Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, bennem van a hiba? Vagy a netes társkeresőkön minden férfi ilyen sértődékeny és bunkó?

Figyelt kérdés

Regisztráltam netes társkeresőn, rengeteg üzenetet kapok fiúktól, férfiaktól. Én szeretnék magam mellé egy hozzám hasonló végzettségű párt találni, egyetemistát vagy diplomást, nem büfé szakost. Értelmes, jóképű srácot.

Egy csomó középfokú, sőt sok huszonéves és csak alapfokú végzettségű fiú, amint ezt megírom nekik, elkezd szidni, hogy mit képzelek magamról, ők is érnek annyit, mint egy értelmiségi. Volt aki nem valami szép ember volt, ráadásul tele helyesírási hibával az üzenete, ezért elutasítottam, erre egyre agresszívebb és számon kérő hangnemben írt vissza. Miért nem lehet saját értékrendem, miért kellene egy olyan emberrel együtt lennem, aki nem tetszik, szexuálisan nem vonz és szellemileg nem érzem társamnak?

Férfiak is válogathatnak, akkor engem miért mondanak el mindenfélének, ha éppen nem tetszik az arcuk, szövegük, nyomulásuk, testalkatuk?

Ők élőben is így ismerkednek? Ezért nincs párjuk?

Bele se merek gondolni, hogy ők milyen agresszívvá válhatnak egy párkapcsolatban, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ők elképzelték...


22/L



2012. jan. 19. 11:05
 81/121 anonim ***** válasza:
68%

# 79


Szép életed lehet, ha arra izgulsz, hogy mások csorgatják a nyálukat a te életedre.

Bizonyítási vágy, hogy egy szakmával is vagy valaki = komplexusok, túlkompenzálás. Zabszem.

2012. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/121 anonim ***** válasza:
25%

Én sem értek egyet a komplexust író sráccal, de már meg sem merek szólalni :D


Azt sosem értettem miért néznek le emberek másokat, vagy miért gondolják, hogy valakinek kisebbségi komplexusa van, az én családomban senkinek sincs komplexusa, de diplomája csak egy embernek van.


Nekem eszembe sem jutna valakit műveletlennek vagy tanulatlannak gondolni, mert nincs diplomája, de nem vagyunk egyformák, mindenki másképp gondolkozik.

2012. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/121 anonim ***** válasza:
72%

"Ott rögtön kiütközik, ha valaki proli."

Micsoda? A proletariátus a jövő záloga! :DDDD

2012. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/121 anonim ***** válasza:
44%

# 81


Ez azért így nem teljesen igaz. Ugyanis még egy nő már 3X évesen nem nagyon kell senkinek...(bocsi a durva fogalmazásért) Addig egy ugyanilyen idős férfiért még oda vannak a tizen/huszonévesek;)

2012. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/121 anonim ***** válasza:
100%

Sőt a proletariátus uralkodó osztály is volt papíron...

De azért nem ők sz*rták sose a spanyol viaszt, azt el kell ismerni.

2012. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/121 anonim ***** válasza:
44%
Szép életem van. Ezzel nem akartam semmit bizonyítani. Csak megcáfoltam az állításodat, miszerint az alacsonyabb végzettségűeknek komplexusaik vannak:) De nem fogok veled vitatkozni, akkor túlkompenzálok és kész:)
2012. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/121 anonim ***** válasza:
100%

# 85


elméletben igazad lehetne, de a gyakorlat azt mutatja, hogy egy 30 éves férfi sem nagyon kell senkinek, csak azért, mert 30 éves lett

aki huszonévesen magányos, csúnya, buta, vagy más miatt elhanyagolt volt, az a 30. szülinapján sem változik hirtelen szőke herceggé

a nőkre meg 30 felett is nagy a kereslet

kivéve ha van gyereke, és az vele él


a jobb nők már huszonévesen elkelnek, a jobb férfiak szintén

30 felett már elváltak, valami kis hiba miatt egyedül maradtak keresnek társat


én már szétnéztem társkereső oldalon, minden korosztályból rengeteg férfi van fent, nők jóval kevesebben

szóval a férfiaknak mindig sokkal keményebb lesz az ismerkedés, nekünk kell villantani, hogy a csajok felfigyeljenek ránk

2012. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/121 anonim ***** válasza:
61%

# 88


Természetesen azonos kvalitású nő és férfi esetén állja meg a helyét az elméletem. Nem arra gondoltam, hogy minden 3X éves férfire buknak csak a kora miatt.

2012. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/121 anonim ***** válasza:
100%

"szóval a férfiaknak mindig sokkal keményebb lesz az ismerkedés, nekünk kell villantani, hogy a csajok felfigyeljenek ránk"


Ez maximálisan így van.

2012. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/121 anonim ***** válasza:
100%

"szóval a férfiaknak mindig sokkal keményebb lesz az ismerkedés"


Na igen, nekem férfiként nem elég ha felveszek egy miniszoknyát, és egy kivágott blúzt, vagy ha a nyelvemmel játszom a sörösüveg nyakán. Tudom, mert próbáltam. :DDDDDDDDD

2012. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!