Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a franc az, hogy a nő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc az, hogy a nő már második találkozáskor nálam alszik és szex is volt, majd következő találkozásnál is nálam van, bújik, kicsit húzza szexuálisan az agyam, de nem akar semmi többet és azt mondja csak barát vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondja máskor is eljönne hozzám, illetve menne velem közös programra. Amikor meg mondtam neki, hogy lehet én egy kicsit többnek gondolom, mint barát, azután meg egész úton hazafelé totál szomorúnak látszott és amikor kérdeztem mi a baj, csak annyit mondott nagyon fáradt, illetve sajnálja, hogy vége a napnak. Egyébként munkatársak vagyunk, és valahogy nagyon tart tőle, hogy kiderül esetleg, hogy szoktunk találkozni.
2021. máj. 14. 08:23
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan azért csinálja, hogy húzza az agyad. Vágyj rá, minden gondolatodat ő töltse ki. A jóból csak keveset adnak: adott egy kóstolót, most teperhetsz, ha kell még. Ahogy látom be is jön, mert eléggé rá vagy kattanva a csajra.
2021. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Én ezt nagyon jól tudom. Lehetett volna jobb. Már másképp csinálnám. Igazából elég hamar egymásnak estünk. És az a durva, hogy volt érzelem, ez fix. Ő azt állítja, hogy nem tudja volt-e, de szerintem volt. Folyamatos csókolózás (amire azt mondta, ő általában nem szokott, velem valahogy mégis), alvás közben folyamatosan bújt, szóval nem értem.
2021. máj. 14. 08:46
 13/57 A kérdező kommentje:
11, brutálisan rákattantam.
2021. máj. 14. 08:47
 14/57 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik. nyilván ha nem akar semmit akkor ez van, de azért próbálom nem feladni, csak bennem van az az érzés, hogy nem vagyok neki elég jó, és ez rohadtul leviszi az önbecsülésem, ami nagyon nem jó, ha az ember valakit fel akar szedni, vagy legalább összejárni vele szexelni.
2021. máj. 14. 08:47
 15/57 anonim ***** válasza:
90%
Legyél jó fiú, és nyald ki szépen. A péniszed meg hagyd a gatyában, senki nem kíváncsi rá.
2021. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
;)
2021. máj. 14. 09:03
 17/57 anonim ***** válasza:
65%
Legyél hideg és távolságtartó, nézd meg mi történik és kezdj el végre a farkad helyett az agyaddal gondolkodni.
2021. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
17%
Hát igen a méret nem indok, de ha az exének 24 centi volt ne csodálkozz ha nem éred végig :/
2021. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ne is invitáljam találkozóra.? Egyébként amikor munkahelyen tavolsagtarto voltam, kerdezgette mi bajom van.
2021. máj. 14. 09:29
 20/57 anonim ***** válasza:
Lehet hogy akar valamit csak fél pl mert munkatárs.
2021. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!