Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a franc az, hogy a nő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc az, hogy a nő már második találkozáskor nálam alszik és szex is volt, majd következő találkozásnál is nálam van, bújik, kicsit húzza szexuálisan az agyam, de nem akar semmi többet és azt mondja csak barát vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondja máskor is eljönne hozzám, illetve menne velem közös programra. Amikor meg mondtam neki, hogy lehet én egy kicsit többnek gondolom, mint barát, azután meg egész úton hazafelé totál szomorúnak látszott és amikor kérdeztem mi a baj, csak annyit mondott nagyon fáradt, illetve sajnálja, hogy vége a napnak. Egyébként munkatársak vagyunk, és valahogy nagyon tart tőle, hogy kiderül esetleg, hogy szoktunk találkozni.
2021. máj. 14. 08:23
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
49. előző oldalon megtalálod a választ.
2021. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mikor tapiz, vagy odahúz hozzád, stb., akkor told el magadtól, hagy érezze , hogy távolságot tartasz. Elvégre nem is értem miért hagyod magad belemenni a játékába.
2021. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a csaj össze akar téged szedni komoly kapcsolatra. És ehhez a legjobb úton halad:)
2021. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Jó lenne, ha igazad lenne. Mostanában úgy érzem annyira nem érdeklődik irántam, mint korábban. Munkahelyen is szovatettek neki, hogy túl sokat beszél velem, utana szinte egész nap hozzám se szólt, csak a nap végén enyhült egy kicsit. Illetve megbeszéltünk egy közös programot a hétre, szóval nem tudom mit akar.......
2021. máj. 17. 19:40
 55/57 A kérdező kommentje:
52es, azért mert baromira felizgat...
2021. máj. 17. 19:41
 56/57 anonim ***** válasza:
Én nem értem, baromira felizgat, igy meg ugy bekapja, de a szex még se volt egy nagy szám.... akkor most mi van?
2021. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
Sima misszionárius volt, ami nem tartott túl sokáig. Erre gondoltam alatta. Az oral kb fel órávalkésőbb volt.
2021. máj. 17. 20:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!