Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem a nőkhöz szólna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a nőkhöz szólna. Randiznátok olyan sráccal, aki drogfüggő, de nem drogozik folyton?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy 2-3 hónapig tiszta vagyok, aztán pár hétig megállás nélkül bulizok. Hónapokig tiszta vagyok mindentől, dolgozok, normális életet élek. Viszont már több nőtől megkaptam, hogy az se fér bele ha pár havonta fogyasztok partydrogokat. Sajnos a mentális függőség fent áll, közel sem észrevehető de sokszor eszembe jut, hogy kellene, de kibirom hónapokig hogy ne csináljam, mert nem akarok lecsúszni. De aztán mennek a technos zavarodások, 3-4 nap ébrenlétek ilyesmi. A kérdés igazából azért lényeges, mert nem tudom elmondjam-e ha jön valaki a képbe. Őszinte akarok lenni, de nem akarom hogy emiatt elítéljenek, meg azt se hogy ez dúrván kitudódjon. Normálisak a barátaim, kultúrált ember vagyok, de nem akarok lemondani a pár havonta esedékes drogozásról.

2023. okt. 1. 18:37
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/199 A kérdező kommentje:

Ha rendszeresen csinálnám ártana. Nem véletlen tartok több hónapos szünetet. Mikor elkezdtem akkor rendszeres volt, és lefogytam vagy 15kgt nagyon sovany voltam. Azota nem csinalom rendszeresen.

A pszichés függőség nem múlik el szerintem, de nem is jelenti azt hogy remegek érte, csak szeretem és nem akarok nemet mondani rá pár hónap után. A függőséggel tisztába vagyok, bár nem feltétlenül lehet még ezt annak nevezni de részben már igen. Engem a munka meg a normális életem tart vissza minden ilyesmitől hónapokig, mert tudom milyen könnyű lecsúszni és ezért nem csinálom sűrűbben. Ez nem takarózás amúgy, a toxikológusok szerint sincs semmi dúrva hatása ennek. A sz4r designereknek van, meg keménydrogoknak, de ahhoz hozzá se nyúlnék.

2023. okt. 2. 11:47
 92/199 anonim ***** válasza:
33%
Érthető, de az miért nem akceptálható részedről se, hogy más minimális esélyt se ad annak hogy drogos legyen? Miért azokat bántód a "szakértővel" együtt és azokat, akik már érbe szúrják? Te képes vagy hazudni, egoista vagy ez alapján és tele vagy előítéletekkel más emberek iránt. Én sajnállak téged is meg mást is még egyszer írom, aki droghoz folyamodott. Nem akarod, hogy a jó életed amit felépítettél tönkremenjen ha kitudódna. Mégis bogyózol, mégis csíkot nyomsz, vagy hogyan veszed be a spurit. Azt írtad valamelyik válaszolónak, hogy a spuri nem okoz tág pupillákat, amikor igenis onnan lehet a legjobban észrevenni. Extasy nélkül nem érzed hogy az emberekkel tudsz egyről a kettőre jutni feltételezhetően. Nemhiába nincs párod, a külföldön való tartózkodás nem jó kifogás. Simán lehetne Magyarországon csajod távkapcsolat mentén, aki kiköltözne hozzád, vagy ott helyben ismerkedhetnél. De nem tudsz. Szórakozni se drogok nélkül. Akkor miért az a proli, aki bizony tud ismerkedni, párkapcsolatban lenni és drogfogyasztás nélkül jól érezni magát? Barátokkal nem lehet bugyuta vetélkedőt nézni, játszani, focit nézni, halászni vagy bármi mást? Lehet, csak ti úgy ahogy vagytok egy rakáson drogosak vagytok. Azt írtad hogy volt olyan ismerős/haver, aki túlzásba vitte és már nem közösködtök vele!!! Akkor milyen barátok/emberek vagytok ti? Senkiházi drogosok vagytok és kész mindenféle tisztelet és segítségnyújtás nélkül. Arra hivatkozol, hogy mást nem vinnél bele az ügybe, de egymást belevittétek, azt is feljegyezted, hogyha beütne a krach, akkor más segítene neked kimászni belőle. Biztos, amikor nem vettétek észre hogy más lecsúszott és nem segítettek neki? Azt ugye tudod hogyha oda jutnál egyedül a rehab segítene és te onmagadon utána? Egyébként ha tényleg az unalom/kíváncsiság hajtott a drogokba, akkor bezony hajlamos vagy arra, hogy a kíváncsiság keményebb drogokba is belevigyen. Ha meg labilis vagy valami által, esetleg valamilyen mentális zavar áll fenn akkor szintúgy. Ráadásul nem kell ahhoz durvábbakat használni, hogy egyszer csak mentális problémát okozzon főleg ha amúgyis jelen van az árnyékban. Hát nem tudom, de sok embernek nem hiányzik, hogy a speedtől elváltozzon az arca pár hónap használata után, vagy pár havonta egész évben, illetve évről évre esetedben. Se az, hogy az állkapcsa, fogai tönkremenjenek, akár olyan kepzelgései legyenek, hogy bogarak mászkálnak az arcában a bőre alatt és szétkaparja magát. Na de ha neked ez így jó, akkor jó. Viszont nem másokat kell bántani, még laikusokat se, mert hiába nem tetszik a drog több rossz hatással van mint fordítva.
2023. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/199 anonim ***** válasza:
66%

Adok neked egy normális, ésszerű választ, jó?

Én elfogadó vagyok azzal szemben, ha valaki szereti módosítani a tudatát. Ezt a fajta kíváncsiságot, vágyat valami hányingert keltő, tökéletesen alantas/szánalmas dolognak beállítani egyfajta szellemi prüdéria. Ezt értem teljesen én is. Írtam, hogy én is próbáltam ezt-azt (salvia, eki, fű), és a párom módjával él pszichedelikus szerekkel. Tanultam is a témáról az egyetemen, szóval laikus sem vagyok.

Az, hogy bárki, aki módosítja a tudatát, az gyenge és menekül valami elől, egy teljesen felszifikálhatatlan, megalapozatlan állítás. Van nyilván ilyen is, de nem egy egyetemes igazság, hogy minden esetben ez a motiváció. Ugyanez igaz arra is, hogy aki bevesz bármilyen drogot, az képtelen arra, hogy drog nélkül jól érezze magát. Megint azt mondom, hogy van ilyen is, nem tagadom, de nem általános igazság. Én pl. vettem be, és nagyon is képes vagyok jól érezni magam anélkül is. Jó volt közösen ekizni a párommal, és úgy beszélgetni, szeretkezni, de büdös szó sincs róla, hogy az amúgy 10 éve tartó kapcsolatunkban ne beszélgetnénk mélyen és ne szexelnénk jókat bármiféle drog nélkül is.

Kérdező, nálad viszont az szerintem probléma, hogy a 2-3 havonta történő alkalmak úgy néznek ki, hogy hetekig bulizol megállás nélkül, és olyan is megesik, hogy 3-4 napig ébren vagy.

Ha azt mondanád, hogy mondjuk átlag 3 havonta van EGY olyan estéd, amikor beveszel EGYFÉLE szert és ezt élvezed, azt mondanám, oké. De azzal én sem értek egyet, hogy normális dolog napokon/heteken át szétcsapni magad, valamint én a speed-et is hanyagolnám a helyedben.

2023. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/199 A kérdező kommentje:

Köszönöm 93-as. Egyetértek veled amúgy. A későbbiekben nem is tervezek 3-4 napokat mert az nagyon betesz a szervezetnek. 2 nap a max. Sajnos a pszichés függőség a speedtől van , semmi mástól. A bogyót kibírnám hogy soha ne csináljam, de attól nem is félek annyira mert amilyen csúnya tőle az ember azt amúgyse dobálnam folyton. A speednél az a baj, hogy arra is ráfügg az elme, hogy szívod fel a csíkot. Nyilván semmi komoly, de ilyenkor tényleg hiányzik. 92-esnek is válaszolnék.

Azért nem segítettünk rajta, mert átment lehúzós élősködőbe , és még minket akart beállítani szarnak miközbe hónapok óta tartozott. A barátaimmal egymás közt nem ilyenek vagyunk, és tisztán is lejárok bulini úgy, hogy se nem iszok se nem cuccozok. Nekem semmi nem veszi el a jókedvem. Azon szoktam is szánakozni, ha lemegyünk buliba és amég én jól érzem magam pár másik ember azon kattog honnan legyen bogyó... Amúgy a speed (amfetamin)tol nem lesz tag a pupillad durvan, nem is eszreveheto. Csak a bogyotol, de attol olyan csunya vagy hogy barki megmondja hogy be vagy allva, ezert se kell ugy menni semmi publikus helyre

2023. okt. 2. 13:04
 95/199 anonim ***** válasza:
63%

#93: Elnézést, ha beleugatok, de ha utána nézel exdrogosokról, vagy még mindig drogosokról szóló könyveknek, anonim oldalaknak a legtöbb/fele arányban mindazért nyúl hozzá, mert nem elégedett az életével valamilyen formában. Kevesebb az, akit a kíváncsiság hajt. Mindkettő rossz, de hát ez van.

Engem mindig érdekelt (vagyis most is) a hallucinációra alkalmas szerek, trippelni. Igaz, nem próbálnám, mert a félsz sokkal jobban bennem van. Sokan azt írják, tapasztalják, hogy rájöttek az élet lényegére, mittudomén milyen helyeken jártak. Sőt nem tudom szintén, hogy igaz-e, de ezoterikus megközelítésből is olvastam, hogy el lehet érni azt az állapotot, hogy tudod mi az élet értelme, hogyan működik, de a könnyebben járható út (mondjuk logikus) és sokkal veszélyesebb, mert nem tudod irányítani. Tehát van egy olyan csoport, akit a kíváncsiság vezet el oda és páran írták, hogy azóta, hogy "tudják"/tudják mi miért van azóta nem találják a helyüket a világban csakis akkor ha újból és újból utazgatnak.

Vagyis oda jutunk ide mégis más szemszögből is, hogy aki pszichodelikus/kemény drogokat használ az unatkozik/kíváncsi-fáncsi, vagy rossz élethelyzetben van.


A kérdező kijelentette érthetően, hogy más dolog nem ad neki olyan érzést, mint az MDMA/Speed. Azzal is akarja magát felmenteni, hogy pl. a kamionosok is csinálják, de feltételezhető hogy nem jól kedvéből állt neki, hanem azért, mert nem bírt dolgozni, teljesíteni ahogy kellene. Nem biztos hogy unalmában.


Megjegyzem amúgy, hogy aki úgy áll a nőkhöz, hogy nem árt hazudni, mert másképp több mint valószínű hogy nem lesz barátnő az nem igazán becsületes személy. Túlzásokba is esik, merthát te is és többen is írták már neki, hogy a mennyiség bedrogozva egyszerűen sok hiába gondolja hogy pár havonta belefér.

Továbbá, aki még hasonló szinten lévő drogos nővel se akar ismerkedni az nem tudja mi a szerelem. Mert ha az, akkor még sűrűbben drogossal is összejön főként onnan gyanítva, hogy hajlik a rossz döntések felé. Természetesen annak az lesz a vége hogy egymást húzzák le, vagy egymást emelik fel. Mivelhogy tisztában van azzal hogy neki ártana a drogélvező típus ezért nem is akar kapcsolatban lenni velük, de sajnos benne van a kártyák közt, hogy ő fogja belevinni a drogmentes egyént, hogy el ne veszítse különösen úgy, hogy ő is hajlamos lenne rá. Az a legrosszabb eset, hogy együtt drogoznának és a drog végül elnyiszantaná a köteléket kettőjük között. Sajnálatos, hogy kivehető legalább közepes szinten, hogy olyasmi lesz a forgatókönyv onnan ahogy most áll az ügyhöz, az emberekhez és persze maga a függőség árulkodik róla. Ne legyen még részben se igazam, szokjon le róla 30 éves korábban, ha neki az a határidő, de hát ő maga se tudja, hogy mi lesz, hogy mit akar.

2023. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/199 anonim ***** válasza:
63%

"Azért nem segítettünk rajta, mert átment lehúzós élősködőbe , és még minket akart beállítani szarnak miközbe hónapok óta tartozott."


Szóval majd ha más haver szintén tartozni fog, a drog miatt lemegy idiótába, akkor neki se fogtok segíteni, se ők neked, értem. De ti adtatok neki kölcsön, együtt (is) narkóztatok.


"Nekem semmi nem veszi el a jókedvem. Azon szoktam is szánakozni, ha lemegyünk buliba és amég én jól érzem magam pár másik ember azon kattog honnan legyen bogyó"


Látod már más belecsúszott jobban mint te és csak szánakozol rajta -ha jó ismerősről/barátról van szó; ahelyett, hogy rávezetnéd/rávezetnétek, hogy ez így nem jó!!!


Te neked is eszedbe jár többször a kábítószer, ergó hiányzik és azzal védekezel, hogy ellen bírsz állni. Viszont be vagy drogizva jó sokszor mégis! Pluszban aki kibírja nélküle az nem gondolja hogy más neki olyan érzést nem ad, mint a drog. Mert igenis millió dolog miatt lehetsz felpörögve, vagy boldog.

2023. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/199 A kérdező kommentje:
A drog csak plusz elmenyt ad neha, ha alapbol jo a kedv. Nem tudtunk rajta segíteni, próbáltunk de ő akart minket visszarángatni. Többször egymás után adtam neki kölcsön, azóta is majdmegadom van, meg még jó sok embernek tartozik. Én soha nem adósítottam el magam drog miatt, meg amúgyse. Én nem tartozok senkinek. Ha valakit már csak az érdekel hogy be legyen állva, azzal nem tudok mit kezdeni. Nekem jó volt az életem előtte is amúgy, csak túl sok volt a szabadidőm és belecsúsztam ebbe is. Ja amúgy olyan nővel kezdenék aki úgy csinálja mint én, mint írtam nekem ezzel semmi bajom, de olyannal akinek napi rutin esélytelen. A drogtol meg nem mindenki megy le idiotaba, rengeteg olyan baratom van aki sokkal surubben csinalja mint en, megse lett sz4r alak, es szavahiheto is.
2023. okt. 2. 13:57
 98/199 anonim ***** válasza:
56%

"a ninimális pszichés függés "


Magad írtad, hogy egszer hónapokig toltad és erősen meg is látszott már rajtad. Bármikor visszacsúszhatsz oda.

2023. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/199 anonim ***** válasza:
64%

"mert tudom milyen könnyű lecsúszni és ezért nem csinálom sűrűbben. "


És akkor minek csinálod egyáltalán?

2023. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/199 anonim ***** válasza:
59%

"A drog csak plusz elmenyt ad neha, ha alapbol jo a kedv."


"Nekem semmi nem veszi el a jókedvem."


Ellentmondásos megint csak szólok.


Amúgy te kevered a szezont a fazonnal. Senki nem állított olyasmit,hogy aki nem drogozik, iszik az 100% megbízható ember. Azt se lehet kijelenteni hogy aki csinálja csakis hazug lehet. Te gondolod hogy rólad azt hiszik az emberek, mert tolod. Habár a kérdést azért tetted fel, hogy hazudj-e, majd leírtad hogy simán becsapnád a párod/potenciális partneredet.

Vagyis vélhetően hazugságra képes vagy nagyon komoly témában és előítéletes vagy. Téged zavar, hogy a drogos barátaid vagy ismeretlen drogosokat az emberek egy része elítéli, de hát ezt bárkivel megteszi bárki. Annyi az egész, hogy jobb embernek akarsz kitűnni és persze a barátaid is szebben akarod előadni. De hidd el nem sok mindenkit izgat. Élj úgy ahogy jónak látod, de az tuti hogy nem jó úton haladsz. Aki 3/4 ébrenlétre képes, jár az agya a drogon eleget, nem elég neki 3-4 havonta, aki az elején tolta sokkal sűrűbben, 15 kg-ot leadott az egyszerűen nem fogja jól végezni különösen nem szintén drogos nőkkel a barátok mellett. Nem akarlak róla lebeszélni, csak nyilvánvaló a helyzet.

2023. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!