Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin nem korai a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin nem korai a szex, ha kapcsolatot akar az ember?

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
30%
A többi hozzászólóval ellentétben a mi kapcsolatunk kivételes. Nálunk az első randin kölcsönös orális szex volt! Igaz, elötte több hónapon keresztűl leveleztünk, majd telefonon beszéltünk. Tartós kapcsolat lett belőle, amely még most is tart.
2023. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
100%
De mégis hogy fogja meg? Vacsi közben melléd ül és megfogja a combod? Meddig hagyja rajta? El se tudom képzelni
2023. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerek olyat, aki a férjével az első randin lefeküdt."


"Mint írtam, sok pár van, akik hamar szexelnek, mégis kapcsolat lesz belőle. Pl. kolléganőm férje első randin már konkrétan hozzá költözött xd És együtt vannak 8 éve."


Akkor csináld te is ezt és majd beírod, hogy mennyire jártál sikerrel.


"Itt most nem az a lényeg, hogy mennyi volt a vacsi, sétálgatós randikon is voltam már, nem a pénzen van a hangsúly, csak magamból kiindulva, ha csak szexet akarnék inkább elmennék egy jobb prostihoz 50 ezerért, nem egy másik ember idejével és érzéseivel szórakoznék, meg kézenfogva sétálgatnék vele, kibeszélve a magánéletemet, ha semmi tervem nincs vele a szexen kívül. Miközben tudom, hogy ő kapcsolatot keres."

Ahogy írtad: Aki első randin megfogja a combod és majdnem "oda" is nyúl. Azon mit csodálkozol, őszintén??

Miért ez szerinted olyan nagy erőbefektetés, hogy kézenfogva sétálgat veled, meg kibeszéli a magánéletét?

Azért írják itt sokan, hogy várj mondjuk 2 hónapot, erre te azt írtad, hogy nem bírod ki. Nem azért írják ezt, mert ezek a válaszolók "prűdek" vagy nem kívánják a szexet, hanem mert ez idő alatt meg tudod ismerni az embert, hogy egyáltalán ki fia borja. De tudod az a legfőbb baj, hogy nagyrészt a testeddel azonosítod magad és a testi örömökkel. Nem tudod elképzelni, hogy ezen felül még mennyi sok minden van egy kapcsolatban. Ha meg így gondolkodsz, hogy hajt a véred magyarán, akkor nem kell csodálkozni, hogy vannak olyan pasasok, akik élnek a helyzettel.

"Igen sajnos én mindenkiben a jót látom, ezen nem tudok változtatni. Talán lesz majd olyan, aki nem él vissza vele."

Ez is egy intő jel, hogy nem ártana úgy látni a dolgokat, ahogy vannak és nem arra várni, hogy legyen valaki, aki nem él vissza vele.

Ha komoly kapcsolatot keresel, akkor viselkedj is úgy, ismerd meg az illetőt, randizgassatok. Három randi alatt mit ismersz meg rajta?

Ez elég neked, hogy valakivel össze feküdj? A párkapcsolatban benne van a szex is, de az csak egy része.

2023. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
Utolsó, hidd el próbáltam már nagyon, főleg pár pofáraesés után, de én 2 hónapig max. olyannal bírnám ki, akit nem kívánok. Ha tetszik valaki, egyszerűen nem tudok több randinál tovább várni én sem. Van valami libidócsökkentő tabletta? 😆
2023. márc. 15. 13:02
 55/66 anonim ***** válasza:
36%
Marmint az eslo randinal tovabb nem?
2023. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:
#55 első randin nem tudnék szexelni, 3-4. szokott lenni a legkorábbi. De az is akkor, ha tartalmas, hosszú randik voltak, nem mondjuk heti egy este.
2023. márc. 15. 13:12
 57/66 anonim ***** válasza:
100%
#54! Imádnálak! f.
2023. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, úgy hívják, hogy önuralom, önkontroll! Elég fontos tulajdonság, ha valaki rendelkezik vele! Szerintem meg neked valami komplexusod van egyszerűen és állandóan kell a bizonyíték, hogy kívánatos vagy. Amíg ezt nem rakod helyre, addig ezeket a köröket futod.
2023. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%
Az elso randi mindig kemeny piazas igy nem kell tobbre varni soha , dobjak szet a labat.
2023. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
32%
Szóval nem mondod el milyen szituban rakta rá a combodra a kezét?
2023. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!