Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ezt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt mennyire vennétek zokon?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú csak úgy feküdne le veletek ha előtte elmentek vele egy komplett nemibetegség szűrésre? Természetesen úgy, hogy a saját részeteket ti fizetitek.

2020. szept. 18. 20:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 A kérdező kommentje:
Szóval eddig ez rajtam kívül még 1 embernél alapvető. Nem valami jó arány ennyi válaszoló közül :(
2020. szept. 18. 21:26
 32/109 anonim ***** válasza:
94%

Engem kérni sem kellett. Nőgyógyász vagyok, eleget tudok mindenféle nemi betegségről, és arról is, hogy:

1. Nem mindegyiknek van tünete. Pl. a HPV és a Chlamydia az esetek többségében az. A HPV méhnyakrákot okozhat (pl. nemrég sikerült végignéznem egy 24 éves lány halálát miatta, de egy fiatal kézilabdázó is most halt meg benne). A Chlamydia meg meddőséget, tályogot. Egyiket sem szeretném.

2. Attól, hogy valakin nem ment át a fél város/nem ment át a fél városon, bizony lehet nemi betegsége. Az a baj, hogy az emberek azt gondolják, hogy nemi baja csak az ápolatlan, mosdatlan, büdös csöveseknek lehet kb. Holott a legtöbb HPV szemölcsös meg Chlamydiás beteg teljesen normális, kulturált, tiszta nő volt. Pont elég, ha a partnere nem volt szűz, meg annak az exe se volt az. Attól, hogy valaki 25 éves korára mondjuk lefeküdt 3 férfival, az szerintem nem extrém, sőt. És ha az a 3 ember csak 3 másikkal volt, az pont 9 ember flórája.

3. Az óvszer sem véd minden ellen.


Az egészségügyi kultúrája az embereknek a béka segge alatt van. Mielőtt a párommal óvszer nélkül szexeltünk, leteszteltettem magam HPV-re, Chlamydiára, Gonorrhoeára, meg levetettem egy sima baktot.

A munkámból kifolyólag meg amúgy is le vagyok szűrve HIV-re, hepatitis B-re és C-re, valamint szifiliszre.

Neki amúgy is volt némi prosztatagondja, szóval neki is levetettük.

Az óvszeres szextől pedig azért nem féltem, mert HPV ellen be vagyok oltva, a többi ellen meg véd a gumi.

2020. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 anonim ***** válasza:
100%

Alap.


Amugy utolso: en is be vagyok oltva 14 eves korom ota, megis HPV pozitiv lettem..

2020. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: Persze, ezért is szűrettem le magam. Egyrészt az oltás nem 100%-os, másrészt te gondolom még a 2 komponensűt kaptad, én a 9 komponensűt adattam be. Nekem egyébként negatív lett.
2020. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha már kapcsolat alakulna ki az illetővel akkor elmennék, de csak ha ő is mutat leletet.
2020. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 peca1000 ***** válasza:
100%

Az STD teszt ingyenes kérdező.


Milyen százezres tételről írogattál?


Ha fizetős lenne, és te várod el a másiktól, akkor neked kéne kifizetni az övét, hisz te akarod tudni, hogy mi van vele.

2020. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos negatív tesztem van, így jelenleg nem mennék el, mondjuk negatív teszt ellenére se feküdnék le gumi nélkül senkivel az első időkben (igen tudom, hogy nem véd mindentől a gumi sem ). Amúgy volt már olyan akit megkértem arra, hogy menjen el tesztre.
2020. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 anonim ***** válasza:
83%
Valaki itt szűzen fog meghalni...😂😂
2020. szept. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/109 A kérdező kommentje:
Szerencsére vannak normális, igényes nők is, nem ilyen hozzád hasonló igénytelen csovesek, mint te, kedves utolsó :D ez már a válaszokból is látszik. Köszönöm a válaszokat :) utolsó, valaki úgy látszik itt elég fiatalon, méhnyakrákban fog meghalni 🤭🤣
2020. szept. 19. 03:08
 40/109 A kérdező kommentje:
Arany hülyén, nézz már utána, hogy mennyibe kerül egy komplett std szűrés magánlaborban. Igen, 100 ezres tétel. Ha erre sajnálod a pénzt 1x az életedben, főleg úgy, hogy az egészségedről is szó van, ne aggódj, így amúgy sem állnék le veled :) nem nagyon lennék meghatva, elhiheted 🤣
2020. szept. 19. 03:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!