Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, bennem van a hiba? Vagy a netes társkeresőkön minden férfi ilyen sértődékeny és bunkó?

Figyelt kérdés

Regisztráltam netes társkeresőn, rengeteg üzenetet kapok fiúktól, férfiaktól. Én szeretnék magam mellé egy hozzám hasonló végzettségű párt találni, egyetemistát vagy diplomást, nem büfé szakost. Értelmes, jóképű srácot.

Egy csomó középfokú, sőt sok huszonéves és csak alapfokú végzettségű fiú, amint ezt megírom nekik, elkezd szidni, hogy mit képzelek magamról, ők is érnek annyit, mint egy értelmiségi. Volt aki nem valami szép ember volt, ráadásul tele helyesírási hibával az üzenete, ezért elutasítottam, erre egyre agresszívebb és számon kérő hangnemben írt vissza. Miért nem lehet saját értékrendem, miért kellene egy olyan emberrel együtt lennem, aki nem tetszik, szexuálisan nem vonz és szellemileg nem érzem társamnak?

Férfiak is válogathatnak, akkor engem miért mondanak el mindenfélének, ha éppen nem tetszik az arcuk, szövegük, nyomulásuk, testalkatuk?

Ők élőben is így ismerkednek? Ezért nincs párjuk?

Bele se merek gondolni, hogy ők milyen agresszívvá válhatnak egy párkapcsolatban, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ők elképzelték...


22/L



2012. jan. 19. 11:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/121 A kérdező kommentje:

# 27


Azzal van bajom, hogy aki nem hozzám való (szerintem), mert ez már az adatlapomból is kiderül a társkeresőn, mégis ír nekem, én udvariasan megírom neki, hogy köszi, de nem téged kereslek, erre megkérdezi, hogy miért, én megírom, hogy mert ott az adatlapomon az összes szempontom, erre elkezd ribancozni, karrieristázni, meg elkezd panaszkodni, hogy minden nő "K" és van aki még küld képet a szép nagy házáról, kocsijáról, éppen csak a bankszámlája egyenlegét nem másolja be. Nem értik meg, hogy nem pénzes pasit keresek.


Na ez a bajom.


De gondolom hasonló lenne a nyomulás, ha azt írnám a feltételeim közé, a keresett partnerhez, hogy kék szemű, 190 cm feletti, testzsír 5%, szálkás izmos testépítő.

Szerintem akkor is elkezdenének vagdalkozni 163 centis, 85 kilós fiúk, hogy de miért...?

Ez a bajom.

Hogy nem lehet saját értékrendem, mert nőnek születtem.


De feltételezem, hogy az is baj, hogy mindenkinek válaszolok, még aki nem tetszik, annak is, megköszönöm az érdeklődést. Szerintem ez társkeresőn nem általános, a lányok szerintem csak simán nem válaszolnak annak, aki nem tetszik, ezért ugranak minden válaszlevélre a pasik, mindegy mit ír a lány. Én meg hiába voltam udvarias...

2012. jan. 19. 12:40
 32/121 anonim ***** válasza:
32%
Az becsülendő, h válaszolsz annak is, aki nem tetszik. A baj az, h szörnyen felszínes vagy, ha ilyen dolgok alapján válogatsz, h külső meg diploma. Majd összejössz egy 3 diplomás adonisszal, aki bunkó lesz, verni fog, és lelép egy nagymellű szőke bombázóval. Megérdemelnéd.
2012. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/121 A kérdező kommentje:

# 31


Köszi, végre valaki, aki megértett, mit szerettem volna írni :)


Nem is pasik véleményét vártam, hanem lányokét, akik találkoztak már ilyen problémával maguk is. Így aztán nem is akartam provokálni.

2012. jan. 19. 12:43
 34/121 A kérdező kommentje:

# 33


Miért jönne össze a nagymellű szőkével, amikor ott vagyok én, a nagymellű barna? :P


Mint már írtam, nem a diploma az egyetlen feltételem párválasztásnál, de persze akárhányszor írom le, a válaszolók itt a GYK-n eléggé lassan értik meg.

2012. jan. 19. 12:46
 35/121 A kérdező kommentje:

Na, ami itt kialakult, az szokott a társkeresőn is történni. Mindenkinek válaszolok szép hosszan, erre kapom a hideget-meleget.

Inkább csendben kellene maradnom és nem elárulni, hogy miért utasítok el egy pasit. Vagy kitalálni valami kamu indokot? Az jobb? Ha nem vagyok őszinte?

Kezdjem a kellemetlen szöveget, hogy "értékellek, mint embert"? Az miért jobb?

2012. jan. 19. 12:48
 36/121 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a társkeresőkön ez előfordul. Nehéz kiválogatni a normálisabbakat. Az külön becsülendő, hogy mindenkinek válaszolsz, még ha csak annyit is, hogy nem tetszik az illető. Egy időben én is fent voltam több társkeresőn, az elején nagyon fel tudott húzni, hogy nem képesek válaszolni a lányok, még annyit se, hogy 'Bocs, nem.'. De egy idő után hozzászoktam és már nem érdekelt, hogy válaszolnak-e vagy nem. Ha válaszolt és nem utasított el, akkor persze elkezdtem ismerkedni vele, ha nem válaszolt vagy megírta, hogy nem tetszem neki, akkor meg békén hagytam. Szerintem ez így volna normális, de a társkeresőkön sok a 'nem túl szokványos' ember.

Azzal sincs baj, hogy megadsz pár szempontot, ami alapján válogatsz és tartod magad ahhoz. Én se tudnék összejönni egy dohányos lánnyal. Nálam nem feltétel, hogy egyetemre járjon, diplomával rendelkezzen, de mindenképp előny, ha igen.

Sok sikert a társkereséshez! :) A netes ismerkedésnél meg ne húzd fel magad, nem ér annyit! ;) Inkább ne foglalkozz velük, aztán meg fogják unni előbb-utóbb.

24F

2012. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/121 anonim ***** válasza:
0%

Nem, elég lenne csendben maradnod.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

2012. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/121 anonim ***** válasza:
100%

# 32


Mint mondtam, ezzel nincs semmi gond. Mindenki eldöntheti, hogy milyen párt szeretne maga mellé. Ha nálad alapfeltétel a diploma, akkor az. De ettől még nincs jogod kijelenteni, hogy akinek nincs diplomája, annak nem volt motivációja/szart bele mindenbe/bunkó/tanulatlan stb.

Egyébként rendes tőled, hogy mindenkinek válaszolsz. Az a szomorú, hogy páran nem értenek a szép szóból.

2012. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/121 anonim ***** válasza:
0%
De ha egy fiú válogatna ugyanígy, ahogy te, akkor a lányok teljes joggal küldhetnék el melegebb éghajlatra, ugye?
2012. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/121 anonim ***** válasza:
61%

"Köszi, végre valaki, aki megértett, mit szerettem volna írni"


Szóval akkor tényleg csak megerősítést akartál, nem választ.

2012. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!