ostoba ferfinak se,aztan meg szó nélkül lelép,és elpocsékoltam 50ezret hát nem vagyok hülye. Nem hiszek a mesékbe .Sajnos jártam már meg! 5ft nem áldozok egy pasira sem! Ha téged.is átvertek volna te is ezt gondolnád !! Fizesd ki te!! 4évig együtt leszünk es bizonyítasz valamit akkor talán belemegyek!!
2020. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/109 anonim ***** válasza:
73%
50esnél a pont
2020. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán ha herpeszem van kidobsz?? Ezért nem mondok el semmilyen betegségemet senkinek se
2020. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/109 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted a lánynak nem érdeke, hogy egészséges legyen, nőgyógyász? Ezt csak 1x kell kifizetnie, ha nem csal meg.
2020. szept. 19. 12:23
 55/109 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel ilyen pasi mint te kérdező. A pasi csak egy valamire jó arra . Húzzon gumit a kis farkára. Úgyis csak egy menetre jók a férfiak!!
2020. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/109 A kérdező kommentje:
A sima ajakherpeszért nem dobálak én ki személy szerint, de a nemi herpesz nálam már kizáró ok. Még annyit hozzá tennék, nőgyógyász, hogy a nőnek még fontosabb ez a meddőség és a mehnyakrák miatt. Buzdítsd csak ezeket a buta embereket, hogy jó a meggyozodesuk es nem kell a szűrés. Hozzád se mennék ha nő lennék
2020. szept. 19. 12:27
 57/109 anonim ***** válasza:
73%

En sem egy ilyen pasihoz.

Van HPV tesztem mert megcsinálta a nőgyögyász. Akkor te is mutass fel valamit!! Tudsz?? Vagy csak okoskodsz??

2020. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/109 A kérdező kommentje:
Én se csak az alapján választok egyébként párt hogy teljesen tiszta legyen. Nem lennék együtt egy szellemi fogyatekossal csak azért mert nincs nemibetegsége
2020. szept. 19. 12:32
 59/109 anonim ***** válasza:
73%
Fogyatékos az te vagy
2020. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, te nogyogyaszok nőgyógyásza, a kérdés altalanossagban szólt, nem kellene személyeskedni. Bár gondolom ilyen súlyos összetett mondatok értelmezésere nem tanítottak meg az orvosin
2020. szept. 19. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!