Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ezt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt mennyire vennétek zokon?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú csak úgy feküdne le veletek ha előtte elmentek vele egy komplett nemibetegség szűrésre? Természetesen úgy, hogy a saját részeteket ti fizetitek.

2020. szept. 18. 20:40
 61/109 anonim ***** válasza:
87%

Megint vagdalkozol, pedig egy szót nem mondtam arról, hogy ne menjenek szűrésre. Menjenek. De képzeld el, ingyen is leveszem nekik az sztk-bán, nem kell hozza 100 ezret fizetni. Te hajtod, hogy ennyit ki kell fizetni a saját egészségéért, de igazából nem kell. Std ambulancián és nőgyógyászaton is leszűrnek, max a hpv teszt kerül pénzbe, de az sem 100 ezres tétel.

És pont az ilyen megszólalásaid miatt vagy iszonyatosan unszimpatikus. Nem azért nincs jőd, mert egyik sem hajlandó magát leszűretni, hanem azért, mert úgy viselkedsz, mint egy agresszív kismalac.

2020. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 anonim ***** válasza:
87%
Olvasd már vissza csak a saját válaszaid. Rémes, amit művelsz.
2020. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 A kérdező kommentje:
Látom nem megy ez neked szemelyeskedes nélkül, ülj vissza pár évre az iskolapadba
2020. szept. 19. 13:06
 64/109 A kérdező kommentje:
Ha ingyenesen meg tudja oldani h az összes nemibetegsegre leszurjek, es ezt igazolni is tudja, nekem úgy is jó. De hol szurnek ingyen ueroplasmara, microplasmara, összes hepatitisre, összes hpvre stb?
2020. szept. 19. 13:09
 65/109 A kérdező kommentje:
Ha párat meg is tud ingyenesen oldani akkor is a maradék van kb 50 ezer forint. De sokan már a felvetéstol is idegesek lettek
2020. szept. 19. 13:11
 66/109 anonim ***** válasza:
73%
Nem szándékozom többet beszélgetni veled. Viszlát.
2020. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 A kérdező kommentje:
Jól kitertel a valaszadas alól a nemobetegsegekkel kapcsolatban. Egesd el a diplomadat szerintem
2020. szept. 19. 13:14
 68/109 A kérdező kommentje:
Gondolom a fent említett betegségekről még nem is hallottál, ugyanis ha hallottál volna akkor tudnád, h ezekre nem szurnek ingyenesen. Kérlek kopj egy jo nagy turhasat a levegobe es állj alá. Köszönöm
2020. szept. 19. 13:18
 69/109 anonim ***** válasza:
77%
Arogáns egy beképzelt bunkó paraszt lehetsz!!
2020. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 anonim ***** válasza:
100%

Állítsd már le magad. Neked dühkezelesi problémáid vannak, vagy mi az anyám? Nem némi betegség szűrés kellene neked, hanem egy pszichiáter.

Képzeld el, tudom mi az az ureaplasma meg a mycoplasma. És képzeld, ahol dolgozom, ott speciel csinálnak ilyen vizsgálatot, pedig állami intézmény. A laborban azt a vizsgálatot csinálják meg, amit az orvos kér. Szóval ha beikszeli ezeket a kérőlapon, akkor megcsináljak.

De tényleg ez volt az utolsó kommentem neked, mert egy ilyen mocskos szájú, önelégült, magát mindenkinél okosabbak gondolom, agresszív pszichopatával nem szeretnék több interakciót.

2020. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!