Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin nem korai a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin nem korai a szex, ha kapcsolatot akar az ember?

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%
40, a nagy számok alapján pedig ez a törvény:) ezt olyan férfitól tudom, aki több ezer másik férfit oktatott annak idején, és ismerte az életüket szőröstül bőröstül:) vannak kivételek, de sosem szabad abból kiindulni. Illetve te döntöd el. Felhoztál egy problémát, kértél véleményeket, most pedig folyamatosan próbálsz minket meggyőzni az ellenkezőjéről… teszed ezt úgy, hogy folyamatosan lukra futsz a férfiakkal. Nézd, nekem így is jó, a te életed, csak valahol sajnálatos, hogy ebből világosan látszik, hogy miért csinálják ezt veled. Ha mindenki szembe megy az autópályán, akkor lehet, hogy én megyek rossz sávba…ehhez kéne egy kis belátás és bölcsesség, és annak az ismerete, hogy működik egy férfi.
2023. márc. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:
#41 veled előfordult olyan, hogy egy pasi mondjuk első randin megfogta a combod és majdnem “oda” is nyúlt? Ha igen, mit tettél, ha nem, mit tennél ilyen esetben?
2023. márc. 15. 08:26
 43/66 anonim ***** válasza:
88%

Akivel már randevút beszéltem meg, nem fordult elő! Valószínűleg végeztem egy előszűrést, mert nem mentem el mindenkivel randira. Amúgy előfordult “csak úgy”, elhajtottam azonnal! Akivel egy éjszakás kalandot akartam, ott én tettem jelzést:)

A kérdésre, ha a randin ilyen előfordulna az ismerkedési szakaszban úgy, hogy erre nem adtam jelzést, megkérném először udvariasan, de határozottan, hogy ezt hagyja abba, majd hazamennék. Utána biztos, hogy tepernie kéne a bizalmamért.

2023. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
92%
Nem a 41-es vagyok, de en szajbavagnam. Te mit tettel?
2023. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
100%
Illetve még valami: én nem mennék drága éttermekbe az első pár randimon! Egy kávézó, teázó erre a célra megfelel. 41-es voltam
2023. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
#44 nekem is azt kellett volna és akkor most nem született volna meg ez a kérdés.
2023. márc. 15. 08:45
 47/66 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, hogy ugy! Hat, ne haragudj, nem bantasbol, de akkor nincs min csodalkozni.
2023. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Hát igen, az ilyet legközelebb elküldöm a pcsába és nem lesz második randi.
2023. márc. 15. 08:49
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa... ki bújt a szög a zsákból végre a 42.válasznál...


Aki majdnem hogy megujjaz első randin, az nem komoly szándékkal foglalkozik te veled.

Ordítottak a jelek, mégsem vetted figyelembe.

2023. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%

#42 Látjátok, mondtam. Neki ez kell, hogy nyomuljanak rá ezerrel. Nem normális pasikhoz vonzódik. Ez olyan mintha a tetovált kopasz motoros srácokkal mennél randizni akik nap végén a bárban bandáznak és megkérdeznéd hogyan tudod kiszűrni hogy melyik megy csak szexre. Te bajban vagy nagyon. Olyan srácokhoz vonzódsz akik nem nomrális kapcsolatot keresnek, de te meg arra is vágysz.

Én nekem is bejönnek a szilikon mellű csajok, mégse megyek el velük randizni mert nem hiszem hogy ők a két szép szememért szeretnének és sose csalnának meg. érted? :D

2023. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!