Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, bennem van a hiba? Vagy a netes társkeresőkön minden férfi ilyen sértődékeny és bunkó?

Figyelt kérdés

Regisztráltam netes társkeresőn, rengeteg üzenetet kapok fiúktól, férfiaktól. Én szeretnék magam mellé egy hozzám hasonló végzettségű párt találni, egyetemistát vagy diplomást, nem büfé szakost. Értelmes, jóképű srácot.

Egy csomó középfokú, sőt sok huszonéves és csak alapfokú végzettségű fiú, amint ezt megírom nekik, elkezd szidni, hogy mit képzelek magamról, ők is érnek annyit, mint egy értelmiségi. Volt aki nem valami szép ember volt, ráadásul tele helyesírási hibával az üzenete, ezért elutasítottam, erre egyre agresszívebb és számon kérő hangnemben írt vissza. Miért nem lehet saját értékrendem, miért kellene egy olyan emberrel együtt lennem, aki nem tetszik, szexuálisan nem vonz és szellemileg nem érzem társamnak?

Férfiak is válogathatnak, akkor engem miért mondanak el mindenfélének, ha éppen nem tetszik az arcuk, szövegük, nyomulásuk, testalkatuk?

Ők élőben is így ismerkednek? Ezért nincs párjuk?

Bele se merek gondolni, hogy ők milyen agresszívvá válhatnak egy párkapcsolatban, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ők elképzelték...


22/L



2012. jan. 19. 11:05
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/121 anonim ***** válasza:
61%
Nem akartam újra csatlakozni, de őszintén nem csodálom, ha valaki, aki férfi létére miniszoknyát, és kivágott blúzt vesz fel, majd a sörösüveggel kacérkodik nem rendelkezik barátnővel :DDDDD
2012. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/121 anonim ***** válasza:
61%
Dehogynem... Ha nem hetero lennél és egy melegbárban csinálnád ezt, ott nagyon is rád kattannának:D:D
2012. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/121 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon eltűnt mindenki. Na én eldöntöttem, szerzek egy diplomát a kérdező kedvéért. Úgyis csak ez hibádzik. Ezen kívül, pont az ideálja vagyok:P:D
2012. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/121 anonim ***** válasza:
61%
Sok szerencsét. De ha nem érdekel az adott végzettség, akkor szerintem felesleges. Gondolom fizetned kellene érte. Ha van egy jó szakmád, amit szeretsz, és ebben szeretnél dolgozni, akkor én nem látom értelmét. Persze a tudás mindig jól jön, szóval a világért sem akarlak lebeszélni, ha kedvet érzel hozzá, a tudás mindig csak hoz és nem visz.
2012. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/121 anonim ***** válasza:
61%

utolsó, az iróniát az i betűnél keresd a lexikonban :P

csak viccelt, nem hinném h komolyan elgondolkodott a diplomán a kérdező miatt :)

2012. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/121 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg csak viccnek szántam:P Szerintem ő is tudja és pont ezért írta azt, amit. Ha viszont tényleg komolyan vetted, akkor ne haragudj:) Normális lánynak tűnsz, nem akartalak megtéveszteni:P
2012. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/121 dftgsgvghgev ***** válasza:
61%

Hi. Ennyi komment alapján azt hiszem, felfogtam, miért használod ezt a szűrőt. És van egy olyan érzésem, hogy nem vettél eddig észre valamit. Nem sértés, csak tisztázás végett.


A férfiak számára manapság igen fontos a munka és a pozíció. Egy-egy állásban vagy épp végzettségben benne lehet minden, ami a férfi számára fontos az életben és a jövőjében. Célok, álmok, preferenciák, az arról alkotott elképzelés, hogy mennyit ér ő, hol a helye a világban. Benne lehet az is, hogy mennyit kellett az adott tudásért vagy állásért küzdeni. Egy jó szakmunkás rengeteget dolgozik, és épp annyit kell küzdenie a képzettségéért, mint egy diplomásnak.

Azt is érdemes figyelembe venni, hogy a siker, a biztos megélhetés megteremtése is igen érzékeny pont egy férfi számára, annál is inkább, mert egészen eddig a társadalomban a férfiak egy fontos szerepe (amik alapján meghatározzuk magunkat a világban) pont, hogy a megélhetés biztosítása volt. Ez mára még nem tűnt el, így a legtöbb férfi számára még mindig fontos dolog.

Avval, hogy az elutasításban szerepel a végzettség, látszólag minden más értéket a kukába hajítasz, ami a végzettség vagy pozíció mögött van. És ez durva, mert azt sugallja, hogy mindaz, amit mondjuk egy gázos eddig belerakott erőfeszítést a képzésébe, kevéssé értékes. És ez nagyon fájó pont lehet az önbecslés tekintetében, hiába igyekszel kedves és korrekt lenni.


Hasonló játszódhat le a külső esetén is. Egy 190-es nő joggal várhatja el, hogy magasabb legyen nála a férfi. Egyesek számára viszont ez azt üzenheti, hogy a belső értékeik nem fontosak. És ez bizony sértheti az önérzetet, főleg, ha eleve gondok vannak az önbecsléssel. És avval joggal számolhatsz, hogy neten nem csak azok próbálkoznak, akiknek kevesebb lehetőségük van ismerkedni, de azokkal is, akiknek eleve gondjuk van a személyes kontaktussal.


Egy dolog, hogy mit üzensz, és egy másik, hogy minek értelmezik! És a kettő nem feltétlenül esik egybe. Ha nem megy át az üzenet, magyarázkodhatsz...


És ez az indoklás (mármint a végzettség. A több rendben vala sztem') nem csak annak lehet sértő, aki bunkó módon válaszol neked. Az is sértőnek veheti, aki jól reagál az elutasításodra. Max. azoknak jobb az önuralmuk és/vagy az önismeretük.


Üdv.


24F

2012. jan. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/121 anonim ***** válasza:
68%
Nem olvastam el a válaszokat,ha valakit ismétlek,bocs.Szerintem teljesen jogos,hogy így válogatsz.Hülyeség úgy összejönni valakivel,hogy alacsonyabb végzettségű nálad,mert akkor aztán hallgathatod a kisebbségi komplexusukból fakadó sértéseket és a baromságokat(ismerek ilyen házaspárokat és nem valami szerencsés,a pasi szét alázza a nőt és állandóan a fejéhez vágja,hogy mennyire fennhordja az orrát stb).Én nem vagyok benne,szerencsére,de ez már nekem is fáj.Persze biztos,vannak ilyen szerelmek,de az szerintem ritka,hogy kiegyensúlyozott legyen egy ilyen kapcsolat,mert a pasiknak kell az egó és a tudat,hogy biztonságot adnak.Az nem jó,ha egy pasinak alacsonyabb a végzettsége,mint egy nőnek.Én is így válogatok és várok,amég kell.Aki meg emiatt beszólogat a társkeresőn,az annyit is ért.Lehet lepontozni,a véleményemen nem változtat semmi:)22L
2012. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/121 anonim ***** válasza:
61%

"Én is így válogatok és várok,amég kell."


Nem pontoz le téged senki. Jó várakozást;)

2012. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/121 anonim ***** válasza:
61%

Tudtam, hogy iróniának szántad, hogy a kérdező miatt, de azt hittem tényleg szeretnél diplomát. Te komolyan annyira hülyének nézel, hogy azt gondolom, hogy egy kérdés miatt jelentkezel a felsőoktatásba? :DDD

Csak az futott át a fejemen, hogy ugyan nem a kérdező, de a társadalmi megítélés miatt tényleg elkezdesz egy felsőfokú képzést.

Egyébként komolyan elárultam,hogy lány vagyok? Pics*ba :D Szeretek inkognitóban maradni :D

2012. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!