Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem a nőkhöz szólna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a nőkhöz szólna. Randiznátok olyan sráccal, aki drogfüggő, de nem drogozik folyton?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy 2-3 hónapig tiszta vagyok, aztán pár hétig megállás nélkül bulizok. Hónapokig tiszta vagyok mindentől, dolgozok, normális életet élek. Viszont már több nőtől megkaptam, hogy az se fér bele ha pár havonta fogyasztok partydrogokat. Sajnos a mentális függőség fent áll, közel sem észrevehető de sokszor eszembe jut, hogy kellene, de kibirom hónapokig hogy ne csináljam, mert nem akarok lecsúszni. De aztán mennek a technos zavarodások, 3-4 nap ébrenlétek ilyesmi. A kérdés igazából azért lényeges, mert nem tudom elmondjam-e ha jön valaki a képbe. Őszinte akarok lenni, de nem akarom hogy emiatt elítéljenek, meg azt se hogy ez dúrván kitudódjon. Normálisak a barátaim, kultúrált ember vagyok, de nem akarok lemondani a pár havonta esedékes drogozásról.

2023. okt. 1. 18:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/199 A kérdező kommentje:

Erről beszélek 69-es, de a ti ismerőseitek/rokonaitok is szentül meg vannak győződve arról, hogy ti is mélyen elítéltek bármilyen tudatmódosítószert, logikus érvek nélkül ,mert a drog rossz értem?!

Ti sem alljadrogot használtatok, és azt én sem vagyok hajlandó. 30 éves korom körül már nem is biztos hogy lesz igényem az ilyesmire. De szerintem a raveken az 50 éveseknek akik vidám óráikat élik éppen betablettázva, nekik sem tud feltétlen erről a családjuk mert hát a drog rossz értem?!

2023. okt. 1. 23:54
 72/199 A kérdező kommentje:
Én rengeteg adásban hallgattam Zacher Gábort amúgy. És ő is kijelentette, hogy azok akik partydrogosok, meg akik smokyzgatnak, azok ugyan olyan emberek mint ő meg bárki más, és ha beszélgetsz vele az utcán nem is feltétlen mondod meg róla, hogy valamilyen szernek a hatása alatt áll. És a kemény drogos léthez még köze sincs annak ha lemegy néha a discoba és bevesz egy tablettát amitől 5 órára jól érzi magát. Ugyanakkor azokat a videókat is láttam ,mikor heroinistákat kezeltek, meg hasonló keménydrogosokat, épp ezért tudom hova vezet az ha valaki nem ismeri a határokat.
2023. okt. 1. 23:58
 73/199 anonim ***** válasza:
79%

Nem mintha aktuális lenne, mert házas vagyok, családom van, de válaszolok, ha nem gond.


Anno volt részem ilyenben.

Tény, hogy vannak jó emlékeim abból az időből, de több a szar, ami összefüggésben volt ezekkel is.

Akkor persze másképp láttam.

Mai fejjel már nemet mondanék.


Nem a pár havonta 1-1 alkalom a baj, hanem, mint írod, az pár hétig húzódik, ami nem férne bele.

2023. okt. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/199 anonim ***** válasza:
30%

"NINCS ilyen kutatási eredmény, ami szerint a drogfogyasztás nem káros."


NINCS olyan általános fogalom, hogy "a drogfogyasztás". Mert nem mindegy, hogy melyik drogról van szó.

Olyan kutatási eredmények vannak, amelyek azt nyilvánvalósítják, hogy némelyiket lehet úgy használni, hogy nem káros. Olyan valóban nincs, ami szerint nyugodtan lehet bármilyen szert orrba-szájba, napi szinten nyomni bárkinek, mert egyáltalán nem káros.


"B+, 20+ éve volt. Amik akkor voltak. Speed, ex, fű, LSD. Ezeket használta, amikre emlékszem."


A speed akkor valóban káros, ha mondjuk napi szinten tolja valaki, de azt senki nem mondja, hogy normális dolog.

Extasy-t a legtöbb ember nem használ olyan gyakorisággal, hogy ilyen aggály legyen, mivel a függőség esélye ennél a szernél kicsi. Az agysejteket nem gyilkolja szét. Minimális neurotoxicitása van, de pl. az alkoholénak a közelében sincs, és ilyen 3 havi rendszerességgel történő használat esetén teljesen lényegtelen.

Annyi van még, hogy a szerotoninháztartást fel tudja borítani, ha valaki 2 alkalom között kevesebbet vár, mint 3 hét. Szóval ez egy olyan szer, amiről szigorúan tudományos szempontokat figyelembe véve azt lehet mondani, hogy nagyon függ a használótól és a használat körülményeitől. Lehet valamennyire káros, de lehet úgy is fogyasztani, hogy kb. semennyire se legyen az, még annyira sem, mint enyhén szalonspiccesre inni magad.

A fű egy másik téma. Arról, hogy milyen természetű és mennyire visszafordítható károsodásokat okoz az agyban, nincs tudományos konszenzus. Megjelentek többféle tanulmányok is erről. Ha kell, linkelek is. Egyelőre csak annyi a csaknem egyértelmű, hogy nem kell minden nap használni. Az szerintem sem normális dolog, és napi használat esetén valóban okozhat problémákat, de még a heti szintű is. Pl. növekszik az esélye a CHS-nek, valamint rontja a rövidtávú memóriát és alulmotiváltságot, személyiségtorzulást okoz. De arról szó sem volt, hogy normális lenne napi szinten szívni. Ha meg párhavonta szív füvet valaki, annak garantáltan nem lesz az égvilágon semmi veszélyes, egészségkárosító hatása. Már az olyanokat leszámítva, amikor kellemetlen maga az élmény.

Az LSD szintén nem öl agysejteket, és az viszont végképp nem okoz semmilyen függőséget. Nem is lehet minden nap csinálni, mivel majdnem 1 hetes toleranciát vált ki egy használat (hiába veszi be az illető, nem fog hatni megint).

Arról is ellentmondó kutatások vannak, hogy van-e bármilyen szerepe mentális betegségek kialakulásában, mivel egyre több olyan kutatás is van, hogy konkrétan segíteni is képes ilyen betegségeken.

Szóval szinte bármilyen szerre igaz, hogy nagyban a használótól és a használat gyakoriságától és ésszerűségétől függ az, hogy hosszabb távon mit okoz és mekkora az ártalom. Tehát de, lehet úgy fogyasztani, hogy ne okozzon semmit, és nem, nem törvényszerű, hogy az alkalmi használóból függő lesz, vagy eltorzul.


"Jó, akkor nem tudom🤣"


Így van. Nem tudod.


"Azt hiszel, amit akarsz, mivel nem érdekel. Van annál jobb dolgom is, hogy vadidegen drogosnak bizonyítsam az igazamat. Így is több időt töltöttem ezzel a hülyeséggel, ami rohadtul nem érdekel."


Nincs igazad.

És hiába drogosozol és vergődsz, attól végképp nem lesz.


" Az ország legnevesebb addiktológusai, pszichiáterei kezelték"


Szóval Magyarország legnevezetesebb szakemberei... 20 éve? :)


" Miért kéne hogy fájjon nekem a te nyomorod?"


Miféle nyomorom?


"Nyugodtan írhatjatok még a f@szságaitokat, de semmire nem reagálok. Nincs időm a "fajtátokra", ahogy te mondanád."


Remélem, állod a szavad, mert szellemileg csak kártékonyak az írásaid azok számára, akik csak úgy idetévednek és elolvassák. Jobb mindenkinek, ha innentől egy betűt sem írsz ide.

2023. okt. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/199 A kérdező kommentje:
Sajnos morálisan tényleg ott tartunk, hogy ebből a szóváltásból lényegesen jobban jöttek ki azok, akik nem vagdalóznak szánalmas közhelyekkel ,hanem a kutatások eredményei alapján mérlegelik az ilyesmit.
2023. okt. 2. 00:28
 76/199 anonim ***** válasza:
64%
Nem! Aki ennyire függ pszichésen ezektől a dolgoktól arra én nem pazarlom az energiáim! Keress hasonló nőt! A józan embereket meg hagyd békén!!! Eleve rohadt messze áll tőle, hogy pár havonta napokig kellene bulizni. Mégis miért kellene?? El kellene menni pszichológushoz, hogy mit fojtassz el magadban és azzal foglalkozni, ha érdekelne természetesen! De egy nem fogyasztó nőt eszedbe ne jusson ezzel lehúzni. Nevetséges basszus, hogy azt vizionalizálod, hogy majd ez valakinek tök okés lesz, akkora istenkirály vagy, hogy nem esik le neki, hogy nagyon nincsenek rendben veled a dolgok...
2023. okt. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/199 anonim ***** válasza:
52%

Na, itt van egy olyan cikk, ami szerint a pszichedelikumok nemhogy nem pusztítják az agyat, hanem más okból bekövetkezett sérülések rehabilitálásában is lehetséges a szerepük:


[link]

2023. okt. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/199 anonim ***** válasza:
33%

#70 te valami tévedhetetlen csodának hiszed magad, de szokás szerint iszonyatosan mellé lőttél. Szóval a kommented 2. felében engem gyalázol és drogosozol. Ez oké, értem én miért, bántottam a pici lelkedet és megrémisztettelek a valósággal. Kognitív disszonancia meg minden, borzasztó dolgok ezek. Hát még az egósérülés, na az mindennél rosszabb. Vissza kell vágni keményen és hamar, hajrá hajrá. Viszont van egy rossz hírem, ami méginkább megkérdőjelezi az egész eddigi ámokfutásodat is. Tehát az egész személyeskedő gyalázkodásodat rám azzal vezetted le, hogy drogos vagyok és azért van ez meg az. Na akkor ideje hogy leleplezzem magam, szerintem én már legalább 5 éve nem fogyasztottam semmi illegális tudatmódosítót. Így a te definíciód szerinti drogosságom is megdőlt, tévedtél ebben is.

Gondolom most majd az jön hogy mert megsérültek a sejtek az agyamban a korábbi drogozástól. Vagy valami hasonló abszurd. De van egy még jobb ötletem. Szerintem is jobb lenne ha inkább visszavonulnál innét, és átadnád a terepet a nálad jobban képben lévő elméknek. A totális tévinfók nagyarcú és buta terjesztése helyett.

2023. okt. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/199 anonim ***** válasza:
56%
Azt még hozzátenném, hogy már az baromira ellenszenves, hogy ezen vagy képes kattogni itt is oldalakon keresztül, meg gondolom az életedben is... Ez megy, hogy ilyen szer, olyan szer, ki veszi észre, ki nem... mikor lesz a parti. ki nem sz---rja le? Rohadtul nem érdekel ez az életvitel meg a szereken való agyalgatás, hogy jajdejó(lesz). Már belegondolni is lelombozó. Jó szórakozást neked, de hagyd békén azokat akik nem fogyasztók... Azért vannak ennél hozzájuk illőbb pasik.
2023. okt. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/199 anonim ***** válasza:
28%

Úristen itt valami nagyon betalálhatott a múltban. Micsoda érzelmek, micsoda érzések! Mondd meg nekik ne kíméld őket! Ezek mind ugyanolyanok, egytől egyig.


"Azt még hozzátenném, hogy már az baromira ellenszenves, hogy ezen vagy képes kattogni itt is oldalakon keresztül, meg gondolom az életedben is... Ez megy, hogy ilyen szer, olyan szer, ki veszi észre, ki nem.."

Mondja ezt az aki idejött kattogni rajta :D Konkrétan a kérdés egy párkapcsolati kérdés, téged elvileg nem érint hiszen te nem kezdenél ilyen emberrel. Ennyiből le lehetett volna tudni az egészet egy válaszként, de ehelyett várj idézlek: "az baromira ellenszenves, hogy ezen vagy képes kattogni itt is oldalakon keresztül, meg gondolom az életedben is..."

Mert ahhoz képest megy itt minden, kérdező nevelése, válaszolók fenyítése, ex szídása és összemosása mindenkivel, okoskodás olyan dolgokba amivel folyamatosan beégetted magad hogy lövésed sincs róla stb. Mondjuk valahol szórakoztató ez, és kivételesen most nem a butaság került többségbe végre. Bár tartok tőle holnap délutánig megérkeznek az átforgató lepontozások is, de ez van. Ennyit megér.


"Rohadtul nem érdekel ez az életvitel meg a szereken való agyalgatás, hogy jajdejó(lesz)."

Mondod te, miközben mégis itt tombolsz órák óta, ahelyett hogy tovább álltál volna. Ja tudom ez más, hiszen ezt te csinálod épp, így akkor nem is számít.

2023. okt. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!