Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem a nőkhöz szólna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a nőkhöz szólna. Randiznátok olyan sráccal, aki drogfüggő, de nem drogozik folyton?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy 2-3 hónapig tiszta vagyok, aztán pár hétig megállás nélkül bulizok. Hónapokig tiszta vagyok mindentől, dolgozok, normális életet élek. Viszont már több nőtől megkaptam, hogy az se fér bele ha pár havonta fogyasztok partydrogokat. Sajnos a mentális függőség fent áll, közel sem észrevehető de sokszor eszembe jut, hogy kellene, de kibirom hónapokig hogy ne csináljam, mert nem akarok lecsúszni. De aztán mennek a technos zavarodások, 3-4 nap ébrenlétek ilyesmi. A kérdés igazából azért lényeges, mert nem tudom elmondjam-e ha jön valaki a képbe. Őszinte akarok lenni, de nem akarom hogy emiatt elítéljenek, meg azt se hogy ez dúrván kitudódjon. Normálisak a barátaim, kultúrált ember vagyok, de nem akarok lemondani a pár havonta esedékes drogozásról.

2023. okt. 1. 18:37
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/199 anonim ***** válasza:
26%

#80! Ne zavarjon, hogy #79 egy tök másik válaszoló, mint én, akivel eddig vitáztál😉

Mint mondtam, én már nem vitázom veled, mivel nagyon nem vagyunk egy szinten.

"Bár tartok tőle holnap délutánig megérkeznek az átforgató lepontozások is, de ez van. Ennyit megér."

Igen, reméljük, holnapra megérkeznek a normális emberek is, mert egyelőre többségben vannak azok, akik nem tudnak aludni a drogtól🤣

2023. okt. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/199 anonim ***** válasza:
39%

"Látszik hogy jópáran itt is megrekedtek a 90es években hogy a drog rossz, "


2023-ban sem jobb.

2023. okt. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/199 anonim ***** válasza:
64%
Hiába hozod fel az alkoholt, piassal sem jövök össze. Olyannal sem, aki három havonta issza magát se*g részegre.
2023. okt. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/199 anonim válasza:
12%
Igen
2023. okt. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/199 anonim ***** válasza:
61%

Az elején azt írtad hogy 30 évesen leállsz a drogokról erre fel azt írtad egy-ket lappal visszamenőleg hogy nem biztos, mert 50 évesek is űzik.

Pontosan így dumálnak a függők, kijelentik, hogy uralják a helyzetet, mert utána néztek, mert nem akarnak züllötté válni, aztán a javarészük az lesz. Egyébként ha a pároddal gyermeket akartok és legalább egyikőtök használja szerinted nem lesz kihatással az embrióra? Mondjuk nagyon gáz, hogy te vagy az alkoholisták, antidrogosok ellen csak azért mert nem kellenél, még bottal se piszkálna meg jó csomó nő. Holott ha annyira szükséged van rá nyugodtan teheted te magad drogos nőkkel, akik ugyanúgy élvezik pár havonta, mint te. Te magad írtad hogy előttük csináltad és nem zavarta őket. Akkor hol itt a probléma? Bulikban fel lehet szedni őket, bár gondolom szoktad. Alakítsatok ki kapcsolatot, rajtatok múlik. Nem szükséges hazudni senkinek. Persze nem azt állítom hogy rögtön ismerkedés idején nyögd be, de ha rá terelődik a téma a kábszikra jobb őszintének lenni. Amúgy ami a legviccesebb és legszomorúbb az egészben az hogy feltételezhető hogyha nem lennél hülyegyerek az alkohol hatása alatt, akkor ahhoz nyúlnál. Vagdalódzol, hogy mennyivel rosszabb, de kipróbáltad és mivel nem volt rád jó hatással ezért neki fogtál drogozni. Hihetetlen hogy unalmadba szórakozóhelyeken, baráti társaságban kábítószer nélkül nem tudod magadat jól érezni. Előszeded azokat, akik tudnak, kijelented, hogy azok piálnak holott nem mindenki bírja, nem mindenki szereti. Úgy tűnik hogy a barátokkal egymást vittétek bele a drog világába/ők téged és hogy nehogy kimaradj a jóból, nehogy kitaszított légy és persze a kíváncsiság/unalom is játszik szerepet ezért 3-4 havonta 3-4 ébrenlét/hetekig tartó drogszezon van a naptárban.

Mindezek mellett szerinted minden ember rokona drogozik. Hát mit ne mondjak a butaság netovábbja. Ilyesmikkel nyugtatod magadat meg azzal hogyha rosszabb lenne a helyzet a barátok melléd állnának. Ez mind szép és jó képzeletben, de gyakorlatban nem 100%, hogy úgy lesz. Csak az elég, hogy az egyik jó barát a hátad mögött is tolja és nehezen tudod megállítani. Simán lehet hogy te jársz el úgy, hasonlóan.

Igazából az a probléma hogy partizást drogok nélkül elképzelni nem tudsz. Úgy érzed magasabb szinten kötődés alakul ki (majdnem) mindenki iránt, eofória üt be és azt nem tudod elérni másképp. Pedig a szerelemtől nagyobb drog nem létezik. És ha tényleg át megakarod tapasztalni egy nővel, akkor el kéne dönteni hogy a haverokkal való drog a fontosabb, vagy ő. Ha az előbbi, akkor a legkedvezőbb megoldás még mindig drogos csajjal összejönni.

(Bár úgy hiszem azért nem akarsz, hogy nehogy még mélyebbre vigyen és főleg ki ne tudódjon, hogy drogos vagy, gyáva vagy.)

2023. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/199 anonim ***** válasza:
60%
80... nem velem hadakoztál. leírtam a véleményem, és igen vannak érzelmeim a témában. A kérdező ne hazudjon a leendő partnerének. ha szerinte annyira rendben van minden és ezt el kellene fogadni, akkor vállalja fel. az én értékrendemben ez alap. én pedig egy percet nem szánnék ilyen férfira. aztán csináljon amit akar.
2023. okt. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/199 anonim ***** válasza:
64%

"Egyébként az nem hazugságra építés egy kapcsolatnál, ha évi 3-4 alkalommal drogozik valaki és nem meséli el a párjának. És szerintem ha valaki a 3-4 alkalom miatt elítél, azzal alapból nincs dolgom."


Az egyik véleményed üti a másikat, paradoxon!!!


De bizony igenis hazugságra/titkolózásra épülne fel a kapcsolat. Egy baráti/egy szerelmi kapcsolat sem őszinte/korrekt, ha nem vállalod fel önmagad!


Ha egyszer szerinted nincs semmi gáz azzal, hogy drogos vagy, akkor miért nem lehet tudatni a másikkal? Azért, mert sorban elutasítotanak/ nem akceptálnák.


Elmondásod szerint drogot félretéve rendes, okos, vidám jófej emberke vagy. Akkor hogyan lehetséges, hogy mégse van párod? Azért nincs, mert nem tudsz drog hatása nélkül ismerkedni/ drog hatása alatt kap el egyedül az az érzés, hogy "ez a lány tökéletes/illik hozzám". Aztán szépen kijózanodsz és azzal ébredsz fel, hogy nincs kémia/harmónia.

Üres az életed hiába vagy kulturált. Szomorú nagyon, hogy hiába minden mégse találod a helyed az életben.

2023. okt. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/199 A kérdező kommentje:
87-es. Azért nincs párom mert most jöttem külföldre nemrég egyedül. A drogos szó még mindíg nem jelent semmit, a ninimális pszichés függés meg csak az inger hogy pár havonta csináljam. Az a szomorú, hogy olyan dolgokkal vagdalóztok aminek semmi valóságalapja nincs. A másik válaszoló aki a tudománnyal támasztotta alá amit mond. Az is kapta a savat tök feleslegesen, az ilyen buta proliktol akik szerint az is drogos aki nem ítéli el a normális kábítószerek rekreációs használatát. A drogos nőkről meg annyit, hogy aki 3 havonta csinálja az nem drogos, aki meg folyamatosan az meg nem kell.
2023. okt. 2. 09:58
 89/199 anonim ***** válasza:
85%

"Randiznátok olyan sráccal, aki drogfüggő, de nem drogozik folyton?"


Te írtad ezt vagy más? Te! Saját bevallásod szerint drogfüggő vagy! Akkor mit írjon neked egy drogot nem használó ember?


Egyébként nem kéne azzal a válaszolóval se takarózni, aki szerint belefér drogozni, mert 5 éve kb. hozzá se nyúlt! Annak volt oka. Ő se teszi már. Te is tudod hogy sűrűbben ártana, nemhiába néha csinálod. Félsz hogy a gödörben kötsz ki és mégis csinalod...

2023. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/199 anonim ***** válasza:
56%

"Azért nincs párom mert most jöttem külföldre nemrég egyedül."


Atyám milyen bugyuta kifogásokkal jösz elő. Ha értelmes, normális vagy, nem is fúh de ronda, akkor már rég akadna lány az életedben. Azért nincs, mert vagy a munkát preferálod, vagy amiatt hogy nem kezdenek ki veled mivel DROGFÜGGŐ vagy. Ennyike.


Úgy tűnik neked és a szakértőnek nyugodtan lehet prolizni azokat, akik nem értenek profi szinten a drogokhoz, meg persze azokat is elítélni, akik alkeszok, szúrják magukat még akkor is ha drogozott.

Te meg vagy sértődve azon, hogy valaki egyáltalán nem teszi ki magát annak még minimális szinten se, hogy függő legyen. Pedig te is lenézed azokat, akik buták, felelőtlenek ugyanúgy. Én nem ítélkezem senki felett, szerintem van rá indokuk, hogy más kiutat nem találnak, mint a drogot, vagy mást.

Na ha te játszód az Istent, akkor más miért nem játszhatja el veled szintén?

Te hol vagy tisztelettel azok iránt, akik nem narkózzák be magukat, vagy lecsúsztak oda, hogy vénába dofkofik magukat? Mindenfajta élethelyzetek vannak, valakinek meghalt az anyukája, szerelme, nem halad, kudarcok érik, valakit meg csak az unalom/ a jó élet vezet oda, hogy ahhoz folyamodjon. Hát bocs, hogy inkább megérti pár egyén azokat, akik súlyos problémák gyanánt csinálják, mint azokat, akik csak szórakozni akarnak. Mindkettő esetben szomorú, hogy olyan gyengék, hogy muszáj nekik menekülni. :(

2023. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!