Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem a nőkhöz szólna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a nőkhöz szólna. Randiznátok olyan sráccal, aki drogfüggő, de nem drogozik folyton?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy 2-3 hónapig tiszta vagyok, aztán pár hétig megállás nélkül bulizok. Hónapokig tiszta vagyok mindentől, dolgozok, normális életet élek. Viszont már több nőtől megkaptam, hogy az se fér bele ha pár havonta fogyasztok partydrogokat. Sajnos a mentális függőség fent áll, közel sem észrevehető de sokszor eszembe jut, hogy kellene, de kibirom hónapokig hogy ne csináljam, mert nem akarok lecsúszni. De aztán mennek a technos zavarodások, 3-4 nap ébrenlétek ilyesmi. A kérdés igazából azért lényeges, mert nem tudom elmondjam-e ha jön valaki a képbe. Őszinte akarok lenni, de nem akarom hogy emiatt elítéljenek, meg azt se hogy ez dúrván kitudódjon. Normálisak a barátaim, kultúrált ember vagyok, de nem akarok lemondani a pár havonta esedékes drogozásról.

2023. okt. 1. 18:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/199 A kérdező kommentje:
kedves 49-es, én egy szóval sem mondtam ezt. Épp azt mondom, hogy az alkohol veszélyesebb mint a legtöbb drog, és ártalmasabb, éppen ezért ha azt úgy kezeli a társadalom hogy semmi baj nincs vele hétvégente, addig szerintem abba se lehet belekötni hogy pár havonta szeretek kábszit fogyasztani. Az alkohol rossz hatással van rám, agresszív is tudok tőle lenni és a képszakadások is gyakoriak voltak mikor ittam, épp ezért használok mást amitől legalább tudatában vagyok a cselekedeteimnek.
2023. okt. 1. 22:12
 52/199 anonim ***** válasza:
33%

Bedrogozva? :D


Oké. XD

2023. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/199 anonim ***** válasza:
35%

"LOL, te védekezel. Egyáltalán miért alkoholista az a te gondolkodásmódod szerint, aki pár havonta becsicsent? Senki nem írta, te hiszed hogy, aki iszik olykor alkoholista lesz.


Na ha ők azok, akkor te miért nem vagy drogfüggő, aki ugyanúgy fog drogozni naponta, mint az alkeszok piálni?"


Alkohol és drogok esetében is létezik alkalmi használat és függőség is. Az egyénen múlik. Ilyen szempontból értelmes ember ugyanúgy ítéli meg.

Csak nem egyforma a különböző szereknél a függőség esélye. Nemcsak a fizikai, de mentális sem.

Alkohol esetében sokkal magasabb, mint MDMA, fű, LSD, gomba esetében, de mondok jobbat: még a kokain sincs azon a szinten ilyen szempontból, mint az alkohol. Ezek puszta tudományos tények.

Valamelyik drog nem képes kiváltani fizikai függőséget, a mentális függőség pedig nagyban függ a dopaminválasztól, amit kivált a szer. De ez meg összefügg magával a szerrel, de a szubjektív élménnyel is, amit átél a használó, valamint az alapvető személyisége is szerepet játszik benne.

2023. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/199 anonim ***** válasza:
56%
Mellesleg te kértél véleményt, a többség nem ért veled egyet, se más függőséggel!
2023. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/199 A kérdező kommentje:

Igen 53-as erről beszélek.

Speed, Ecstasy esetében semmilyen fizikai függőségnek nem áll fent az esélye. Csak pszichés, de nálam az is annyi hogy sokszor eszembejut, de eszembe sincs rövidíteni a 3-4 hónapos szüneteken. CSak akkor van érteme ha alkalomszerüen csinálja az ember. Ha rendszeres használó lesz már semmi jót nem ad.És igen, speed/ecstasy esetén ugyan úgy képbe vagyok, de ha alkoholt iszok az rossz hatással van rám, sokkal nagyobb eséllyel járatom le magam és csinálok hüly3séget.

2023. okt. 1. 22:19
 56/199 anonim ***** válasza:
55%

#50! Én nem írtam, hogy "nem lesz elég", az viszont tény, hogy öli az agysejteket. Mint írtam, ezzel én nem csak tudományos forrásban találkoztam, hanem a gyakorlatban is. Az exem se heroinozott, de igen, kimutathatóan ölte az agysejtjeit. Pár év alatt mentális beteg lett, ahogy sok más "nemvagyokfüggőcsaknéhahasználom" társa is. Volt szerencsém beszélni ennek kapcsán néhány orvossal, szóval bocs, de a saját szememnek jobban hiszek, mint egy drogos önvédelmi mechanizmusának.

Kérdező! A drog attól nem lesz jó, mert az alkohol rossz. Képzeld, vagyunk páran, akik MINDKETTŐT elítéljük. Neked nincs jogod megszabni másoknak, hogy mit ítél el, vagy mit nem. Drogozni akarsz? Drogozzál. Kit érdekel? De fogadd el, hogy emiatt lehet, hogy valaki nem jön veled össze. Ugyanúgy joga van elutasítani, mintha a külsőd/ anyagi helyzeted/belső tulajdonságaid vagy bármi más miatt tenné. Nem tartozik neked magyarázattal és te nem kérheted számon, akkor se, ha egy alkoholistát elfogad. Semmi közöd hozzá.

Egyébként, ha azért nem (se) iszol, mert mindenhova kocsival szeretsz menni, az azt jelenti, hogy betépve meg simán vezetsz?

#46

2023. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/199 anonim ***** válasza:
22%

" Mint írtam, ezzel én nem csak tudományos forrásban találkoztam, hanem a gyakorlatban is. "


Mi? Mi öli? :D Meg sem nevezed.

Olyan meg nincs, hogy valamivel "a gyakorlatban" találkozol, a tudományos forrást nem írja felül semmi. Tudományos forrást viszont nem mutattál. Szerintem még azt sem tudnád definiálni, hogy mi az, hogy "sejt".


". Az exem se heroinozott, de igen, kimutathatóan ölte az agysejtjeit"


Hogyan mutatták ki, hogy "ölte az agysejtjeit"? Mesélj.


" Pár év alatt mentális beteg lett, ahogy sok más "nemvagyokfüggőcsaknéhahasználom" társa is. "


Annak, hogy mentális beteg lett, semmi köze az agysejtek "öléséhez", de még a droghoz sem biztos, hanem inkább fordítva: Vszeg azért abuzálta a drogokat, mert mentális problémája volt, vagy minimum súlyos hajlama.


"Volt szerencsém beszélni ennek kapcsán néhány orvossal, szóval bocs, de a saját szememnek jobban hiszek, mint egy drogos önvédelmi mechanizmusának."


Az, hogy te állítólag orvossal "beszéltél" a témáról, nem jelent semmit, pláne érvként nem használható. A tudományos kutatások eredményei annál inkább. Azok sem állítanak olyat, hogy minden drog csodás és veszélytelen, bőven akadnak olyan kutatások is, amelyek negatív hatásokra mutatnak rá, persze (de pozitívakra is). De amiket itt összehordtok páran, azok hülyeségek, némelyik totális nonszensz, és a szóhasználatotokon látszik, hogy semmi közötök a témához.

2023. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/199 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó úgy drogozik bárki ahogy csak akar. De ne hazudjon a használatáról! A kérdező arra készül. Mert ha passzolnak és a jelölt "csak" a drogok miatt dobná inkább eltitkolná. Ne hazugságra/titokra épüljön a kapcsolat! Ne legyen önző, se gyáva! Ha egyszer bátor drogozni, akkor viselje a következményeit olyan formában hogy a legtöbb nő nem ad neki esélyt! Keressen drogos nőt, aki hasonlóan nyomja, mint ő. Engem egyáltalán nem zavar, hogy kábítószerezik félreértés ne essék. Viszont a hazugság/titkolózás szerintem nem jó semmiképpen.
2023. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/199 anonim ***** válasza:
36%

#57! Senki nem kért tőlem tudományos forrást, én kértem attól, aki azzal érvelt, hogy "nem olvasunk tudományos forrásokat", mert ugye akkor nyilván tudnánk, hogy drogozni hasznos🤣 Nem küldött. Te is rá tudsz keresni, az én állításomra kb. milliót találsz.

Nem írja felül, mivel a tudomány ugyanazt mondja, amit a gyakorlat mutat. KÁROS.

Ha azt se tudod, mivel lehet kimutatni, nagyon messziről indulunk. Tudod, vannak erre bizonyos képalkotó eljárások.

"Az hogy te állítólag orvossal "beszéltél" a témáról, nem jelent semmit, pláne érvként nem használható. A tudományos kutatások eredményei annál inkább. Azok sem állítanak olyat, hogy minden drog csodás és veszélytelen, bőven akadnak olyan kutatások is, amelyek negatív hatásokra mutatnak rá, persze (de pozitívakra is). De amiket itt összehordtok páran, azok hülyeségek, némelyik totális nonszensz, és a szóhasználatotokon látszik, hogy semmi közötök a témához."

Örülök, hogy te okosabb vagy azoknál az orvosoknál. Kíváncsi lennék a "tudományos kutatásokat " kik csinálták, ha nem orvosok, de nincs kedvem drogosokkal vitázni. Drogozzátok szét magatokat, engem baromira nem érdekel. Nem fáj az nekem, hogy hamarabb megdöglötök. Engem az érdekel, hogy ne kerüljek kapcsolatba veletek, arról meg szerencsére én dönthetek. A kérdező kérdése ez volt, arra válaszoltam, én nem randiznék. Ennyi.

#56

2023. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/199 A kérdező kommentje:
Igazából a probléma azzal van, hogy nonszensz azon kiakadni, hogy fel merek tenni egy ilyen kérdést úgy, hogy nem egy napi fogyasztó vagyok aki a narkónak él, hanem aki 3-4 havonta nem tudja visszautasítani mert jó élménye van vele. Egyébként az nem hazugságra építés egy kapcsolatnál, ha évi 3-4 alkalommal drogozik valaki és nem meséli el a párjának. És szerintem ha valaki a 3-4 alkalom miatt elítél, azzal alapból nincs dolgom. Olyan nő nem kéne, aki napi szinten eszi mert nekem is ott lenne a kisértés, és akkor tudom hogy belecsúsznék. Egyébként sok olyan nő volt akinél első talikor is toltam, és ők full tiszták voltak és nem zavarta őket, holott soha semmit nem toltam. (nyilván nem is akartam kínálgatni őket, én nem viszek bele senkit ilyesmibe) Egyébként engem az a látásmód keserít el ami itt sok ember jellemére rámutat. Ha tudnátok hány olyan drogos van a barátaitok, rokonaitok között akiről nem tudjátok hogy akár napi szinten tolja nagyon meglepődnétek. Én is akkor tudtam meg mikor már használtam párszor, rengeteg olyan ember van akiről alig tudja valaki.
2023. okt. 1. 23:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!