Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin nem korai a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin nem korai a szex, ha kapcsolatot akar az ember?

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
73%
10es vagyok, meg annyi, hogy nem kell mindenkiben a jót látni. Csak abban aki megérdemli. Itt nagyon elrontod te kis maki 🙈🙊.
2023. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
És mitől lehet az, hogy valaki folyton ilyeneket fog ki, más meg mindig komoly kapcsolatban van?
2023. márc. 14. 17:43
 13/66 anonim ***** válasza:
18%
Mert lehet a normális pasikat te lesz.rod 😅
2023. márc. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
74%
Mert beleábrándozod a szőke herceget minden hazug szoknyapecérbe. Mert nem veszed észre, hogy aki drága vacsorákkal kábít, az az ágyba akar csalogatni. Nem szereted reálisan látni a helyzetet, mert az összetöri a rózsaszín álmokat. Nem akarok belemagyarázni semmit, de az apukáddal való kapcsolatodon lehet érdemes lenne elgondolkodni.
2023. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemet alaposan megizzasztottam, mire megkapott. Ha csak szexre kellettem volna, már régen lelépett volna. Addig sokat programoztunk, beszélgettünk, megismertük egymást.
2023. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:

13-as, de épp ezaz, hogy ők is totál normálisak voltak. Udvariasak, figyelmesek, beszédesek, semmi jele nem volt annak, hogy csak szexre mennének. Nem is erőltették a dolgot. Én nem az alpári bunkó pasikra bukok, akik le se szarnak, ezért nem értem a dolgot.


14-es, tehát az lenne az igazi herceg, aki nem költ rám egy fillért se, aki a telefonját nyomkodja, ahelyett, hogy rám figyelne, meg aki flegma bunkó stb? Akkor én egy párhuzamos univerzumban élek szerintem…

2023. márc. 14. 17:53
 17/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszagondolsz, biztosan vannak jelek, amik akkor már feltűntek, csak nem vettél róla tudomást. Vagy mindegyik teljesen egy normális, komoly kapcsolatot kereső fiatalembernek tűnik így visszanézve is?
2023. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem élvezd ki az egyéjszakás kalandokat... Nincs abban semmi rossz.
2023. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és hanyadik randin feküdtetek le? Én 2 hónapot várattam! Addig bemutatott egy csomó ismerősének is.
2023. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:
#17 igen. Ezek után én már nem is tudom, hogy fogok-e bízni valakiben. Már tiszta paranoiás vagyok, hogy tuti a következő is eldob majd.
2023. márc. 14. 18:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!