Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a franc az, hogy a nő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc az, hogy a nő már második találkozáskor nálam alszik és szex is volt, majd következő találkozásnál is nálam van, bújik, kicsit húzza szexuálisan az agyam, de nem akar semmi többet és azt mondja csak barát vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondja máskor is eljönne hozzám, illetve menne velem közös programra. Amikor meg mondtam neki, hogy lehet én egy kicsit többnek gondolom, mint barát, azután meg egész úton hazafelé totál szomorúnak látszott és amikor kérdeztem mi a baj, csak annyit mondott nagyon fáradt, illetve sajnálja, hogy vége a napnak. Egyébként munkatársak vagyunk, és valahogy nagyon tart tőle, hogy kiderül esetleg, hogy szoktunk találkozni.
2021. máj. 14. 08:23
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez némiképp magyarázza a gyerekes agyhúzást... Próbálgatja magát rajtad és tuti látja rajtad, hogy akarod és ez imponál neki. Egy percig nem aggódnék azon a helyedben, hogy kevés vagy. Ami meg a melós dolgot illeti, nem lehet, hogy más agyát is húzza és azért lenne ciki, ha kiderülne?
2021. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
Tyű ha 20 körüli barátnőim, lány ismerőseim kb 1/3 vagy fele megkattan kilép a kapcsolatokból és több pasival fekszik le pár hónap alatt mint életébe összesen, nem értem egyeseknél miért van így, bár pasik is "megkattosodnak" stb stb, lusta vagyok kifejteni bocs.
2021. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Akkor lehet azt kellene mutatom hogy nem akarom egyáltalán:)
2021. máj. 14. 13:43
 44/57 anonim ***** válasza:
84%
Akkor meg keres mást, ennyi fog történni kb :D
2021. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
Na igen, azt sem akarom.
2021. máj. 14. 13:59
 46/57 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni akart, és akarta a figyelmed, a törődésed. De téged mint személyt nem akar...ennyi. Igen, a csajoknál is van olyan, hogy a férfi csak arra kell. ez ilyen
2021. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Akkor mi a francért töltötte tegnap is szinte az egész napot velem?
2021. máj. 14. 14:10
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
Csak jól akarja magát érezni, és polírozod az egóját... A játszadozásait pedig a hormonok vezérlik és nem az ész!
2021. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2021. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
48%

This is the beginning of a beautiful friendship...


Hát én nőként csak fogom a fejem. És még állítólag mi nők agyalunk?


Értem, hogy minden szempontot végig kell gondolni, elemezni kell meg analizálni, de a vége csak az, hogy a csaj kattant. Vmi baja van, ki tudja mi, úgysem fog kiderülni.

2021. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!