Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a franc az, hogy a nő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc az, hogy a nő már második találkozáskor nálam alszik és szex is volt, majd következő találkozásnál is nálam van, bújik, kicsit húzza szexuálisan az agyam, de nem akar semmi többet és azt mondja csak barát vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondja máskor is eljönne hozzám, illetve menne velem közös programra. Amikor meg mondtam neki, hogy lehet én egy kicsit többnek gondolom, mint barát, azután meg egész úton hazafelé totál szomorúnak látszott és amikor kérdeztem mi a baj, csak annyit mondott nagyon fáradt, illetve sajnálja, hogy vége a napnak. Egyébként munkatársak vagyunk, és valahogy nagyon tart tőle, hogy kiderül esetleg, hogy szoktunk találkozni.
2021. máj. 14. 08:23
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok helyesírási hibáért, ez az autocorrect valami istenverese...
2021. máj. 14. 12:42
 32/57 A kérdező kommentje:
Csináltunk már mást is.
2021. máj. 14. 12:43
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy reménytelen eset szerintem. Ahogy írták is itt, legközelebb nyald ki rendesen, legyen sok előjáték, azt a legtöbb nő szereti. Majd pár alkalom után már nem sülsz el olyan gyorsan. Amúgy ezt ő is tudja, azért nem hajtott el a csudába az első után. Szex közben is nyugodtan kérdezz rá, hogy ő hogy szereti.
2021. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
50%
És ha tényleg akarsz tőle valami komolyabbat, akkor ne felejtsd el étterembe, színházba elvinni. A nők azt is értékelik, ha éreztetik velük, hogy többet akarubj tőlük futó kalandnál.
2021. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

Igen, előjáték is kevés volt. nem is értem magam, annyira gyorsan egymásnak estünk...miután szexeltünk azután orálozott csak.


igazából első alkalom után még rá is kérdezett, hogy jövőhéten is nálam aludhat-e, utána hazavittem, búcsúzáskor csók, majd kicsivel később írt, hogy nem akar hülyeséget csinálni jelenleg, maradjunk csak barátok, szeretne velem beszélni stb. ehhez képest egy hétre rá itt izgat szexuálisan, de az aktusba nem egyezett bele. Teljesen érzelmi hullámvasút ez az egész.

2021. máj. 14. 12:49
 36/57 A kérdező kommentje:
Igazából nem az a bajom, hogy nem akart szexelni, hanem, hogy attól tartok, hogy kevés vagyok neki ilyen téren és ez aggaszt.
2021. máj. 14. 12:50
 37/57 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy a szex nem elég neki?? Szerinem ezt csak rá fogod.
2021. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem volt egy nagy eresztés, az fix.
2021. máj. 14. 13:14
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a csaj? Most vagy éretlen, vagy csak élvezi, hogy bejön neked és van más is, aztán nem tud dönteni. Eléggé össze-vissza van az egész. Értelmes ember, aki tudja mit akar, nem szórakozik, ha tudja, hogy a másik is benne van egy komolyban.
2021. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
20
2021. máj. 14. 13:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!