Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők utálják ha rossz pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők utálják ha rossz pasi flörtöl velük?

Figyelt kérdés
Ilyenkor berágnak? Vagy mit éreznek? Kit tudnák nyírni a csávót?
2022. jan. 18. 12:40
 141/169 anonim ***** válasza:
20%
Én elgindolkozok ilyenkor, hogy valóban csúnya lennék, ha mindenfele gyíkok betalálnak, de aztán felmegyek tinderre vagy badoora, és az összes jóképű férfival matchelek, hogy helyre álljon az önbizalmam. 😌💅🏻
2022. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/169 A kérdező kommentje:

142


“Leírod, hogy milyen rendes vagy, de egy pozitív, vagy legalább semleges gondolatod sincs a nőkről, vagy bárkiről, akivel nem tudsz azonosulni.“


De mit írnák ha nem tapasztaltam semmit? Kezdjek el hazudozni? Mind hátba szúrt és hazudott.


Anyám egy rendkívül jóságos, önfeláldozó asszony. Szerintem ő nem a női nemhez tartozik annyira eltérő, neki megvan a saját neme.


Más nőkről sajnos nem tudok jót mondani és ez nem hiszem az én hibám lenne.

2022. jan. 18. 20:22
 143/169 anonim ***** válasza:
85%
A női önfeláldozás csak a férfiaknak jó. Nem véletlenül ritkul. Miért áldozzam fel magamat valakiért, aki értem feleennyire sem hajlandó? Azért, mert nőnek születtem?
2022. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/169 anonim ***** válasza:
93%
Itt bújik ki a szög a zsákból. A tökéletes nő az egy önfeláldozó típus, szolgalélek, a begyöpösösött régi családmodell csúcsa, ahol a nő el volt nyomva és a férfit szolgálta ki. Amúgy meg aki ilyet mond, hogy MINDEN NŐ, akivel valaha találkozott, ártott neki, az vagy szelektíven látja a világot, és a jót nem látja, vagy a jótevést csak a p...aodatartásban látja, vagy a kettő egyszerre. Nem hiszem, hogy egy tanárnéni, egy ajtót kitartó nő, egy normális orvosi asszisztenső ne keresztezte volna az úját soha.
2022. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/169 A kérdező kommentje:

145


Azért akit szeretsz? A nők amúgy is önfeláldozók, de leginkább azokkal a pasikkal szemben akik kihasználják őket.

És már megint a probléma gyökeréhez jutunk vissza, a női preferenciákhoz. Ha nekik olyan pasik kellenek akkor ez van, fogadják el a negatív tapasztalatokat és töltsék ki a bosszújúkat a kevésbé jóképű ártalmatlan férfiakon, mint itt is szokás.

2022. jan. 18. 20:42
 146/169 A kérdező kommentje:

146


Sokat csalódtam, de persze nem kötelező elhinned. Biztos csak kitalálom az egészet mert nincs jobb dolgom.


De végülis ti sem tehettek róla, hogy ilyenek vagytok, csak mentek az ösztöneitek és érzelmi kavalkádjaitok után, aztán ahogy esik úgy suppan.

2022. jan. 18. 20:44
 147/169 anonim ***** válasza:
93%

Ez a kommented jól leképezi a következetesség teljes hiányát:

-Általánosítasz a nőkről, de ők ne tegyék ezt a férfiakról

-Majd te megmondod mindenkinek, hogy mi a jó

-A női önfeláldozás természetes, a szeretet jár a férfinak, fordítva nem, mert csak

-Szidod a sikeres férfiakat, miközben te szeretnél olyan aljas lenni a nőkkel, ahogy szerinted ők bánnak velük és magadat sajnálgatod, meg fényezed, hogy mennyire jó vagy

2022. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/169 anonim ***** válasza:
92%

148: a nők nem egy homogén halmaz. Ennyi erővel az összes magyar férfi hajlamos a sorozatgyilkosságra azért, mert a balástyai rém létezett...

Attól, hogy páran téged kihasználtak, nem lesz az összes nő hátbaszúrós. Attól sem lesznek felszínes k...k, hogy te nem kellesz nekik.

2022. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/169 A kérdező kommentje:

149


Minden férfi akivel találkoztál sorozatgyilkos volt? Akkor?


Én minden nő akivel találkoztam ugyanolyan volt.


Ne tedd a kettőt egyenértékűvé. Ahogy van emberi természet úgy van női természet is ami evolúciósan rögződött és saját túlélését szolgálná, ám időközben felépítettünk egy civilizációt és lehet annyira nem is lenne szükség ezekre az ösztönökre, hogy oda szállunk ahol az erőt érezzük stb stb. Jobb lehetőségeid vannak az érzelmekre, boldogságra koncentrálni mint a történelemben bármikor. És nem hiszem azt csak az alfák tudják megadni. Az alfákra csakis az ösztöneitek miatt esik a választás.


“Attól, hogy páran téged kihasználtak, nem lesz az összes nő hátbaszúrós. Attól sem lesznek felszínes k...k, hogy te nem kellesz nekik.“


Hát de azok a nők akik azt tették azok. Azért nagy véletlen kell, hogy akkora halmazból pont egy olyan mintát emelj ki amelyik teljesen homogén. Még statisztikailag is lehetetlen.

2022. jan. 18. 21:36
 150/169 anonim ***** válasza:
93%
Engem mostmár érdekel mivel használtak ki. Fizette a randin a vacsorát és nem lett folytatás? Vagy mi olyan van, amivel egy idegen nő ki tud használni? Ha meg nem idegen, hanem össze is jöttetek, akkor nem lehetett olyan tetemes mennyiségű az a "minta".
2022. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!