Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin nem korai a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin nem korai a szex, ha kapcsolatot akar az ember?

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:
#19 én őszintén szólva nem bírnám addig, ha egyszer számomra is vonzó a pasi. De nem gondolnám, hogy csak abból lehetne kapcsolat, ami ilyen játszmázással indul. Ismerek olyat, aki a férjével az első randin lefeküdt.
2023. márc. 14. 18:01
 22/66 anonim ***** válasza:
92%
Alapvetően, ha ez ennyire gondot jelent, én is azt ajánlanám, hogy legközelebb várasd tovább a pasit. Két hónap egyáltalán nem hosszú idő.
2023. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
100%
Az elson
2023. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
16%

Annyit még hozzátennék a pár válaszom után, hogy egy normális pasikent amilyennek tartom magam, írásos meg minden alapján vonzónak tűnsz, de tudom hogy hozzad nem én fogok illeni, hanem egy ilyen srác aki elvisz vacsizni a kocsijával mert megteheti, míg ha csak valaki sétálni hív el (hiába van kocsi) akkor az úgy neked annyi értéket meg vonzalmat nem termel. Szóval te az vagy akit inkább kocsiba ültettek, elviszlek helyekre, mint magamat adva elnevetgéljek a parkban vele. De ez lehet csak az én véleményem.

Még egy próbát se érsz meg, hogy egy privátot dobjak 😅

2023. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg egyénfüggő, ezt így nem lehetne megmondani.

Amit én tapasztaltam, hogy a lehengerlő, jó dumájú srácoknál nagy az esély, hogy csak dugni akarnak. Eleve, aki komolyat akar, és tényleg te tetszel neki, nemcsak 1 random lyuk vagy neki, az alapból kicsit izgul, meg akar neked felelni, emiatt akár kicsit bénázhat is. Meg nyilván számít az előélet is, aki világ életében dúskált a nőkben, az nem biztos, hogy pont nálad akar majd megállapodni, bár nincs kizárva.

2023. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
100%
Meg, ha valaki elmondja, hogy előtted 3-4 évig csak egyéjszakás kapcsolatai voltak, akkor ott is lehet sejteni, hogy nem egy hűséges családapa típus.
2023. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező! Te milyen játszmázásról beszélsz?! 17 éve a férjem!!!! Ez nem játszma, hogy megválogatom, kivel és mikor fekszem le! Hozzáteszem nekem is volt éjszakás kalandom, de ott én sem gondoltam komolyan!

Ha fontos vagyok neki, tud rám várni! Ne feledd, egy férfi mindig jól jár: ha első randi után lefekszel, akkor volt egy jó éjszakája , ha a többedik után, akkor lesz egy jó nője:) addig megismerjük egymást alaposan :) ami értékes, az nem ingyen van:)

Igen és valahol a galaxysban alakult úgy házasság, hogy az első randin lefekudtek, de egyáltalán nem ez szokványos statisztika:)

2023. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyeneket sikerült kifogni. Remélem legközelebb szerencsésebben alakul majd.


Emberfüggő, hogy ki mennyit vár vagy szeretne várni. Én pár randi után, mikor még nem ismerjük egymást nem nagyon szeretnék ilyesmit. Pár hét - egy hónap utána talán (meg amikor a másik is úgy érzi). Ha nem lennének komoly szándékaim lehet nem várnék ennyit, de ez a veszély nem fenyeget. :)

2023. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
75%

"#19 én őszintén szólva nem bírnám addig, ha egyszer számomra is vonzó a pasi. De nem gondolnám, hogy csak abból lehetne kapcsolat, ami ilyen játszmázással indul. Ismerek olyat, aki a férjével az első randin lefeküdt."


Akkor maradj a régi bevált 3.randis szexnél, akkor már úgy is jól ismered. Meg véletlenül se vedd jelnek, ha azt mondják, hogy "3-4 évig csak egyéjszakásai voltak…"

Vagy akár első randin is nyugodtan, hisz ki tudja lehet a férjed lesz az illető.

2023. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
86%

"drága helyekre vittek (gondolom nem visznek egy futó kalandra tervezett nőt 20 ezerért vacsizni..)"


Mivel tudatosan pénzes palikkal kezdtél , jó hogy nem a helyi kifozdebe visznek.. 20 ezer nem sok egy havi 700+ ezret kereső embernek, de ha dugni akar valaki akkor 500 as fizubol is kinyogi ..

2023. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!