Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin nem korai a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin nem korai a szex, ha kapcsolatot akar az ember?

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%
60-as mar rakeszultel egy kis masztizasra, csak kellene az ihlet? 🤣
2023. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ez miért olyan fontos, hogy hogyan rakta rá a kezét meg meddig. Biztos nem azért, hogy egy pihét le vegyen a combjáról, hanem szexuális töltettel.
2023. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak egyszerűen érdekel :D Mert nekem ha megfogják az olyan szexuális zaklatás érzet. Hogy nem volt még nagyon semmi, csók se és már rakja rá a kezét csak úgy. Azt honnan veszi hogy tetszeni is fog.
2023. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
100%

#63

Hát láthatod, hogy a kérdező nem vette annak. Mivel lett 2.randi majd 3.randi is, aminek szex lett a vége. Nem tanulta még meg, hogy f*szládákkal nem érdemes foglalkozni. Aki már az első randin megengedi magának az ilyesfajta dolgokat, azt jobb hanyagolni.

2023. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
Update: azóta több randink is volt és nagyon jól alakul a dolog :) Szóval nem ezen múlt! Csak azért érdemes tovább várni, hogy ezt az idegeskedést megspórolja magának az ember, de ha valakinek szimpi vagy, akkor szex után is az leszel.
2023. márc. 20. 10:47
 66/66 anonim ***** válasza:
78%
Gratulálok kérdező, remélem szuperül alakul és igazán boldogok lesztek együtt! ^^
2023. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!